Vilkšuniai ir žmonės – nuotykių maratone 5

2009 rugsėjo 20d.

Žmonės, kurie mėgsta keliauti ne vieni, bet su savo augintiniais, turėjo puikią galimybę sudalyvauti nuotykių maratone.

„Tradicinis turistas.lt nuotykių maratonas“ – vadinosi šis smagus renginys, tęsiantis kasmetines tokių žygių tradicijas.

Mūsų komandą „Girios dvasia ir Co“ sudarė du čekoslovakų vilkšuniai – Harmonia Eden severu ir Laudaj Girios dvasia bei du dvikojai maratonininkai. Nuotykiai prasidėjo jau pirmąjį vakarą, kuomet dalyvavome naktinėje orientavimosi trasoje. Svarbiausia buvo... nebijoti tamsos, turėti gerą žibintuvėlį ir susigaudyti aplinkoje. Iš 16 punktų surinkome 6 ir „tilpome“ į laiką.

Dieninė trasa buvo sudaryta iš 19 punktų, trasos ilgis – apie 35 kilometrai. Kadangi maratone dalyvavo apie tris šimtus žmonių, nusprendėme niekur neskubėti: pasigrožėti gamta, pakvėpuoti tyru oru ir pasidžiaugti kaitria rugsėjo saulute. Tačiau ir šis pasivaikščiojimas davė rezultatų – iš 53 komandų buvome 48-ti.

Svarbiausia, buvome vienintelė komanda, į maratono trasą išėjusi su savo augintiniais. Gal todėl sulaukėme išskirtinio dėmesio. Prie finišo mus pasitiko plojimai, sveikinimo šūksniai. Akivaizdu, jie buvo skirti ištvermingiems mūsų palydovams, šunims.

Maloniai nuvargę prisiekėm: kitąmet tikrai dalyvausime turistas.lt maratone ir vėl būtinai pasiimsime augintinius.

Daivos Rimaitytės fotoreportažas

 

(straipsnio reitingas +11)

Skaitykite komentarus 5reklama