Lietuvos jaunųjų vedlių nugalėtoja 30

2009 gruodžio 19d.
Tarptautinė šunų paroda „Vilniaus žiema‘2009“ ilgam įsimins vilnietei Dominikai Kolesovai. Įveikusi 41 konkurentą, kurių dauguma vyresni, su savo Jorkšyro terjeru Stopu ji tapo Lietuvos jaunųjų vedlių čempionato nugalėtoja. Mažos rankos neįstengė apglėbti visų prizų – portalas www.bone.lt taip pat dovanojo jaunajai čempionei didelę taurę.

Devynerių metų Dominika yra trečiokė, hendlingo paslapčių mokosi iš kinologės Dianos Jurkuvėnienės.

Tarptautinėje parodoje gruodžio 19-ąją LITEXPO rūmuose vyko ne tik hendlerių čempionatas, bet buvo paskelbti 2009 m. Lietuvos TOP jaunieji vedliai: Goda Jurgilaitė, Kotryna Babianskaitė, Monika Gedminaitė.

Šis reitingas sudarytas pagal parodose pasiektus rezultatus. Minėtos prizininkės kitąmet atstovaus mūsų krašto jauniesiems vedliams Europos ir pasaulio šunų čempionatuose.

Daug sveikinimų šįsyk sulaukė kaunietė Goda Jurgilaitė. Netrukus Godai sukaks 18 metų, todėl ji baigia jaunųjų vedlių karjerą ir šioje parodoje surengė atsisveikinimo vakarėlį.

Ji yra 2006, 2007, 2008 ir 2009 m. geriausia Lietuvos jaunoji vedlė, nekart atstovavo Lietuvai prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose ir tapo Europos čempione.

Aurelija Staskevičienė
Svetlanos Valujevos nuotr.
(straipsnio reitingas +75)

Skaitykite komentarus 30


reklama