Ir vėl varžėsi jaunieji vedliai 4

2010 rugpjūčio 11d.
Druskininkų kurorte rugpjūčio 6-7 d. vyko dvi tarptautinės šunų parodos: „Dzūkijos vasara“ ir „Druskininkų mero taurė“, kurių metu jauniesiems vedliams LKD organizavo du konkursus, jiems teisėjauti pakvietė patyrusius ekspertus.

Rugpjūčio 6 d. jaunųjų vedlių konkursui teisėjavo ekspertas Theo Leene iš Belgijos. Dalyvavo 50 vedlių.

Jaunesniojoje amžiaus grupėje (7-9 m.) geriausiai pasirodė Veronika Simėnaitė. Viduriniojoje amžiaus grupėje (10-13 m.) nugalėjo Monika Gediminaitė, o vyresniojoje amžiaus grupėje (14-17 m.) – Aleksandra Szydlowska. Finale nugalėjo M.Gediminaitė.

Suaugusiųjų grupėje geriausiai pasirodė klaipėdietė Marija Zemlianskaja.

Rugpjūčio 7 d. net 52 vedlių pasirodymus vertino šveicarė Barbara Müler.

Jaunesniojoje amžiaus grupėje stipriausia buvo Ineta Stonkutė, konkurso finale ji užėmė antrąją vietą ir geriausiai pasirodė iš visų Lietuvos jaunųjų vedlių.

Viduriniosios gr. konkurentus sėkmingai įveikė vilnietė Dominyka Kolesova (nuotr.), o vyresniosios gr. lyderė, kaip ir pirmąją parodos dieną, vėl buvo lenkaitė Aleksandra Szydlowska. Ji laimėjo ir finalinį konkursą.

Nieko nuostabaus, kad ši mergina niekam neužleido lyderės pozicijų. A. Szydlowska yra stipriausia Lenkijos jaunoji vedlė, praėjusį pavasarį Cruft‘s parodoje jaunųjų vedlių konkurse ji laimėjo antrąją vietą.

Tarp suaugusių vedlių antrą parodos dieną geriausiai pasirodė Gintarė Gajauskaitė.