Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mano šunys
Titulinis Blogai A. Žiurausko šuns šone įstrigusi kulka primena žmonių žiaurumą

A. Žiurausko šuns šone įstrigusi kulka primena žmonių žiaurumą


Gabijukas12, 2015-04-07 16:09:28

Nors garsus aktorius ir režisierius Andrius Žiurauskas galėtų laikyti kokį nors brangų ir kilmingą keturkojį augintinį, to nepadarė. Laimę ir namus jis suteikė pašautam ir likimo valiai paliktam mišrūnui Troliui.
Kauniečiai puikiai pažįsta aktorių ir režisierių A.Žiurauską ir neretai jį mato miesto centre vaikštinėjantį su savo keturkoju augintiniu Troliu.
Ankstesni augintinio šeimininkai šuns greičiausiai nemylėjo, o kažkas į keturkojį net šaudė.
Dabar naujus namus turintis Trolis elgiasi kaip aristokratas, kuris daro tai, ką nori. Be to, šuo yra gražus ir protingas, kaip ir pats jo šeimininkas.
Vardo istorija keista
A.Žiurauskas pasakojo, kad prieš 4 metus augintinio ieškojo vienoje gyvūnų prieglaudoje. Ten pamatė juodą keturkojį, kurį prieglaudos darbuotojai jau buvo pavadinę Troliu.
„Šunį žmonės rado greitkelyje Vilnius – Kaunas prie vienos degalinės, kurios pavadinimas panašus į žodį „trolis“. Todėl jam ir buvo duotas toks vardas“, – pasakojo aktorius.
Naujus namus atradęs gyvūnas iš karto elgėsi labai paklusniai. Nesiverždavo į A.Žiurausko vaikų kambarius, gulėdavo ar sėdėdavo tik jam skirtoje vietoje, suprato, ko iš jo nori šeimininkai.
„Buvo matyti, kad ankstesni jo šeimininkai šuns nemylėjo. Todėl Trolis iš pradžių buvo baikštus“, – pasakojo A.Žiurauskas.
Pašalino vieną kulką
Parsivežęs šunį į namus A.Žiurauskas pastebėjo, kad jis šlubuoja. Paskambinęs į prieglaudą, išgirdo graudžią Trolio istoriją.
Paaiškėjo, kad keturkojį žmonės rado sužeista letena ir šonu. Prieglaudos darbuotojai pinigų nuodugniai veterinaro apžiūrai neturėjo. Patys apgydė šunį.
A.Žiurauskas kaipmat kreipėsi į specialistus. Veterinarijos gydytojas nustatė, kad į šunį buvo šaudyta. Viena kulka buvo įstrigusi letenoje, kita – šone.
„Kulką iš letenos pašalino. O kita įstrigusi šone liko. Ir dabar ją galima apčiuopti. Tačiau gydytojai sakė, kad ji gyvūnui nepavojinga. Tačiau primena liūdną ankstesnį gyvenimą ir žmonių žiaurumą“, – pasakojo aktorius.
Manė, kad loti nemoka
A.Žiurauskas juokavo, kad jo keturkojis draugas yra toks pat gražus ir protingas, kaip ir jo šeimininkas.

http://augintinis.lrytas.lt/ivairenybes/a-ziurausko-suns-sone-istrigusi-kulka-primena-zmoniu-ziauruma.htm

(blog'o reitingas +4)

Kiti šio vartotojo blogai:

Gabijukas12, 2016-04-16 11:46:09
Sveiki. Iškart norėčiau atsiprašyti, kad esu neaktyvi. Tiesiog reikia mokytis. Nerandu laiko parašyti kokio nors blog'o micėje ar bonėje. O šį savaitgalį nuvažiavom į kaimą. Ir šiandien nutiko vienas nuotykis... Taigi, su mama nusprendėme...
Gabijukas12, 2016-02-16 15:05:49
Veislė: Niūfaundlendas Kilmė: Kanada, Jungtinė Karalystė Dydis: Milžiniškų šunų grupė Veislės grupė: Pinčeriai ir šnauceriai, molosai ir šveicarų kalnų šunys. Molosų pogrupis Ilgaamžiškumas: 8 - 10 metų Charakteris: švelnus, lengvai...
Gabijukas12, 2015-12-30 11:24:06
Veislė: Meksikos beplaukis šuo Kilmė: Meksika Dydis: Mažų šunų grupė Veislės grupė: nesportiniai šunys, kurtų šunys Ilgaamžiškumas: Vidutiniškai 12 - 15 metų Charakteris: budrus, geras kompanijonas, sargus, protingas, linksmas,...
Gabijukas12, 2015-08-05 13:54:27
Nuo šeimininkės gavau naują žaislą. Kaulo formos, bet netikrą kaulą... Bet jo... aš... e... bijau... Nes jis skleidžią kažkokį cypiantį garsą!!!!! Išsigandau jo. Tačiau man vistiek labai labai patiko jį kramtyt. Toks spalvotas, gražus......
reklama