Pėdsekys 2012 - vasaros nuotykiai prasideda

2012 liepos 3d.
Trečius metus organizuojamos tradicinėmis tapusios vasaros varžybos "Pėdsekys 2012" jau prasidėjo.  Jų metu visi Lietuvos gyventojai kartu su savo augintiniais galės leistis į lobių paieškas ir pajusti tikrų vasaros nuotykių skonį.

Kiekvienais metais vis daugiau dėmesio sulaukiančios varžybos, kaip ir anksčiau, vyks penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Lobių paieškose gali dalyvauti visi norintys, tereikia sekti informaciją organizatorių Facebook tinklapyje. Žaidimas žavus tuo, kad nereikalauja specialaus pasirengimo, o rasti lobiai pradžiugins augintinį.

Iki 2012 rugpjūčio 1 d. varžybų organizatoriai Facebook tinklapyje www.facebook.com/Pet24lt skelbs apie lobių koordinates žemėlapyje, kur paslėpti unikaliais kodais sužymėti lobiai. Pagal šias koordinates varžybų dalyviai apytiksliai žinos lobio vietą, tačiau patį lobį surasti turėtų padėti keturkojo uoslė ir pėdsekio gabumai. Iš viso iki varžybų finalo bus paslėpti 25 lobiai įvairiose Lietuvos vietovėse. Varžybų dalyvio tikslas rasti kuo daugiau lobių.

Varžybų nugalėtojui ir jo augintiniui atiteks „Pėdsekys 2012" diplomas ir 500 Lt vertės čekis įsigyti prekių savo augintiniui.

Varžybų rėmėjai:


  
(straipsnio reitingas +21)
reklama