Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Skelbimai
TitulinisSkelbimaiDovanojuDovanojamas Vakarų sibiro laika

Dovanojamas Vakarų sibiro laika

Paskelbta: 2015-09-13 16:24:41   Peržiūrėta: 1698
(Skelbimas negalioja)
Dovanoju 4 metų, bet visada jauną, judrų, aktyvų ir itin draugišką Vakarų Sibiro laikos (iš tiesų, mama buvo Vakarų Sibiro, o tėtis - Rytų Sibiro laika) patiną, vardu Portas.

Kaip ir haskiai, laikos yra šunys su charakteriu. Kitaip sakant, laika - tai šuo-asmenybė, todėl auginti šios veislės šunį rekomenduočiau tik tiems, kurie kokį nors keturkojį yra turėję ir anksčiau bei turi bent minimalios patirties su šunimis. Kitu atveju, Portas gali užlipti jums, kaip sakoma, ant galvos - jam reikia dėmesio. Bet skyrę Portui šiek tiek laiko, užtikrinu, gausite patį geriausią, nuošidžiausią pasaulyje draugą, kuris nesitrauks nuo jūsų nė akimirkai.

Portas visiškai neagresyvus ir niekuomet nėra nieko nuskriaudęs, tačiau žaisdamas mėgsta švelniai pakandžioti rankas, paloti, paskrebenti letenomis. Jis iš tiesų labai vikrus, žaismingas, dėl ko duotum jam daugiausiai porą metų. Kaip matote iš nuotraukų, tai taip pat labai gražus šuo (tarsi nedidelis juodas vilkas) - praeivių šypsenos ir komplimentai, vedžiojant Portą gatvėmis, garantuoti.

Portas visuomet augo apsuptas daugybės žmonių, taigi nėra prisirišęs prie šeimininko - jis netruks atsiduoti tam, kas jį iš tiesų mylės. Tai labai neišrankus šuo - nėra tokio maisto, ėdalo, kurio Portas atsisakytų, tačiau yra įpratęs gyventi bute. Portas dar nesupranta, bet jis daug smagiau leistų laiką, gyvendamas lauke, prie namo, kur galėtų daugiau pabėgioti ir padūkti - tereikia Portą prie to pripratinti. Dėl to norėčiau jį padovanoti žmonėms, gyvenantiems nuosavame name, turintiems galimybę sudaryti šuniui minėtas gyvenimo sąlygas. Manau, kad auginti Portą bute, ypač mažame, daugeliui gali pasirodyti pernelyg sudėtinga, nesakau, kad neįmanoma (tiesiog šuns priežiūra užimtų šiek tiek daugiau laiko).

Portą dovanoju, nes, susiklosčius tam tikroms asmeninio gyvenimo aplinkybėms, nebeturiu galimybių auginti šuns. Man skaudu su juo skirtis, bet žinau, kad yra žmonių, su kuriais ilgainiui jis taptų laimingesnis. Portas - tikrai nuostabus šuo - protingas, smagus, tvarkingas ir be galo draugiškas. Beje, ar žinojot, kad būtent laika buvo pirmasis šuo, patekęs į kosmosą?

P. S. Kartu su Portu dovanoju ir gerą automatinį pavadėlį, skiepų knygutę su gimimo liudijimu (šuo visuomet buvo reguliariai nukirminuojamas, skiepyjamas, etc.), šukas, bliūdelius ir visa kita, ko tik gali reikėti, auginant šunį. Galiausiai, jei, priėmę Portą į savo namus, persigalvotumėt, galėsite atiduoti jį man atgal per mėnesį laiko. Čia dėl visa ko. :) Skambinkite nurodytu telefonu!

Veislė: Vakarų sibiro laika
Amžius: 4 metai
   
Miestas: Vilnius
Telefono nr.: +37061832021

Nuotraukos


Vakarų sibiro laika
Vakarų sibiro laika
Vakarų sibiro laika
Vakarų sibiro laika
Vakarų sibiro laika
ankstesnis ankstesnis     1686 iš 5898     sekantis sekantis
reklama