Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Diskusijų forumai
TitulinisDiskusijosElgsenaŠeimininkas - gaujos vadas

Šeimininkas - gaujos vadasstafordshyras
Žinučių: 6
Kaip tapti / būti gaujos vadu?
Pasidomėjau internete ir sužinojau, jog šuo turi susidaręs savo hierarchiją (gaują), kuris joje yra pirmas, tas paprastai būna jo šeimininkas, ar tai tiesa? Ir jeigu tai yra tiesa (galbūt kam sukels juoką, bet) tai kaip būti pirmuoju šuns hierarchijoje? Mūsų šeima (turiu didelę šeimą) nori pirkti amerikiečių stafordšyro terjerą.
Kaip būti tuo gaujos vadu?
2015-07-10 00:33:36
konetti
Žinučių: 122
Taip, šunys kilę iš vilkų ir gyvena hierarchijos sistema. Sara, puikiai viską aprašė. Dar galiu patarti, kad savo šuniui duoti valgyti paskutiniam, tai yra, jei susėdate valgyti, pradžioj pavalgot jūsų šeima, o po to duodate šuniui ėsti. Jei bando rodyti agresiją, urzgia, jei bandote atimti maistą ar kitos panašios situacijos - guldote šunį ant šono ir lengvai prispaudžiate gerklę, taip jūs parodote, kad esate viršesnis. O šiaip, priklausys nuo šuns charakterio, ne tik veislės, tad, jei jau auginote, tai neturėtų būti sunku. Svarbiausia nuo mažens "dirbti" su šunimi, kuo greičiau rasti kontaktą : žaidimai, dresūra, o taip pat tvirtas tonas ir skatinimai skanėstais, geru žodžiu, paglostymu už kiekvieną jo gerai atliktą darbelį... Sekmės
2016-02-02 14:53:24
stafordshyras
Žinučių: 6
Saraa, žinok mes jau turėjome stafą, senutė išgyveno 15 metų, per tuos penkioliką metų manau, kad pakankamai gerai pažinai šią nuostabių šunų veislę ir jau praėjo daug laiko, manau jog galime judėti pirmyn ir įsigyti stafuką.


SaraA :
>Sveiki.
>Šuns šeimininkas visada turi būt šuns ,,vadas,, ir jokiu būdu ne priešingai. Tas vadas,
>paprastai tas, kuris šeria, vedžioja, dresuoja ir kitaip rūpinasi. O kad šuo ,,nepakiltų,,
>visada reikia rodyti valdžia, sudrausti šunį kai peržengia ribas, neleisti pačiam šuniui
>elgtis savo nuožiūra, o išmokyti tvirtai paklusti, tai nepatyrusiam žmogui gali būt sunku
>ir gan neprotinga, tad geriausiai būtų šunį vesti pas profesionalą dresuotoją. Ypač
>prieš įsigyjant tokį šunį siūlyčiau gerai ir plačiau pasidomėti apie šią veislė.
2015-07-10 01:16:52
SaraA
Žinučių: 2819
Sveiki.
Šuns šeimininkas visada turi būt šuns ,,vadas,, ir jokiu būdu ne priešingai. Tas vadas, paprastai tas, kuris šeria, vedžioja, dresuoja ir kitaip rūpinasi. O kad šuo ,,nepakiltų,, visada reikia rodyti valdžia, sudrausti šunį kai peržengia ribas, neleisti pačiam šuniui elgtis savo nuožiūra, o išmokyti tvirtai paklusti, tai nepatyrusiam žmogui gali būt sunku ir gan neprotinga, tad geriausiai būtų šunį vesti pas profesionalą dresuotoją. Ypač prieš įsigyjant tokį šunį siūlyčiau gerai ir plačiau pasidomėti apie šią veislė.
2015-07-10 01:04:07
reklama