Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Diskusijų forumai
TitulinisDiskusijosElgsenaPala - naudinga priežiūros priemonė ar šuns gadinimas?

Pala - naudinga priežiūros priemonė ar šuns gadinimas?Rodnega
Ekspertas
Žinučių: 26583
Ši tema yra skirta diskusijoms apie palų privalumus ir trūkumus.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tai gi, turime šuniuką ir turime palą. Šuniuką pratiname atlikti savo gamtinius reikalus ant palos, mums taip patogu. Po to, mes jį pratiname NEDARYTI ant palos. Kaip rezultatą mes gauname ŠUNS ELGSENOS PROBLEMĄ. Šuo, pripratęs prie tualeto namuose, nesupranta, KODĖL tualetas dingo. Jis sunkiai pripranta prie gamtinių reikalų atlikimo lauke. Gan dažnas užsispiria ir pasirenka kaip alternatyvią priemonę -patalynę, lovos užtiesalus, kilimus, rastus rūbus ir didelius minkštus žaislus. Jam tinka viskas, kas primena palą. Savo patogumas virsta šuns dezorientacija ir tuomet atsiranda klausimas ekspertų skiltyje. Pagrindę, SVEIKATOS skiltyje. Deja, tyrime ELGSENOS problemą, kurią patys ir sukėlėme. Klausimas " Ką daryti ? " . Pradžiai pašalinkite viską, kas primena palas. Po to pradėkite šuniuką iš naujo pratinti prie gamtinių reikalų lauke. Tai užtruks ilgiau ir pareikalaus didelės jūsų kantrybės ir laiko aukojimo, bet anksčiau ar vėliau rezultatas bus pasiektas.
Jeigu jūsų nuomonė ir patirtis yra kitokie, kviečiu diskutuoti šioje temoje.
2015-09-29 18:43:48
Svajoklyte
Ekspertas
Žinučių: 1504
Mano nuomone yra tikrai visiskai kitokia. Pala yra labai reikalinga tiems zmonems, kurie dirba pilna darbo diena, nes, pripazinkime, jauni suniukai neturi gelezines pusles, jie slapima teislaiko vos po kelias valandas, todel pratinimas prie palos nera kenksmingas tol, kol suo taip pat esant seimininkams eina ir i kiema pusvalandi po kiekvieno valgio, miego proceso arba aktyvios zaidimu sesijos.
Palos tampa problema tuomet, kai seimininkas is tiesu nesupazindina jauniklio su palu prasme bei neveda suns i kiema po kiekvieno is triju auksciau paminetu procesu. Taip pat reikia neuzmirsti ir to, jog augant suniukai atitinkamai ir turi mazeti paluciu padejimo ant zemes laikas, kol galiausiai laipsniskai pilnai atsisakoma palutes namuose. Zinoma, jei viena diena palute buvo ant grindu, o kita jau digsta, tai suo ir tampa pasimetes, nes tai - per greitas ir didelis pokytis.
Taip pat didziausia klaida yra leisti suniukui buti per dideleje atviroje erdveje, nes, visu pirma, jie gali greitai pamirsti, kur palute yra padeta, ir, antra, ju tiesiog pusle gali neislaikyti iki tol, kol jauniklis nueis iki palos atlikti visu reikalu.
2015-09-29 23:45:08
gelel
Žinučių: 3396
Aš asmeniškai manau,kad reikia nuo pat pradžių pratinti šuniuką prie lauko Tada ir šuo patirs mažiau streso ir šeimininkui bus mažiau rūpesčių,bet čia tik mano nuomonė
2015-09-29 20:13:21
reklama