Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Viskas apie šunis
Rodyti apie:
Titulinis ŠUNŲ VEISLĖS Amerikiečių kokerspanielis

Amerikiečių kokerspanielisVeislyno Saulėta pievelė amerikiečių kokerspanielis

Veislės istorija

Amerikiečių kokerspanieliai buvo išveisti iš anglų kokerspanielių atvežtų į Jungtines Amerikos Valstijas. Amerikiečių kokerspanielių kitokia struktūra, be to jie mažesni nei anglų kokerspanieliai. Pirmieji veisiami amerikiečių kokerspanieliai buvo juodi. Veisiant smėlio spalvos amerikiečių kokerspanielius, juodieji buvo kryžminami su kitų veislių smėlio spalvos šunimis. 

Charakteristika

Ausys labai ilgos, plonos odos, apžėlusios, nukarusios. Kaukolė apvali, tačia ne per daug. Kailis vidutiniškai ilgas, šilkinis. Dantys stiprūs. Nosis juoda arba ruda. Akys apvalios ir pilnos. Kūnas kompaktiškas, nugara stipri. Kojos tiesios, kaulėtos. Kailis gali būti juodas, juodas su dėmėmis, nuo šviesios kreminės iki tamsiai rusvos, mišrus - dviejų aiškiai besiskiriančių splavų, viena jų būtinai balta. Ypač dekoratyvūs.                                                                

Temperamentas
  
Amerikiečių kokerspanielis tinka ir medžioklei, ir tiesiog auginimui namuose, kaip puikus augintinis. Jautrūs, linksmi, mieli. Inteligentiški, gyvybingi, žaismingi ir atsidavę. Derėtų dresuoti nuo mažens, tam kad išvengti jų drovumo. Paprastai gerai sutaria su vaikais. Visus myli ir žmonės jiems reikalingi, tam kad būtų laimingi. Gali būti triukšmingi. Gan lengvai dresuojami, sutaria su kitais gyvūnais. 

Priežiūra

Tinka auginti bute. Aktyvūs namuose. Energingi, todėl derėtų dažnai vestis pasivaikščioti. Akis būtina reguliariai valyti. Kai kurie augintojai palieka plaukus nekirptus, ilgus, tokiu atveju šukuoti reikėtų dažniau. Šeriasi vidutiniškai.

Sveikata

Gali būti alergiški. Linkę tukti. 
Statistiniai duomenys:

Veislės grupė: Spanieliai
Kilmės šalis: JAV
Svoris: 10-12 kg.
Gyvenimo trukmė: 12-14 m.
Vados dydis: 4-5
Dydis:
Energingumas:
Priežūra:
Sargumas:
Reikalingas krūvis:
Sutarimas su kitais gyvūnais:
Draugiškumas:
Straipsniuose:
Klubas:
narių: 543    prezidentas: uunoxx
Anglų ir Amerikiečių kokerspanielių, Klamberio ir Rusų spanielių, Anglų ir Velso (valų) springerspanielių mylėtojų klubas
reklama