Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Viskas apie šunis
Rodyti apie:
Titulinis ŠUNŲ VEISLĖS Labradoro retriveris

Labradoro retriveris
Veislės istorija

Labradoro retriveris kilęs iš Devono, - Anglijos. Žvejai atsigabeno jį į Šiaurės Ameriką. Buvo vertinamas už savo ištvermę, sugebėjimą rasti ir atnešti smulkius žvėrelius medžioklės metu. Šiandien labradoro retriveriai dažniau mylimi šeimos augintiniai, nei medžiotojai.

Charakteristika

Tvirtai sudėtas, vidutinio dydžio, proporcingas ir kompaktiškas. Kailis trumpas, tankus, tiesus. Leistinos juoda, geltona, šokoladinė spalvos. Akys vidutinio dydžio, toli viena nuo kitos. Ausys vidutiniškai prigludusios. Galingi žandikauliai. Priekinės kojos tiesos. Kaklas pakankamai ilgas, raumeningas. Nugara stipri.

Temperamentas

Mylintis, švelnus, intelektualus, linksmas šuo. Mėgsta vandenį. Protingas, atidavęs, ryžtingas, gero būdo. Sutaria su vaikais ir kitais šunimis. Labai mėgsta dėmesio, nori jaustis tikrais šeimos nariais. Lengvai mokosi naujų dalykų. Tai labai populiari veislė, todėl svarbu pirkti iš patikimų veisėjų. 

Priežiūra

Labradoro retriveriui svarbu gauti pakankamai krūvio. Būtini kasdieniniai pasivaikščiojimai. Tokiu atveju gali gyventi ir bute.  Aktyviausi lauke. Reguliariai šukuokit. Šeriasi vidutiniškai. Neperšerkit, linkę tukti.

Sveikata

Linkęs į klubo ir alkūnės displazija. Pasitaiko akių problemų.
Statistiniai duomenys:

Veislės grupė: Retriveriai
Kilmės šalis: Didžioji Britanija
Svoris: 25-36 kg.
Gyvenimo trukmė: 10-14 m.
Vados dydis: 7-8
Dydis:
Energingumas:
Priežūra:
Sargumas:
Reikalingas krūvis:
Sutarimas su kitais gyvūnais:
Draugiškumas:
Klubas:
narių: 161    prezidentas: ruciux1
Retriverių veislės šunų mylėtojų klubas.
reklama