Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Bone parkas

Hugo Boss


Veislė: Džeko Raselo terjeras
Amžius: 7 metai
Lytis: patinas
Zodiakas: Svarstyklės
Miestas: Vilnius
Šeimininkas: Vilnietis
Dar nesu gavęs dovanų.
Būk pirmas ir padovanok man!
 
15

Apie mane


Pomėgiai: Hugo mėgsta bėgioti miške, atnešti savo žaislus, žaisti su vaikais.

Vaikščioju po: Kadangi Hugo turi labai daug energijos ir reikia ją išlieti, tai einame į miškelį, kur gali laisvai bėgioti ir uostinėti, aploti ežiukus ir voveres, kasti pelių urvelius.
Pasiekimai: Penkių šalių čempionas, medžioklinių šunų parodoje turi įvertinimą "puikiai", sekimo kraujo pėdsaku treniruotėje pasirodė geriausiai iš naujokų.

Komentarai apie mane


hazel23
Žinučių: 269
Sveiki, aš esu Hazelis Parkeris iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Aš palaikau, rūpinuosi ir savo širdyje turiu tikros meilės aistrą. Aš ką tik perėjau į jūsų profilį šiandien šioje svetainėje, tada aš susidomėjau tavimi ir norėčiau, kad mes daugiau pažintume vienas kitą, kad užmegztume gerus santykius.(parkerhazel02@gmail.com) nuotraukos tada supažindink mane su tavimi geriau, ačiū ..


Hello ,i am Hazel Parker from united states of America and i am supportive,caring and also i have a passionate of true love in my heart. i just went through your profile today on this site then i pick interest in you and i will like us to know each other more to establish a good relationship and please try to write me at ( parkerhazel02@gmail.com) then i send you my pictures then introduce myself more better to you ok, thanks..
2019-09-02 19:22:08
martuze
Žinučių: 21965
Kauliukas nuo Čikio....
2017-12-02 11:29:51
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10033
Laukiame blogų apie jūsų Hugo Boss
2017-12-02 10:57:50

reklama