Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Diskusijų forumai
TitulinisDiskusijosNauji klubaiGetPet platforma augintinių globai

GetPet platforma augintinių globaizalborka
Žinučių: 0
Sveiki, noriu pristatyti naują socialinę iniciatyva GetPet. Prieš keletą pilnų mėnulių ši idėja nuskynė pergalę Hack4Vilnius - inovatyvių sprendimų Vilniui - hakatone. Dar truputį pabrandinta ir patestuota, idėja kūnu tampa šiandien.

Kas yra GetPet? Visų pirma - tai mobilioji programėlė, kurioje rasite šuniukus, globojamus Vilniaus prieglaudose. Programėlės veikimo principas itin paprastas, primena Tinder: švyst dešinėn, švyst kairėn, daug žavių nuotraukų bei istorijų. GetPet kūrėjų tikslas - sukurti vieningą ir nepriklausomą globos platformą prieglaudose laikomiems keturkojams. Pradėsime nuo Vilniaus, o jei sėkmė ir toliau mus sekios, plėsimės ir bendradarbiausime su kitomis Lietuvos gyvūnų prieglaudomis.

Antra jūsų dėmesio verta GetPet inovacija - laikinos globos galimybė. Norime žmonių ir prieglaudų dėmesį atkreipti į laikiną gyvūnų globą. Įsitikinome, kad daugybė žmonių nori priglausti keturkojį, bet dvejoja, ar tai tinkamas žingsnis. Sprendimas priimti augintinį į savo gyvenimą - didelė atsakomybė, daug nežinomųjų. Štai todėl laikina, bet atsakinga gyvūnėlio globa galėtų būti lūžis visiems, kas svajoja apie keturkojį draugą, bet dvejoja dėl aplinkybių. Taigi, jei nedrąsu žengti šį žingsnį, verta žvilgtelti į GetPet.

Visi GetPet platformoje esantys šuniukai sutinka pabūti laikinais draugais. Labai tikimės, kad draugystė taps ilgamete, tad GetPet padės žmonėms tinkamai apsispręsti: kiekvienas šviežias globėjas gaus asmeninį mentorių. Pirmas dvi savaites mentorius atsakys į svarbiausius klausimus, padės pažinti naująjį augintinį ir priimti tinkamą sprendimą. Nemokamai, už didelį ačiū

Kviečiu patikrinti mūsų programėlę Google Play - https://goo.gl/t5FeVk. Ji nieko nekainuoja. Kol kas programėlė veikia tik ant Androido, bet ne už kalnų ir iOS versija. Daugiau informacijos taip pat rasite mūsų Facebook puslapyje - https://goo.gl/nAt5Ei

Labai lauksime Jūsų klausimų, komentarų, įspūdžių.
Rašykite mums adresu: labas@getpet.lt
Jei norite prisijungti prie šios iniciatyvos, brūkštelkite man asmeniškai.
Partnerių ir mentorių komandoms ribų nėra.


2019-01-17 13:18:04
reklama