Šunų elgsena ir dresūra

Kaip suprasti ir auklėti savo šunį. Kokių klaidų vengti ir kaip ištaisyti auklėjimo klaidas. Šunų psichologija ir žmogaus elgesys.

Šunys ir neįprastas sportas 1

Šunys gali dalyvauti paklusnumo, vikrumo, jėgos sporto, nardymo, avių ganymo, gelbėjimo iš vandens ir kitokiose varžybose. Galimybės sportuoti su šunimis išties yra beribės, tačiau yra šuniško sporto šakų, kurios Lietuvoje vis dar mažai žinomos. Tikėkimės, jog ateityje sportuojančiųjų su šunimis bus vis daugiau... Skaityti toliau »

Šunys ir „gamtiniai reikalai“ 1

Ištirpo paskutiniai sniego lopinėliai. Sužaliavo žolė ir mūsų augintiniams atsirado daugiau vietų smagiai palakstyti, pašėlti su kiemo draugais. Atsirado daugiau vietelių ir išsituštinti... Skaityti toliau »

Ar šunys mąsto? 1

Teko girdėti sakant: „Šuns protas ir šeimininko kantrybė daro stebuklus...“. Ar šunys protauja? Ar gali daryti logines išvadas? Na, taip, kaip mes, šunys tikrai neprotauja, bet kad nėra visiškai žiopli, paliudytų ne vienas šeimininkas... Skaityti toliau »

Bone.lt Valentino dienos sveikinimas 2

Bone.lt komanda sveikina jus, mieli boniečiai, ir jūsų mylimus augintinius su meilės diena! Skaityti toliau »

Šunų dresūros ABC

Kada pradėti auklėti mažą šuniuką? Ar galima bausti? Ar pakanka vien tik skatinti? Skaityti toliau »

Neįprastos šunų profesijos

Šunys dirba policijoje, pasienyje, muitinėje, bet šįkart pakalbėkime apie neįprastas, keistokas šunų „profesijas“ – šunis vyndarius, bitininkus, grybautojus... Skaityti toliau »

Baikštus šuo: priežastys, sprendimo būdai

Netinkama mažo šuniuko socializacija – dažniausia šuns baikštumo ir agresyvumo priežastis. Bailumas, nepasitikėjimas žmonėmis, kitais gyvūnais ir aplinka šuniui nėra įgimti. Šias savybes dažniausia „įskiepija“ pats artimiausias žmogus – šeimininkas... Skaityti toliau »

Šunys ir judėjimas: kodėl ir kiek?

Gaila to šuns, kuris į lauką išvedamas tik „reikalų atlikti“ – penkiolika minučių ryte ir tiek pat vakare. Nejudrumas kenkia šuns fizinei sveikatai ir emocinei savijautai... Skaityti toliau »

Pokalbiai apie šunis

Apie ką kalbasi šunų mylėtojai? Savaime suprantama, kad apie šunis. Jie sako, kad vienos šunų veislės yra labai protingos, o kitos – nelabai, kad ne visi šunys turi gerą atmintį. Visokiausių nuomonių galima išgirsti apie geriausius mūsų draugus, tik ne visada jos būna teisingos.... Skaityti toliau »

Kodėl šuo ryja atliekas ir šiukšles?

Kodėl šunys mėgsta šniukštinėti po šiukšlynus ir ryti atliekas? Ar įmanoma išgyvendinti šią bjaurią ydą? Šie klausimai dažnai neduoda ramybės šunų šeimininkams, taigi, ko imtis, kad šuo nerytų atliekų? Skaityti toliau »

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Kitas »
reklama