Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Diskusijų forumai
TitulinisDiskusijosElgsenaPATINAS NEDRAUGAUJA SU PATINAIS

PATINAS NEDRAUGAUJA SU PATINAISLeracka
Žinučių: 2
Planuojame su būsimu vyru apsigyventi kartu, ir abu turime patinus maždaug to paties amžiaus 2,5metų. Manasis visiškai nedraugauja su patinais, net ne su visom kalytėm. Kaip juos supažindinti?
Patarkite, kaip viską taisyklingiau padaryti. Labai pergyvenu, kad stipriai susipeš ir bus priešai
prieš 2 sav.
Leracka
Žinučių: 2
Aciu renku kolkas informacija. Kai tik bandysim tiktis pranesiu
prieš 2 sav.
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 8948
prašom rašyti, kaip sekasi spręsti
prieš 2 sav.
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 8948
Jūsų laika. Tai nėra labai aršūs laikų patinai, bet priklauso nuo konkretaus šuns. Bent jau, tarkim, neauklėtas koks kovinis. Kažkoks pliusukas Jūsų atveju. O anas?
Geriausias variantas: jei tik galite tam skirti laiko, puiku būtų, kad juos atsargiai suvestų patyręs - pabrėžiu, gerai patyręs - dresuotojas. Ir tai tik palengva, iš atstumo, lyg tarp kitko. Jis iškart pamatytų ir suprastų reakcijas, ir numatytų savo veiksmus toliau. Didžiulė klaida juos abu pastatyti kaktomuša. Galima padaryti mirtinais priešais visam gyvenimui, ir čia jau joks dresuotojas nebeištaisys, vieno tektų atsisakyti. O jei jūs abu juos suvesite, tai tik iš tolo, taip sakant, pirmiausia priešingose gatvės pusėse. O toliau jau pagal judviejų išradingumą, šunų reakcijas.
Dar bus kita problema. Beveik aišku, kad abu šunys pavydės savojo šeimininko kitam, tad atsargiai, Jūsų šuo pavydės Jūsų draugui, o kitas šuo pavydės draugo Jums. Tad atsargiai jų akyse, svarbu, kaip elgsitės tarpusavy su draugu, svarbu ir kaip Jūs elgsitės su anuo šunimi, o draugas su Jūsų laika. Kartu nepatariu tikrai pulti glostyti ano šuns, apkabinti arba draugas tegu neskuba rodyti meilės laikai. nET JEIGU TAI DARYSITE NE KITO ŠUNS AKYSE, VIS TIEK, jie suuos - iš kvapo supras. Taigi, sudėtinga, labai, bet kartu tikrai įdomu.
prieš 2 sav.
Leracka
Žinučių: 2
Mano suniukai dar nesimate, vaziuotume i naujus namus. Tad ta tema deja ne visai tinkama. Ten yra problema del teritorijos ginimo. O pas mane kaip susipazinti
prieš 2 sav.
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 8948
Sveiki,
iš anksto sunku ką nors pasakyti, tuo labiau nemačius nei vieno, nei kito. Ar jiedu jau buvo susitikę?
----------------------------
Beje, jau turime tokią temą:
http://www.bone.lt/diskusijos/elgsena/patinai-po-vienu-stogu-ju-suderinimo-problemos-id14191/ gal čia rasite ką nors sau naudingo? Linkiu didelės kantrybės ir sėkmės.
prieš 2 sav., pakeista: prieš 2 sav.
reklama