Šunims – Gyvybės krepšeliai 10

2009 gruodžio 3d.

„Priglausk mane“ – šis prašymas artėjant šv. Kalėdoms girdisi vis garsiau. Pasaulio gyvūnų globos organizacijos ieško būdų, kaip savo globotiniams surasti naujus namus.
Kaip visada įdomių sprendimų siūlo Didžiosios Britanijos gyvūnų mylėtojai. Kasmet Jungtinėje Karalystėje benamiais tampa dešimtys tūkstančių šunų, daugiau kaip pusė jų vėl sulaukia naujų šeimininkų.

Praėjusią vasarą sėkmė lydėjo marškinėlių projektą. Marškinėliai su šūkiu „Priglausk mane“ buvo unikalūs tuo, kad ant jų puikavosi konkretaus šuns portretas, jo kilmės bei gyvenimo istorija.

O dabar smarkiai reklamuojama ir jau pradėta prekiauti „Gyvybės krepšeliais“ (angl.: Bag for Life). Galite juos vadinti buitiniais arba kasdieniais krepšiais, nuo to šių krepšelių kilni misija nesumenks.

Gyvybės krepšelių autoriai apskaičiavo: jeigu žmogus bent 100 dienų per metus su minėtu drobiniu maišiuku eis į parduotuvę, sporto klubą ar darbą, į šį daiktą atkreips dėmesį 7000 žmonių. Vadinasi, 7000 personų per 12 mėnesių gali paskleisti žinią apie globos laukiančius keturkojus didžiulei auditorijai – 700 000 žmonių! Juk nereikia net praverti burnos – tereikia išeinant iš namų pasiimti „Gyvybės krepšelį“,– praneša www.dogsblog.com.

Aurelija Staskevičienė
dogsblog.com ir krepšelio gamintojų nuotr.

 

(straipsnio reitingas +24)

Skaitykite komentarus 10


reklama