Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Diskusijų forumai
TitulinisDiskusijosVeisimasDaugintojai: Veisia šuniukus su dokumentais

Daugintojai: Veisia šuniukus su dokumentaisGukas
Žinučių: 1
Šunelis su dokumentais.

Sukėlė įtarimą, šuniukų veisėja, kilo klausimų dėl šuniuko priežiūros, skambinome, bet telefonas išjungta, jau 3 diena po šuniuko įsigijimo, dėl to kilo klausimas ar šuniukas grynaveislis, nes veisėja neturėtų bijoti ir išjungti telefono. Mūsų jorkiukui 2 mėnesiukai, ausytes kol kas atsistoti nenori, turime ant kakliuko balta demele, sveriame 1,100 kg, neuzciuopiame sėklidžių? Ar tai normalu tokio amžiaus šuniukui? Ar reikėtų sunerimti?
---------------------------------------------------
leide666:
Veisėjai yra vadinami tie asmenys, kurie turi įregistruotus veislynus. Tie kurie "veisia" savo malonumui - vadinami daugintojai.


prieš 3 mėn.
Rodnega
Ekspertas
Žinučių: 26587
Ne veisia, bet daugina.
Ne veisėja, bet daugintoja.
Ir ne, pas jūs mišrūnas, nes bedokis
prieš 3 mėn.
Gukas
Žinučių: 1
Sveiki, va taip yra, kad šunelis su dokumentais, mama turi dokumentus ir tėtis juos turi, ne veislyne pirkom, bet pas žmonių, kurie turi šuniukus su dokumentais, teks ieškoti per adresą ir pavarde.. Vakar buvome pas veterinarą, būklė įvertino, kaip puikią.. Bet kodėl bijo veisėja, tai nežinau.
prieš 3 mėn.
leide666
Žinučių: 1660
Ausytės tai stotis, tai leistis- turi iki 6 mėn., kuomet keičiasi šuniuko pieniniai dantukai. Vėliau turėtų stovėti. Bet dažna beveisliukų problema būna, kad jos neatsistoja, todėl kiti klijuoja ausytes.
prieš 3 mėn.
leide666
Žinučių: 1660
Sveiki, šuniukų veislę patvirtina tik kilmės dokumentai. Jei augintinis jų neturi - jis yra beveisliukas. Kitaip tariant mišrūniukas panašus į tą veislę.
O veisėjai yra vadinami tie asmenys, kurie turi įregistruotus veislynus. Tie kurie "veisia" savo malonumui - vadinami daugintojai. Jei išjungtas telefonas, didelė tikimybė, jog pakliuvote sukčiams.
Plačiau siūlyčiau pasiskaityti internete.

P.s.stebėkite šuniuko sveikatos būklę, pastebėję ką nors negero, kreipkitės pas veterinarą. Dažnai daugintojai parduoda sergančius šuniukus, kurie susirgę nugaišta. Jei jūsų šunelis sveikas, tai jums pasisekė. Bet dėl viso pikto siūlyčiau užsukti pas veterinarą apžiūrai, pasikonsultuoti ir paskiepyti augintinį
prieš 3 mėn.
reklama