Šunų mityba

Reportažai iš tarptautinių ir nacionalinių parodų. Nugalėtojai, statistika, teisėjų ir dalyvių komentarai.

Ar saugu šunis maitinti džiovintomis kiaulių ausimis? 3

Kiaulių ausys pasižymi dideliu riebalų kiekių ir tikrai netinka šunims su antsvorio problemomis arba tiems, kurie linkę į pankreatitą. Skaityti toliau »

Konservai šunims. Lyginame Nutripe ir animonda GranCarno 1

Konservai šunims – geriausias maistas mūsų augintiniams. Veterinarai teigia, kad mėsa turėtų sudaryti apie 40-50% šunų raciono. Skaityti toliau »

Gyvūnų skrandžiai Jūsų augintiniui 2

Skrandis – keista mėsa dėl, kurios augintiniai eina iš proto, o jų šeimininkai bijo! Skrandis yra tas produktas, kuris, tarsi nubrėžia nematomą liniją tarp šeimininkų, kurie tik pradeda augintinius maitinti natūraliais produktais ir tų, kurie jau viską „matė ir išbandė“. Skaityti toliau »

Ledai šunims: taip ar ne? 2

Ledais mėgaujasi daugelio pasaulio šalių šuniukai, deja, Lietuvoje tokie ledai šunims kol kas negaminami ir neparduodami. Sužinok, kaip pasigaminti ledų savo augintiniui! Skaityti toliau »

Šunys ir antsvoris

Pernelyg didelis kūno svoris dažnai vadinamas XXI amžiaus rykšte. Per daug riebaliukų turime mes, žmonės, per daug jų sukaupia ir mūsų augintiniai... Skaityti toliau »

Jokio Užgavėnių blyno šuniui! 1

Užgavėnės – puiki proga pakalbėti kaip užganėdinti ne tik žmonės, bet ir mūsų mažuosius augintinius. Veterinarijos gydytoja Vaida Velykytė iš „VetPetLT“ klinikos įspėja: mūsų gardumynai šunims griežtai netinka. Vietoj blyno jiems daug labiau tiks žalia mėsytė. Skaityti toliau »

Kaip skirstomas sausas šunų maistas 4

Norint pasirinkti tinkamą pašarą augintiniui būtina žinoti, kaip klasifikuojamas šunų maistas. Analizuojant etiketes svarbu suprasti kas yra sudėtinės maisto dalys. Skaityti toliau »

Konservai šunims - viskas apie juos

Šunų šeimininkai netrunka pastebėti, kad konservuotą maistą augintiniai ėda skaniau. Tačiau, kuo iš tiesų konservai šunims skiriasi nuo sauso pašaro? Skaityti toliau »

Antioksidantai reikalingi ir gyvūnams

Antioksidantai yra labai svarbūs ligų prevencijoje. Ar šunų maistas turi pakankamai antioksidantų galima sužinoti peržiūrėjus sudedamąsias dalis ant pašaro pakuotės - ko ieškoti? Skaityti toliau »

Runkelių minkštimas – dažnas šunų maisto ingredientas

Dažnas šunų maistas savo sudėtyje turi ingredientą – runkelių minkštimą. Kas yra runkelių minkštimas ir kokia jo nauda? Skaityti toliau »

reklama