Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Skelbimai
TitulinisSkelbimaiParduodu su dokumentaisParduodamas su dokumentais Pinčeris

Parduodamas su dokumentais Pinčeris

Paskelbta: 2017-11-10 17:27:10   Peržiūrėta: 935
(Skelbimas negalioja)
Nykštukinis pinčeris - šunų veislė, išvesta Vokietijoje,Žaismingas, Mokantis bendrauti, Greitai reaguojantis, Energingas, Draugiškas, Protingas Juodas su įrudžiu.Tinka šeimoms su vaikais.
• Yra maži, tačiau elgiasi kaip didelių veislių šunys.
.Svoris: 2,5 – 4,5 kg
• Ūgis: iki 25cm Trumpaplaukiai šuniukai atrodo lyg stirnaitės, yra labai vikrūs. Turi grakščias kojas, tvirtą kūną, nedidelę galvą, dideles protingas akis, dideles stačias ausis. Pasižymi puikia uosle. Nors ir yra maži, šie šunys pakankamai ištvermingi. Jie prieraišūs, myli visus šeimos narius.Pinčeris nėra bailūs, nervingi ar agresyvūs.
Paprasta prižiūrėti jų trumpa kailį . Tai šeimininkui atsidavę, mylintys gyvūnai, puikūs draugai, labai sargūs, drąsūs. Mėgsta keliauti, dėl nedidelio dydžio galima juos pasiimti kartu į kelionę.Pnčerius tinka laikyti bute. Iš gyvūnų kartais gauname to, ko mums nesuteikia niekas kitas. Ar kas nors geba taip džiaugsmingai Jus pasitikti grįžtantį iš darbo ar mokyklos, kaip šunelis? O juk taip gera žinoti, kad kažkas tavęs namuose be galo laukia, grįžus namo tiesiog virpa iš laimės, toks patenkintas būna… Dažniausiai vakarais atsigula ant kelių – tai labai ramina. Būtinai jį pamilsite ir greitai norėsite dar vieno šuniuko.kaina:patinas85EUR,kalyte-110EUR https://www.youtube.com/watch?v=DP85rlHZhto&feature=youtu.be

Veislė: Pinčeris
Amžius: 3 mėn.
   
Miestas: Kaunas
Telefono nr.: 861823237

Nuotraukos


Pinčeris
Pinčeris
Pinčeris
Pinčeris
ankstesnis ankstesnis     738 iš 15392     sekantis sekantis
reklama