Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Viskas apie šunis
Rodyti apie:
Titulinis ŠUNŲ VEISLĖS Džeko Raselo terjeras

Džeko Raselo terjerasDžeko Raselo terjeras Gang-staff Future King

Veislės istorija

Džeko Raselo terjeras išveistas Anglijoje 19-ame amžiuje, dvasininko vardu Džekas Raselas. Šis mažas terjeras buvo naudojamas medžioklėje, medžiojant lapes, kasant grobį iš urvų. Veisėjai akcentavo ir ugdė jo sugebėjimą dirbti įvairius darbus, todėl veislės standartas gana platus apimantis platų tipų ratą. Energingas ir žaismingas šuo yra puikus kompanionas. 

Charakteristika

Tvirtas, judrus. Vidutinio dydžio, lankstus. Kaukolė plokščia. Nosis juoda. Žandikaulis nepaprastai stiprus ir tvirtas. Akys vidutinio dydžio, migdolo formos, tamsios ir gyvybingos. Ausys mažos V formos, nulinkusios. Kaklas lygus, raumeningas. Krūtinė siaura, žema. Nugara tvirta, tiesi. Letenos apvalios. Uodega iškelta į viršų, stipri. 

Temperamentas

Žvalus, linksmas, mylintis šuo. Gyvybingas. Mėgsta žaidimus ir žaisti su žaislais. Draugiškas ir malonus vaikams, kurie jo neerzina. Inteligentiškas. Gali buti agresyvus su kitais šunimis jei netinkamai auklėsit. Turi stiprų medžioklės instinktą, todėl reikėtu saugoti nuo smulkių gyvūnėlių. Mėgsta loti ir kasti. Kopia per kliūtis, šokinėja. Tai didelis šuo mažo šunelio kūne. Reikėtų nepamiršti, kad Džeko Raselo terjeras yra darbo šuo, todėl reikėtų atitinkamai jį dresuoti. 

Priežiūra

Tinka gyventi bute. Mėgsta būti lauke, žaisti, bėgioti. Labai aktyvūs namuose. Kailis lengvai prižiūrimas. Šukuokit reguliariai, maudykit esant būtinybei. 

Sveikata

Linkę į kurtumą, sirgti kelių girnelių ligomis, tačiau nepaisant to šios veislės šunys laikomi vieni sveikiausių. Gali turėti jautrią odą, kuria berią. Sirgti alergijomis.


Statistiniai duomenys:

Veislės grupė: Mažieji terjerai
Kilmės šalis: Didžioji Britanija
Svoris: 5,9-7,7 kg.
Gyvenimo trukmė: 14-16 m.
Vados dydis: 4-8
Dydis:
Energingumas:
Priežūra:
Sargumas:
Reikalingas krūvis:
Sutarimas su kitais gyvūnais:
Draugiškumas:
Straipsniuose:
reklama