Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Skelbimai
TitulinisSkelbimaiDovanojuDovanojamas Mišrūnas

Dovanojamas Mišrūnas

Paskelbta: 2018-07-02 23:09:58   Peržiūrėta: 898
(Skelbimas negalioja)
Jei kažkas ilgisi ilgų pasivaikščiojimų miškų ir laukų takais, jei kažkas ilgisi neapsakomai protingų ir gerų akių, jei kažkas ilgisi turėti "tikrą šunį-tikrą draugą", tai toks yra ir labai labai ieško mylinčios širdies.

Žižekas yra 6-8 m. rytų sibiro laikos mišrūnas, kurį prieš eilę metų kažkam pakilo ranka ar koja išmesti iš mašinos išbadėjusį ir suvargusį prie žirgyno. Keičiantis žirgyno situacijai šiam gėriui ieškoma naujų namų. Gerai sutaria su kitais gyvūnas, mažais ir dideliais šunimis, vištomis. Apskritai į gyvenimą Žiža žiūri filosofiškai. Loja tada, kada reikia. Įtariame, kad vaikystėje nukentėjo nuo vaikų, todėl būna ne itin patenkintas jų kompanijoje.
Puikiai tiktų mėgstantiems aktyvesnį gyvenimo būdą - labai ramiai ir gražiai važiuoja mašina, puikiai tempia dviratį, greitai mokosi ir viską puikiai supranta. Šuo eilę metų gyveno ūkyje, lauke, tačiau pakvietus paviešėti į namus, elgiasi labai inteligentiškai, atsargiai, niekada nėra nutikę staigmenų - jokio kaukimo, graužimo, balų ir panašių dalykų.

Šuo bus dovanojamas pilnamečiui asmeniui. Labai prašome prieš priimant sprendimą labai gerai pagalvoti apie asmeninę situaciją, finansines, laiko ir dėmesio galimybes. Tai draugas dar ilgiems metams, todėl tolimos išvykos, finansiniai nepritekliai, studijos, vestuvės, vaikai ir panašūs dalykai neatleidžia nuo atsakomybės.


Visa papildoma informacija telefonu:
867472653
arba elektroniniu paštu:
ausra.vismantaite@gmail.com
Žižekas šiuo metu glaudžiasi Jonavos r.

Veislė: Mišrūnas
Amžius: 7 metai
   
Miestas: Jonava
El. paštas: ausra.vismantaite@gmail.com
Telefono nr.: 867472653

Nuotraukos


Mišrūnas
Mišrūnas
Mišrūnas
Mišrūnas
Mišrūnas
ankstesnis ankstesnis     48 iš 5917     sekantis sekantis
reklama