Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Skelbimai
TitulinisSkelbimaiDovanojuDovanojamas Mišrūnas

Dovanojamas Mišrūnas

Paskelbta: 2017-02-26 19:03:06   Peržiūrėta: 683
(Skelbimas negalioja)
Tovas. Tai sargas, kurio visi bijo iš tolo - balsas žemas, visus jaučia iš tolo ir nepraleis neaplojęs. O loja su užsidegimu, nirčiai, kiek grandinė leidžia tiek "draskosi" kaip žmonės sako, nenuraminsi būdamas pašalietis.
Tovas nejaunas šuo, tikriausiai gali 9-10 metų būti. Bet kol kas nei sveikata, nei jėga nesiskundžia ir būdoje netinginiauja kaip kitas kad ir jaunesnis būdamas - jaučia įgimtą pareigą nei vieno nepraleisti. Šuo stambus, vokiečių aviganio mišrūnas. Priekinės kojytės, gali būti ir nuo vaikystės vitaminų pritrūkus, truputį pakreivintos, gal kiek panašiai kaip taksų veislės šuniukų, nors kairė stipriau, labiau matosi. Bet tas pakreivinimas jam rodos visai netrukdo - kojom spiriasi stipriai ir su visa jėga.
Tovas labai mėgsta nešiotis dantyse bliūdą tai dažniausiai taip jį ir pamatysi - su bliūdu nasruose:)Prie žmonių, savo maitintojų, pripranta, juos uosle labai gerai skiria jei akys ir ne taip aiškiai mato, kaip kartais atrodo. Bet šiaip šuo aštrokas, tikrai ne niurkymui ir žaidimui. Bet sargas užtikrintas.
Ar ras dar namus Tovas?Na, visko gali būti nors ir mažai tikėtina, nes dažniausiai ieškomi jauni šunys. Bet stebuklo juk galima tikėtis?:)
861232962
http://www.gyvunupaieska.lt/lt/animal/view/id/57946
Utenos raj. gyvūnų mylėtojų draugija
http://www.gyvunugloba.com

Veislė: Mišrūnas
   
Miestas: Visi
El. paštas: info@gyvunugloba.com
Telefono nr.: 861232962

Nuotraukos


Mišrūnas
Mišrūnas
Mišrūnas
Mišrūnas
Mišrūnas
ankstesnis ankstesnis     1250 iš 15325     sekantis sekantis
reklama