Šunų sveikata ir priežiūra

Kasdienė šuns priežiūra: ėdalas, kailio puoselėjimas, higiena, šuns aksesuarai, pasivaikščiojimai.

Saugokite šunis nuo nudegimų

Smalsūs ir judrūs mūsų augintiniai vasaros metu gali patirti traumų. Ką daryti, jeigu šuo apsvilo kailį ir odą? Ar tai pavojinga augintinio sveikatai? Skaityti toliau »

Šuniuko kilmė ir dokumentai 1

Jūs apsisprendėte įsigyti veislinį šunį. Sveikiname! Belieka keli formalumai ir galėsite keliauti su naujuoju augintiniu namo... Skaityti toliau »

Kaip prižiūrėti šunį čempioną?

Minkštos ir švelnios letenėlės, žvilgantis, nepriekaištingai sušukuotas kailiukas ir subtilus pavadėlis – taip turi atrodyti šuneliai, kurie ruošiami konkursams ar parodoms. Skaityti toliau »

Šunų pasiutligė: ar dingo pavojus?

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba neseniai išplatino džiugią žinią: 2014 m. Lietuvoje nebuvo užfiksuota nė vieno pasiutligės atvejo. Skaityti toliau »

Kiek erdvės reikia šuniui? 1

Dažnai manoma, kad nedidelio ūgio šuneliui, kad šis patogiai gyventų, pakanka keleto kvadratinių metrų, o štai vokiečių dogui ar kitam dideliam šuniui būtina labai didelė erdvė. Tokia nuomonė tik iš dalies teisinga... Skaityti toliau »

„Siemens“ į Lietuvą atvežė pirmąjį kompiuterinį tomografą šunims ir katėms 3

Į Lietuvą atvežta kompiuterinės tomografijos įranga, skirtą šunims ir katėms. Tai pirmasis keturkojams augintiniams skirtas kompiuterinis tomografas Lietuvoje, padėsiantis tiksliai diagnozuoti daugelį ligų. Skaityti toliau »

Grožio procedūros „pagal šunis“

Jeigu mūsų šunys mokėtų kalbėti, tikrai pasakytų, kad jiems labiausiai patinka „tikro purvo SPA“, o labiausiai nekenčia šampūnų ir visokių maudynių vonioje... Skaityti toliau »

Pasitikime rudenį – rūpinkimės šunų sveikata

Turbūt girdėjote posakį „Nėra prasto oro, tėra prasta apranga“. Įdomu, ar šunims tai irgi galioja? Kaip tinkamai prižiūrėti savo augintinius atėjus rudeniui?.. Skaityti toliau »

Šuns nagų priežiūra

Nepatrumpinti, neprižiūrėti nagai ne tik trukdo šuniui laisvai judėti ir sukelia skausmą, bet gali pakenkti jo sveikatai... Skaityti toliau »

Rūpinimasis šuns kailiu

Jeigu šuns kailis žvilga, vadinasi, tinkamai jį prižiūrite, gerai maitinate savo augintinį ir jis yra sveikas. Ir atvirkščiai: nušiuręs, nežvilgantis kailis gali reikšti netinkamą šuns mitybą, sveikatos sutrikimus arba netinkamą kosmetiką... Skaityti toliau »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas »
reklama