Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas
Titulinis Bone parkas Du Adorable Chihuahua šuniukai

Du Adorable Chihuahua šuniukai


Veislė: Čihuahua
Amžius: 1 metai 3 mėn.
Lytis: patelė
Zodiakas: Ožiaragis
Miestas: Anykščiai
Šeimininkas: kilentlilan
Dar nesu gavęs dovanų.
Būk pirmas ir padovanok man!
 
4

Apie mane


Pomėgiai: Tai yra švarūs Chihuahuas su penkių kartos kilmės sertifikatais. Jie buvo auginami ir gyvena mūsų namuose, ir tiek mama, tiek tėtis yra čia, kad juos būtų galima apžiūrėti. ir buvo švelniai tvarkomi.Jie buvo tikrinami veterinarijos gydytojais, išvalyti blusai ir buvo sušvelninti, ir jie turi kilmės sertifikatą, mikroschemų sertifikatą, žaislą, skanėstus, motinos kvapą ir maistą. namuose ir yra pasirengę eiti. Indėlis užtikrins jūsų amžinai draugą.

Pasiekimai: Tai yra švarūs Chihuahuas su penkių kartos kilmės sertifikatais. Jie buvo auginami ir gyvena mūsų namuose, ir tiek mama, tiek tėtis yra čia, kad juos būtų galima apžiūrėti. ir buvo švelniai tvarkomi.Jie buvo tikrinami veterinarijos gydytojais, išvalyti blusai ir buvo sušvelninti, ir jie turi kilmės sertifikatą, mikroschemų sertifikatą, žaislą, skanėstus, motinos kvapą ir maistą. namuose ir yra pasirengę eiti. Indėlis užtikrins jūsų amžinai draugą.

Mano šeima


Komentarai apie mane


hazel23
Žinučių: 269
Hello ,i am Hazel Parker from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at ( parkerhazel02@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks..
prieš 7 mėn.

reklama