Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Skelbimai
TitulinisSkelbimaiDovanojuDovanojamas Mišrūnas

Dovanojamas Mišrūnas

Paskelbta: 2016-06-27 08:11:36   Peržiūrėta: 492
(Skelbimas negalioja)
Po įspudingo susitikomo su šeimininku, kuris būdamas užsienyje sužinojo, kad jo paliktas prižiūrėti šuo atsidūrė prieglaudoje, grįžo iš ten ir tuoj pat jį atsiėmė iš mūsų.

Manėm, kad Aiko laimingai gyvens sugrįžęs į savo šeimą, bet nieko panašaus nebuvo: jau sekančią dieną pasirodė skelbimas, kad dovanojamas. Kai paskambinome pasidomėti kodėl taip atsitiko, jie neprisipažino, sakė ką jūs, Aiko miega lovoje ir nieko mes nedovanojame.

Paprašėme nieko bendra su prieglauda neturinčio žmogaus, kad pabūtų norinčiuoju Aiko priglausti. Paskambino, Aiko šeimininkai nieko neklausinėję iš karto sutiko atiduoti ir tuoj pat, vėlai vakre, apie pusę vienuolikos, atvežė į namus.

Priglaudusi Aiko moteris nusprendė pasilikti jį visam laikui. Bet... praėjo du mėnesiai ir planai pasikeitė - reikia išvykti, o kur Aiko? Aišku - į prieglaudą.
Pakaks Aiko keliauti iš rankų į rankas, turi pagaliau jis rasti atsakingus šeimininkus.
***
Jaunas 3-4 metų Aiko ieško šaunių šeimininkų kurie norėtų su juo užsiimti. Aiko yra labai energingas, todėl vien pasivaikščiojimų neužteks, reikės ir psichologinio krūvio. Jam labai patinka žaisti su pagaliukais ar kamuoliukais, juos atnešti. Pievoje gali lakstyti be pavadėlio - nepabėga. Nemėgsta kitų šunų, bet noriai mokosi būti jiems abejingu.

VšĮ „Būk mano draugas“
Tel. 861436617
bukmanodraugas@inbox.lt
http://bukmanodraugas.lt/
Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9

Veislė: Mišrūnas
Amžius: 4 metai
   
Miestas: Visi
El. paštas: bukmanodraugas@inbox.lt
Telefono nr.: 861436617

Nuotraukos


Mišrūnas
Mišrūnas
ankstesnis ankstesnis     1907 iš 15270     sekantis sekantis
reklama