Jie žiūri į mūsų širdis 21

2009 lapkričio 21d.

Apie juos netuščiažodžiausi. Neprikursi pasakėlių, nes nežinia, kada jie gimė, kur gyveno. Nežinia, ar juos mylėjo.

Beglobiai šunys ir katės, nuo tilto numestas varguolis Pipiras – jie visi turėtų siaubingai nekęsti žmonių. Dar blogiau – jie turėtų mūsų bijoti. Tačiau jie žiūri į mus vilties kupinomis akimis. Žiūri tiesiai į mūsų širdis...

Beglobių gyvūnų viltis – neabejingi žmonės. Tokie neabejingieji susibūrė į visuomenines gyvūnų globos organizacijas ir padeda gyvūnams, kiek gali.

Padėjote ir jūs. Padėjo visa Bone.lt bendruomenė. Ačiū!


Nuoširdžiai dėkojame tikėdamiesi, kad ir toliau neliksite abejingi. Jūsų virtualios dovanėlės, kurias dovanojote vieni kitiems, jau „materializavosi“. Tai 1179.85 Lt suma, kuri atiteko Gyvūnų globos tarnybai PIFAS.

 


Nuo 2009 m. spalio 10 d. pusmečiui įsigaliojo nauja Bone.lt paramos sutartis su VšĮ „Lesė“. Šiuo metu sumažinta didesnių dovanėlių kaina nuo 5 iki 3 Lt ir padidinta nuo dovanėlių paramai atitenkanti suma. Paramai dabar tenka 20 ct (nuo 2 Lt vertės dovanėlės) ir 30 ct – nuo 3 Lt. Teikdami virtualias dovanėles, jūs dovanosite gerumą ir viltį. Virtualią Bone dovanėlę savo ar draugo šuneliui gali įteikti čia.

Taigi gerumo dovanos atiteks „Lesės“ gyvūnams. Viešoji įmonė „Lesė“ įsikūrė 2007 m. pavasarį. Organizacijos misija – mažinti beglobių gyvūnų skaičių Lietuvoje, nepropaguojant eutanazijos, vykdant nepageidaujamo gyvūnų dauginimosi prevenciją ir įtraukiant visuomenę į aktyvią veiklą. Nuo veiklos pradžios VšĮ „Lesė“ dėka sterilizuoti 179 gyvūnai (daugiausia katės), o naujus namus surado 725 šunys ir katės. Šiuos bei kitus gerus darbus nudirbo 40 savanorių. Nemokamai, laisvalaikiu, po darbo arba studijų. Kasdien!

Paklausti apie tragiškiausią ir optimistiškiausią gyvūnų gelbėjimo istoriją, „lesiečiai“ galėtų pasakoti be galo. 


Tragiškas, jų nuomone, buvo ištraukto iš vieno Lietuvos kaimo badu marinto šunelio Lapino likimas. Šuo buvo pririštas prie būdos už tvarto. Paslėptas, kad niekam nekristų į akis. Lapinui patekus į „Lesę“ ir praėjus ilgą gydymo kursą, pradėjus kabintis į gyvenimą, neatlaikė jo širdis...


Optimistiškiausia – kalytės Bertos istorija. Ji atkeliavo į globos namus vos 1,5 mėn. ir turėjo apsigimimą, vienos kojytės letenėlė buvo neišsivysčiusi. „Šeimininkai“ nenorėjo jos migdyti, todėl atnešė į prieglaudą. Į letenėlę buvo įsimetęs grybelis, kurį savanorės kantriai gydė daugiau kaip mėnesį. Paskui Bertą užpuolė parvovirusas, tačiau ji labai norėjo gyventi, tad ir šią ligą įveikė. Kas norės gyvūnėlio su įgimta yda – mažai kas tikėjo, kad atsiras tokių žmonių. Tačiau stebuklų būna. Kai Bertutei suėjo 4 mėn., ji iškeliavo į gerus namus. Naujoji šeimininkė vis nepamiršta parašyti apie Bertos išdaigas ir laimingą gyvenimą.


Aurelija Staskevičienė
VšĮ „Lesė“ nuotr.

(straipsnio reitingas +20)

Skaitykite komentarus 21reklama