Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Skelbimai
TitulinisSkelbimaiParduodu su dokumentaisParduodamas su dokumentais Faraonų šuo

Parduodamas su dokumentais Faraonų šuo

Paskelbta: 2018-05-09 11:14:46   Peržiūrėta: 886
(Skelbimas negalioja)
Veislynas "Temple Veles" siūlo faraono šuniui šuniukus iš daugelio čempionų, laureatų ir laureatų. Tėvas - Jaunesniojo pasaulio čempionas FCI jubiliejinėje parodoje Paryžiuje! Įdomus kilmės veislė - pirmaujančių Europos medelynų kraujas.
Faraono šuo stovi su seniausiais istorijoje įrašytais gyvūnais. Šis "raudonasis" šuo buvo didžiuliai garbei tarp Egipto bajorų ir žinomas 3000-aisiais metais. BC, kaip matyti iš daugybės freskų ant antkapinių paminklų ir papirusų, apibūdinantys stebėtinai panašius vidutinio dydžio šurmulius su stovinčiomis ausimis.
Faraono šuo yra unikalus, išoriškai ir temperamentiškai. Tai labai protingas, žaismingas ir mylimas, kartu didingas, tam tikru mastu nepriklausomų šunų. Faraonai yra skirti jų savininkams ir mėgautis savo kompanija. Faraonai puikiai tinka kitiems gyvūnams ir vaikams. Tai stipri, ilgalaikis, gerai išvystytas medžioklės godumas kurtuke. Faraono šunys idealiai tinka agilityi, važiavimui, puikiems rezultatams lenktynėse ir lenktynėse.
Jei norite praleisti daug laiko lauke ir norite pasidalinti šiais nuostabiais momentais su šunimi, kuris pasidalins džiaugsmu, tuomet faraonas taps tavo idealiu partneriu. Ši veislė puikiai tinka žmonėms, vedantiems aktyvų gyvenimo būdą, ir mes mielai padėsime ne tik parodos karjerai, bet ir sportui (kursavimas / važiavimas, važiavimas, judrumas). Visapusiška pagalba. Šuniukai skiepijami pagal amžių, skaldytus, RKF / FCI dokumentus. Laukiame išskirtinai atsakingų savininkų! Galima pristatyti į bet kurį regioną ir šalį. Laukiame tik rimtų programų! Pirkdami šuniuką, daugelį metų rasite tikrą draugą!
Rašykite el. Paštu ir LAN (VK ir FB)
Apie visas šunų ir šunų veislyno nuotraukas!
Šuniukai yra Rusijoje. Pristatymas yra įmanomas.

Veislė: Faraonų šuo
Amžius: 4 mėn.
   
Miestas: Vilnius
El. paštas: anegyptstar@yandex.ru
Telefono nr.: +79030974999

Nuotraukos


Faraonų šuo
Faraonų šuo
Faraonų šuo
Faraonų šuo
Faraonų šuo
ankstesnis ankstesnis     422 iš 15392     sekantis sekantis
reklama