Šunų veislės

Veislės kilmės istorija. Veislės paskirtis. Specifinis auklėjimas bei priežiūra. Kam tinka šios veislės šuo?

Šunų veislės: ilgaamžė špicų giminė

Skirtingai nei kitos šunų veislės, špicai išsaugojo pirmykštę savo išvaizdą ir elgseną, todėl laikomi viena archaiškiausių šunų veislių... Skaityti toliau »

Šunų veislės: pažintis su rusų kurtais

Daugelis pasaulio šalių turi savo šunis numylėtinius. O jeigu kalbėtume apie kurtų šeimą, nesuklystume pasakę:Didžiosios Britanijos karalių... Skaityti toliau »

Šiba inu šunys 1

Stačios ausys, lapės snukutis, katino manieros. Kas jis? Jo vardas skamba paslaptingai: šiba inu... Skaityti toliau »

Retų veislių šunys: burbuliai 1

Olandijoje juos vadina bullenbitjer, o išvertus į lietuvių kalbą reikėtų sakyti būrų buliai, arba burbuliai. Tarp daugelio šunų veislių jie tebėra retenybė... Skaityti toliau »

Šunys ir kalnai: misija įmanoma! 1

Kinkinių šunys įveikia atšiaurius sniegynus, gelbėtojų šunys dirba sunkiausiomis sąlygomis – šunų ištvermė žmonėms kelia nuostabą. Stebėtis verčia ir šunų alpinistų žygiai, todėl šį kartą apie šunų žygius į kalnus. Skaityti toliau »

Šunų veislės: gausi spanielių šeima

Klamberio spanieliai, Sasekso spanieliai, anglų springerspanieliai bei kiti spanieliai priskiriami paukštinių šunų grupei. Tai reiškia, kad iš prigimties jie yra medžiokliniai šunys. Skaityti toliau »

Šuo nustelbė socialinio tinklo žvaigždes 1

Jis turi daugiau kaip 13 milijonų draugų visame pasaulyje. Yra fotogeniškas ir noriai pozuoja fotografams. Leidiniai su jo nuotraukomis neužsiguli knygynų lentynose. Kas jis? Tai šuo Boo, socialinio tinklo „Facebook“ žvaigždė... Skaityti toliau »

Laimingas briaras panašus į vėtrą

Prancūzija pasaulio kinologijos žemėlapyje žinoma kaip medžioklinių šunų veislių gimtinė. Tačiau šioje šalyje išveista nemažai aviganių, vienas tokių – briaras, arba prancūzų bandšunis... Skaityti toliau »

Šunys traukė vežimukus 2

Apie šunų kinkinių sportą žinome nemažai. Šio sporto entuziastų yra ir mūsų šalyje. Bet šunys ir seniau, ir dabar kinkomi ne vien į roges, bet ir į vežimukus. Skaityti toliau »

Portugalų vandens šunys nėra dykaduoniai 1

Yra šunų veislių, kurių istorija skaičiuoja tūkstančius metų, tačiau yra tokių, kurias galima pavadinti „naujokais“. Būtent tokie yra portugalų vandens šunys. Skaityti toliau »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Kitas »
reklama