Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Viskas apie šunis
Rodyti apie:

LandsyrasLinos Kišonytės landsyras

Veislės istorija

Landsyrai kilę iš Vokietijos ir Šveicarijos. JAV ir Didžiojoje Britanijoje landsyrai priskiriami tai pačiai veislei kaip niūfaundlendai, tačiau kai kurios Europos šalys mano, jog landsyrai yra visiškai kitokie nei niūfaundlendai. Landsyrai Europoje turi ilgesnes kojas, nei niūfaundlendai, nėra tokie masyvūs, tai daugiau sportiniai šunys. 

Charakteristika

Landsyras – galingas, harmoningai balansuotas šuo. Ilgomis kojomis. Elegantiški, harmoningi ir sunkūs. Snukio ilgis lygus jo gyliui. Ausys vidutinio dydžio, arti akių. Akys vidutinio dydžio, rudos arba tamsiai rudos. Nosis juoda. Uodega nukarusi. Pavilnė neperšlampama, stora. Šunys, kurie gyvena namuose, prisitaiko prie aplinkos ir pavilnės neturi. Pagrindinė kailio spalva yra aiški balta su juodomis dėmėmis. 

Temperamentas

Ramaus charakterio. Smalsūs, inteligentiški. Pakantūs, švelnūs su svečiais, atsidavę šeimininkui. Taikūs. Sargūs. Bet koks kitas šuo, gyvūnas, vaikai ar svečiai bus priimti draugiškai, jei patys nebus nusiteikę priešiškai. Mėgsta būti lauke, reikalinga kompanija. Geria daug vandens, mėgsta maudytis. Labai jautrūs balso tonui. Tai labai svarbu treniruojant. 

Priežiūra

Gali gyventi bute, jei pakankamai treniruosite. Nelabai aktyvūs namuose. Jautrūs kaitrai. Saugokite juos pavėsyje ar gaivindami vandeniu. Pakelia šaltą klimatą. Gali atrodyti tingūs namuose, tačiau nepaisant to juos reikia kasdien vestis pasivaikščioti. Būtina dažnai šukuoti. Šeriasi du kartus per metus. Venkite maudymo su šampūnu, nebent tai būtinai reikalinga, nes tokių maudynių metu, pasišalinta natūralūs riebaliniai sluoksniai. 

Sveikata

Gali sirgti širdies ligomis. Reikėtų patikrinti širdeles kai šuniukai sulauks 8-12 savaičių. 
Statistiniai duomenys:

Veislės grupė: Molosų veislės
Kilmės šalis: Vokietija/Šveicarija
Svoris: 45-70 kg.
Gyvenimo trukmė: 10-13 m.
Vados dydis: 8-10
Dydis:
Energingumas:
Priežūra:
Sargumas:
Reikalingas krūvis:
Sutarimas su kitais gyvūnais:
Draugiškumas:
reklama