Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Viskas apie šunisKiaulių ausys pasižymi dideliu riebalų kiekių ir tikrai netinka šunims su antsvorio problemomis arba tiems, kurie linkę į pankreatitą.
Konservai šunims – geriausias maistas mūsų augintiniams. Veterinarai teigia, kad mėsa turėtų sudaryti apie 40-50% šunų raciono.
Naminių gyvūnų augintinių reikmėms Jungtinių Amerikos valstijų gyventojai per metus išleidžia milijardus dolerių. Kadangi amerikiečiai laiko apie 90 milijonų kačių, galime tik numanyti, kiek pinigų iš šios milijardinės sumos jie skiria kasdienei kačių priežiūrai. Suma tikriausiai nemaža, todėl smalsu, kokios prekės dažniausiai perkamos...
Šunys gali dalyvauti paklusnumo, vikrumo, jėgos sporto, nardymo, avių ganymo, gelbėjimo iš vandens ir kitokiose varžybose. Galimybės sportuoti su šunimis išties yra beribės, tačiau yra šuniško sporto šakų, kurios Lietuvoje vis dar mažai žinomos. Tikėkimės, jog ateityje sportuojančiųjų su šunimis bus vis daugiau...
Jeigu nusprendėte šerti savo katę šlapiu ar sausu maistu, pirmiausia jis turi būti aukščiausios kokybės, kokybiškos sudėties.
Skrandis – keista mėsa dėl, kurios augintiniai eina iš proto, o jų šeimininkai bijo! Skrandis yra tas produktas, kuris, tarsi nubrėžia nematomą liniją tarp šeimininkų, kurie tik pradeda augintinius maitinti natūraliais produktais ir tų, kurie jau viską „matė ir išbandė“.
Trumpaplaukės. Ilgaplaukės. Garbanotosios. „Plikosios“. Tai vis apie kates. Tiksliau, apie kačių kailį. O juk kažkada dauguma kačių buvo trumpaplaukės, jų kailio paskirtis tebuvo saugoti nuo šalčio, karščio ar drėgmės....
Smalsūs ir judrūs mūsų augintiniai vasaros metu gali patirti traumų. Ką daryti, jeigu šuo apsvilo kailį ir odą? Ar tai pavojinga augintinio sveikatai?
Ledais mėgaujasi daugelio pasaulio šalių šuniukai, deja, Lietuvoje tokie ledai šunims kol kas negaminami ir neparduodami. Sužinok, kaip pasigaminti ledų savo augintiniui!
Kodėl katei reikia vandens? Kiek ir kokio vandens turi lakti katė? Atsakymus skaityk straipsnyje...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... Kitas Kitas
reklama