Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Viskas apie šunis
Rodyti apie:

BulmastifasVeislyno Miško šešėlis bulmastifas

Veislės istorija

Bulmastifai išvesti Anglijoje. 60 procentų mastifas ir 40 procentų buldogas. Šunys panašūs į bulmastifus aptinkami 1795-ais metais. Saugodavo miškus nuo įsibrovėlių, buvo mokomi jiems nekąsti, o parversti ant žemės ir laikyti.  

Charakteristika

Bulmastifas galingas, tvirtas šuo. Snukis tamsus, nosis juoda su didelėmis, plačiomis šnervėmis. Akys vidutinio dydžio, tamsios spalvos. Ausys V formos, nukarusios, tamsios. Uodega ilga, smailėjanti, tiesi arba kiek užriesta. Kailis trumpas, tankus, lygus. Kaukolė plati. Kojos tiesios, kaulingos. Kūnas kompaktiškas.  
                                            
Temperamentas
  
Puikus sargas. Tolerantiškas vaikams. Inteligentiškas, ramus ir atsidavęs. Tai labai stiprus šuo, todėl jam reikia rimto šeimininko. Nuo mažens derėtų mokyti gražaus elgesio tiek su žmonėmis, tiek su kitais gyvūnais. Sutars su kitais jūsų augintiniais, jei augs drauge nuo mažens. Gali knarkti ir švokšti. Maži šuneliai gali atrodyti nekoordinuoti. Jautrūs balso tonui. Tai nėra sudėtingo charakterio šuo, tačiau jo šeimininkas turėtų būti rimtas ir atsakingas. 

Priežiūra

Gali gyventi bute, jei pakankamai su juo užsiimsite. Neperšerkit, nes bulmastifai linkę tukti. Derėtų kasdien vestis ilgam pasivaikščiojimui. Trumpą kailį nesudėtinga prižiūrėti. Reguliariai šukuokite, esant būtinybei maudykite. Šiek tiek šeriasi. Trumpinkite nagus.

Sveikata

Linkę sirgti vėžiu. Pasitaiko akių ligų. Dėl polinkio tukti, patartina maitinti du ar tris kartus per dieną vietoje vienos didelės porcijos.

Statistiniai duomenys:

Veislės grupė: Molosų veislės
Kilmės šalis: Didžioji Britanija
Svoris: 45,5-59 kg.
Gyvenimo trukmė: 8-12 m.
Vados dydis: 5-8
Dydis:
Energingumas:
Priežūra:
Sargumas:
Reikalingas krūvis:
Sutarimas su kitais gyvūnais:
Draugiškumas:
reklama