Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Viskas apie šunis
TitulinisViskas apie šunisZodiako ženklai

Zodiako ženklaiŠio zodiako ženklo atstovai – lyderiai ir tikri keliautojai. Mėgsta iškišti nosį iš savo asmeninės teritorijos, kad ir kur ji bebūtų, namie, ar lauke.
Jautis gali atrodyti tingus, nes mėgaujasi šunišku gyvenimu: skanus maistas, jaukus ir šiltas kampelis poilsiui, minkšta antklodė - tai tik keli dalykai, kuriuos Jautis mėgsta iš visos savo šuniškos širdies.
Nepaprastai energingas, žavingas šuo. Nori gauti tiek pat meilės, kiek ir duoda. Mėgsta nugalėti ir būti dėmesio centre. Dėl beribės energijos reikia parodyti, jog gaujos vadas čia esate jūs.
Tikras šeimos narys. Gali būtu pernelyg jautrus. Gražus ir mielas. Šeimininkui tikrai neteks nė valandėlės nuobodžiauti auginant Vėžiuką. Gana nepastovios nuotaikos.
Lyderis. Labai drąsus ir protingas. Galėtų tapti puikiu policijos šunimi. Nepabijotų paaukoti savo gyvybės gindamas savo šeimininką. Gali atrodyti piktas ir bauginantis, savo urzgimu gąsdinti žmones.
Labai mėgstą švarą. Skirtingai nuo šunų, kurie nemėgsta maudynių, Mergelė jas tiesiog dievina. Mėgsta ne tik švarų kailį, bet ir aplinką, kurioje gyvena.
Kai Svarstyklės ko nors nori iš savo šeimininko labai sunku atsispirti jo mielom akim, kuriomis jis prašančiai į jį žiūri. Akimis jis puikiai manipuliuoja ir norom nenorom šeimininkas nusileidžia.
Atsidavęs, lojalus, gins savo šeimininką ir rizikuos būti sužeistas. Labai rūpestingas, mėgsta kai šeimininkas puikios sveikatos ir geros nuotaikos. Žavingas ir linksmas, rodys visus savo triukus, kad tik šeimininkui nebūtų nuobodu.
Labai patikimi, greitai mokosi. Jį galima išmokyti atnešti laikraštį ryte ir jis darys tai su didžiule meile savo šeimininkui. Tai ne vienintelis triukas, kurį Šaulys gali išmokti.
Atrodo, kad Ožiaragis turi įgimtą gero ir tinkamo elgesio jausmą. Gyvendamas ūkyje gali tapti puikiu avių ganytoju. Tačiau gali būti lėtas ir teks jį skatinti. Užsispyręs.
reklama