Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Viskas apie šunis
Rodyti apie:
Titulinis ŠUNŲ VEISLĖS Flamandų buvjė

Flamandų buvjė
 

Veislės istorija

 

Belgijos Flandrijos regione buvo auginamas ūkyje, saugoti ir ganyti galvijams. Pirmojo pasaulinio karo metu šios veislės šunys buvo beišnykstantys. Veislė buvo atkurta iš kelių likusių šunelių ir šiandien tai puikūs sargai, kompanionai, aklųjų ir policijos pagalbininkai. 

 

Charakteristika

 

Flamandų buvjė didelis, masyvus, gerai sudėtas šuo. Galva didelė, kaukolė plokščia, ilga. Akys tamsiai rudos, ovalios. Nosis juoda ir didelė. Ausys aukštai išaugusios, proporcingos. Lūpos sučiauptos, snukis ilgas. Žirklinis sąkandis. Kaklas raumeningas, stiprus, grakštus. Letenos kompaktiškos, apvalios, nagai juodi. Uodega amputuota, aukštai išaugusi. Priekinės kojos stiprios, raumeningos ir tiesios. 

 

Temperamentas

 

Santūrus, drąsus šuo. Lengvai dresuojamas. Greitai mokosi. Sykį išmokęs komandą niekada jos nepamirš. Svarbu kad šuo suvoktų, jog svarbiausias čia jūs ir jis turi paklusti. Puikus sargas, šeimos šuo. Elgesys su kitais gyvūnais priklauso nuo individualaus temperamento ir charakterio. Mokomas nuo mažens bus draugiškas su kitais šunimis ir katėmis, tačiau su smulkesniais gyvūnais derėtų nepalikti be priežiūros. Gali būti atsargūs su nepažįstamaisiais ir ginti nuo jų šeimą. 


Priežiūra

 

Kailį būtina nuolat prižiūrėti. Šuokuokit, maudykit. Gerai prižiūrimas šeriasi mažai. Aktyvesnis lauke nei namuose. Veskitės ilgiems, kasdieniniams pasivaikščiojimams, ar leiskite bėgti šalia jums minant dviratį.  

 

Sveikata

 

Pasitaiko akių ligų.

 

Statistiniai duomenys:

Veislės grupė: Ganymo šunys (išskyrus šveicarų ganymo šunis)
Kilmės šalis: Belgija/Prancūzija
Svoris: 27-40 kg.
Gyvenimo trukmė: 10-12 m.
Vados dydis: 5-10
Dydis:
Energingumas:
Priežūra:
Sargumas:
Reikalingas krūvis:
Sutarimas su kitais gyvūnais:
Draugiškumas:
reklama