Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Viskas apie šunis
Rodyti apie:
Titulinis ŠUNŲ VEISLĖS Vakarų Škotijos baltasis terjeras

Vakarų Škotijos baltasis terjerasVakarų Škotijos baltieji terjerai žaismingai, lengvai dresuojami

Veislės istorija

XIX a. viduryje kernterjerų veislės šuneliai atsivesdavo baltų šuniukų. Jie buvo pradėti veisti kaip baltieji kernterjerai. Buvo naudojami medžioti žiurkėms, lapėms ir kitiems smulkiems gyvūnams. Medžiotojai juos mėgo, nes baltas kailis puikiai matydavosi medžiojant. Šis žavingas terjeras šiandien dažniausiai laikomas kaip puikus kompanionas.

Charakteristika

Tvirtas, kompaktiškas, mažas terjeras. Akys žibančios, tamsiai rudos, giliai įsodntos, smalsios, migdolo formos. Ausys mažos, stačios. Uodega trumpa, tiesi, masyvi. Raumeningos ir trumpos užpakalinės kojos. Kailis tik baltas su minkšta pavilne. Nosis didelė, apvali, juoda.

Temperamentas

Žaismingas, lengvai dresuojamas. Gerai sutaria su nepažįstamais ir vaikais, jei jie jų neerzina. Gyvybingi. Nesipeša su kitais šunimis, nors pasitaiko, kad kai kurie patinai nesutaria su kitais patinais. Gali vaikytis katę, bet tik žaisdamas, paprastai jų neskriaudžia, jiems tiesiog patinka kompanija. Nepaisant mažo jų dydžio, Vakarų Škotijos baltieji terjerai yra puikūs sargai. Mėgsta kasti ir loti.

Priežiūra

Tinka žmonėms gyvenantiems miestuose ir tiems, kurie iš užmiesčio. Labai aktyvūs namuose. Reikalingas kasdienis pasivaikščiojimas, žaidimai. Kailis nesunkiai prižiūrimas. Šeriasi mažai arba nesišeria visai. Reguliariai šukuokite, tai padės kailį išlaikyti švarų. Pakirpkit plaukus prie akių ir ausų.

Sveikata

Ganėtinai sveiki šunys. Kai kurie linkę į chroniškas odos ligas.

Statistiniai duomenys:

Veislės grupė: Mažieji terjerai
Kilmės šalis: Didžioji Britanija
Svoris: 6-9 kg.
Gyvenimo trukmė: 15-17
Vados dydis: 2-8
Dydis:
Energingumas:
Priežūra:
Sargumas:
Reikalingas krūvis:
Sutarimas su kitais gyvūnais:
Draugiškumas:
Straipsniuose:
Klubas:
narių: 165    prezidentas: Riele
Vakarų Škotijos baltųjų terjerų šeimininkų klubas.
reklama