Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Diskusijų forumai
TitulinisDiskusijosBone.ltModeratorių lapas

Moderatorių lapassardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
Čia moderatoriai skelbia informaciją vartotojams
************************************************************
Nediskutuojame, čia pasisako tik moderatoriai
2013-12-10 18:21:25
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
NAUJOKAMS

Sveikiname įstojus į mūsų bendruomenę
Kviečiame apsilankyti čia: http://www.bone.lt/diskusijos/apie-viska/geriausi-bonelt-blogai-nuo-2008-m-isimintiniausiu-blogu-rinkinys-id15805/ ir laukiame jūsų blogų apie savo augintinius.
Taip pat laukiame daugiau šunų nuotraukų: http://www.bone.lt/diskusijos/laisvalaikis/sunu-nuotraukos-pavienes-serijos-sesijos-fotoreportazai-id7553/ nenufotografuosite šiandien, nenufotografuosite rytoj, mėnesiai ir metai bėgs, ir atsigrįžę pamatysite, kad atminimui nieko neturite
Taip pat vyksta fotokonkursas: http://www.bone.lt/diskusijos/konkursai/foto-konkursas-id5278/
2018-02-10 11:36:30, pakeista: 2018-02-10 11:45:22
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
ŠUNS ANKETOS KARTOTINIAI

Naujokai neretai sudubliuoja savo šuns anketą (matyt, dėl lėto aktyvavimo galvodami, kad nepatvirtino, todėl kartoja) , tokiu atveju maloniai siūlome užmegzti ryšį su vartotoju (arba tiesiog parašykite į šuns profilio komentarus) ir patarkite, kaip jam susitvarkyti, nespauskite šuns profily esančios nuorodos "Netikras profilis", nes dubliavimas nėra piktybinis, tyčinis veiksmas, o šuns profilis yra tikras.
Kuriantiems šunų profilius: sukūrėte savo šuns profilį? prašom luktelti: pasirodo, kartais sistema labai lėtai aktyvuoja, nematote to, ką sukūrėte, bet turėkite kantrybės, kol sistema aktyvuos. Nepulkite vėl kurti (kartoti) profilį, nes sistema dubliuos, yra buvę net trigubų to paties šuns anketų. Vis dėl to, sudubliavote? Labai paprasta pašalinti dublį: nueikite į "Mano bone" (mėlynas langelis viršuje dešinėje), atsidarykite dublio anketą ir paspauskite mygtuką "ištrinti".

http://www.bone.lt/diskusijos/bonelt/salinkime-sunu-anketu-kartotinius-id16439/
2017-04-14 19:07:23, pakeista: 2017-04-14 19:10:48
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
Gerbiamieji,

pergyvename dėl nukankinto šuniuko Mobio. Gyvūnų globos namai "Klajūnas" kviečia nors vienai dienai užsidėti savo profily šią Mobio foto...


2017-02-04 10:34:21, pakeista: 2017-02-04 11:13:53
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
Labas vakaras, gerbiamieji

SAUGOKITE SAVO AUGINTINIUS ŠĮ VAKARĄ

Pavienių "šventinių" šūvių, sprogimų buvo ir anksčiau. Šią valandą jie jau pradėjo intensyvėti. Pasistenkite šunis išvesti į lauką ankstėliau, nei įprasta. Iki šventės triukšmingiausių - piko valandų: pikas apie 23 - 01 valandą. Vilniuje ir Vilniaus krašte rusai pradeda šaudyti pagal Maskvos laiką - 23 val., lietuviai apie 24 val. Bet stipriai šventusių užstalėse ir pakilusių laukan bus dar ir apie 1 - 2 val. nakties. Jokiu būdu neveskite savo augintinių žiūrėti tų linksmybių - garso ir šviesų efektai ne jiems. Jums džiaugsmas, smagūs potyriai, o jiems tai gali būti ne vien tos valandos trauma, gali pasekmės likti visam gyvenimui. Tomis piko valandomis pageidautina šunis laikyti tokiose namo, buto vietose, kur mažiausia tikimybė, kad juos pasieks stiprūs garso ir šviesų efektai. Buto vonia paprastai netinka, ten yra vėdinimo angos, ir garsai, sklindantys aplink namą, vėdinimo sistemoje rezonuojami. Pasistenkite būti šalia savo augintinių. Jie įvairiai reaguoja: gali visai nekreipti dėmesio, o gali ir labai išsigąsti. Neneškite prie langų ar į balkonus parodyti fejerverkus. Jie skirti jums, o ne jiems. Linkiu supratingumo.
Diskutuojame čia: http://www.bone.lt/diskusijos/elgsena/griaustinio-ir-fejerverku-baime-tie-nauji-metai-id471/

Laimingų Naujų Metų


2016-12-31 19:09:04, pakeista: 2017-01-01 16:03:22
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
KURIANTIEMS NAUJAS TEMAS FORUME

Primename:

"9. Temų kūrimas:
a). Mintyse suformuluokite savo problemą, apie ką konkrečiai norite rašyti. Pvz.: rotveilerio agresija prieš savo šeimininką (tarkime, būtent Jus Jūsų augintinis apkandžiojo) ir kitus Jūsų šeimos narius.
b). Kairėje pusėje čia, po oranžiniu stačiakampiu, peržiūrėkite skilčių sąrašą mėlynomis raidelėmis, paieškokite, kur Jūsų problema geriausiai tiktų. Minėtu atveju apie rotveilerį eikite į skiltį "Elgsena", nes čia elgesio problemos (galbūt augintinio, o gal šuns agresija kaip Jūsų elgesio su juo išdava). Neskubėkite į skiltį "Apie viską". Yra konkrečios skiltys ir daug konkrečių temų jose.
c). Peržiūrėkite visus temų pavadinimus pasirinktoje skiltyje. Pavyzdžiu pateiktu atveju tereikia surasti temą "Šuns agresija prieš savo šeimininką" ir rašyti ten, kas Jus jaudina.
d). Jeigu neradote nieko panašaus apie savo problemą, kurkite naują temą. Pirmiausia, pavadinimas: būkite konkretūs. Aptariamu atveju tinka "Šuns ( nes į Jūsų pasiūlytą temą su tokia pat ar panašia problema kreipsis ne tik rotveilerių šeimininkai, kiekvienai veislei atskirai nekurkite temos, tam yra veislių klubai) agresija prieš savo šeimininką" ar panašiai. Jokiu būdu toks absoliučiai nekonkretus ir neapibendrintas, kaip, pavyzdžiui: "Parašykit savo nuomonę". "Klausimas", "Neaiškumai" ir pan.
e). Tekstas. Jis būtinas. Čia jokių "Labas", "Sveiki", "Gal žinot kas" ir pan., taupykite vietą, savo ir kitų laiką. Iškart eikit prie reikalo. Pavyzdžiu rodomu atveju galėtų būti taip: "Mano rotveileris jau ne kartą man įkando..." ir t. t., išdėstote, kaip ten kas vyksta, kokiose situacijose kandžiojasi, ką darėte ir pan.
Venkite šypsenėlių, būkite dalykiški, racionalūs.
f). Kreipiantis vietovės klausimu, nekurkite temos bendrajame temų sraute: nukreipkite savo temą į tos vietovės ar apskrities klubą.
g). Kreipiantis veislės klausimu - nukreipkite savo temą į tos veislės klubą; atskiroms veislėms prašome nekurti temų. Tuo atveju, jei nėra tokios veislės klubo, pokalbius apie ją kol kas tikslinga toleruoti čia:
http://www.bone.lt/diskusijos/nauji-klubai/
h). Kai Jūsų klausimas nėra orientuotas į platesnę diskusiją, rašykite čia: http://www.bone.lt/diskusijos/apie-viska/greitoji-pagalba---1-skubus-klausimai-ir-skubus-atsakymai-i-juos-id158/
i). Jei Jūsų klausimas labiau primena skelbimą, yra skelbimų skiltis: http://www.bone.lt/skelbimai/ "

http://www.bone.lt/diskusijos/bonelt/forumo-taisykles-id13912/
2016-02-01 12:53:45, pakeista: 2016-02-01 12:55:13
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
ĮTARTINAS KOMENTARAS IR KVIETIMAS

Šiomis dienomis šunų anketose pasirodė įtartinas kartojamas komentaras su kvietimu atsiliepti, anglų kalba ir netaisyklingas iškraipytas vertimas į lietuvių:

edna
Žinučių: 11
Labas
mano vardas yra Edna
Aš pamačiau savo profilį ir buvo
malonu su jumis susisiekti,
Turiu kažką ypatingo pasakyti
Jūs apie mane, susisiekite su manimi ir su mano
pašto adresas ( ednasankoh@hotmail.com )
Ačiū iš Edna
...............

Hello
my name is Edna
I saw your profile and was
delighted to contact you,
I have something special to tell
you about me,please contact me with my
email address ( ednasankoh@hotmail.com )
thanks from Edna
prieš 8 val.

------------------------------------------------------------------------
Patartina neatsiliepti. Be viso kito, tai gali būti ir virusinis (užkratinis) aktas.
2015-12-24 00:57:41, pakeista: 2015-12-24 01:20:19
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
KEIČIAME PREZIDENTĄ

perduodu skundą administratorei:

muzarfa
Žinučių: 127

Sveiki, rasau del si cu prezidento Nojss. Jis pasaipiai elgiasi su klubo nariais, juos engia, ignoruoja. Manau, kad del jo dauguma nariu net bijo ten pasireiksti-ateis Nojss, isbars, istrins komentara, paironizuos ir vel menesi nesirodys, kol niekas neparasys. Manau, reikia "versti" ji is posto. Tai bandyta daryti klube, bet be manes niekas nepritare, o Nojss tik pasisaipe. Manau, reikia imtis grieztesniu priemoniu.
prieš 5 d.
---------------------------------------------------------
Administratorės atsakymas:
Sveiki,

Negerai, kai tokie dalykai dedasi. Siūlau surengti naujo prezidento rinkimus ir perrinkti prezidentą. Informuokite, kai bus išrinktas naujas prezidentas - pakeisime.

Pagarbiai,
Kristina Stanionienė
--------------------------------------------------
Ši cu klube skelbiame naujo prezidento rinkimus, balso teisę turi tik klubo nariai
2015-07-14 14:02:39, pakeista: 2015-07-14 14:39:24
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
JŪSŲ NEPRIIMA / NEPRIĖMĖ Į KLUBĄ?

Periodiškai jau du metus gaunu skundų tiek asmeninėse žinutėse, tiek kreipimųsi į mane, kaip moderatorių, forumo temose. Ne vienu atveju, patikrinus, pasirodo, jog prezidentas prašymą priimti atmetė nepagrįstai, arba visai nesiteikė atsiliepti į prašymą. Taip nusižengiama šioms taisyklėms: http://www.bone.lt/diskusijos/bonelt/klubu-ikurimo-tvarka-bendrieji-savitvarkos-klubuose-reikalavimai-id2974/ . Kadangi tokių skundų vis kaupiasi, ir tam nematyti galo, tai dalykas spręstinas rimtai . Vieną atvejį su adminu jau aptarėme, adminas jau svarstė tą prezidentą keisti, bet žmogus, norėjęs įstoti į klubą, atsitraukė, pasakęs, kad nenori pykčių. Jei prezidentai ir toliau nepaisys esamų taisyklių, visi mano iš vartotojų gauti skundai bus perduoti adminui, kad spręstų tokių prezidentų pakeitimo procesą.
2015-06-20 12:59:55, pakeista: 2015-06-21 16:17:54
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
KURIANTIEMS ŠUNŲ PROFILIUS

Kai turite daugiau, nei vieną šunį, anketas pageidautina atidaryti kiekvienam atskirai (foto rodote po 1 šunį), netoleruotina atidaryti taip, kaip čia:
http://www.bone.lt/vartotojai/petcoly/
http://www.bone.lt/vartotojai/zuviokas/
Blogybės nėra, bet, kaip mums pasus išduoda vieną vienam, o ne dviems asmenims vieną, taip ir šunų anketas pageidautina atidaryti vieną vienam, o ne dviems vienoje. Diskutuotinas dalykas. Laukčiau motyvuotų pasisakymų (asmeninėse žinutėse), jei yra kitokių nuomonių.
2015-05-30 15:36:54, pakeista: 2015-05-30 18:48:06
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
KURIANTIEMS NAUJAS TEMAS FORUME

http://www.bone.lt/diskusijos/elgsena/dobermanas-id16498/ :

Tema uždaryta: kai klausimas orientuotas į konkrečią veislę, ir yra pas mus tos veislės klubas, pageidautina kreiptis į tą klubą:
http://www.bone.lt/bone-klubai/Dobermanu/
Koncentruokimės, o ne išsibarstykime gausybėje temų, be to, Jūsų klausimas vienkartinis, tokiems klausimėliams, neorientuotiems į platesnę diskusiją, yra skubių klausimų - atsakymų tema:
http://www.bone.lt/diskusijos/apie-viska/greitoji-pagalba---1-skubus-klausimai-ir-skubus-atsakymai-i-juos-id158/
2015-04-27 11:02:13, pakeista: 2015-04-27 11:03:08
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
SKELBIMŲ KARTOTINIAI

Apie tai jau rašiau: patys skelbikai turėtų būti atsakingesni, o ne kažkas turėtų juos vaikytis, kaip kad zuikius keleivių kontrolieriai, yra skelbikų, kurie skelbia triskart ar net daugiau kartų tą patį skelbimą tą pat minutę, matyt, "protauja", kad šitaip skelbimas bus labiau pastebimas.
Jei dar rasite tokių atvejų, prašom skelbti nuorodas čia, šioje http://www.bone.lt/diskusijos/apie-viska/apie-musu-svetaineje-paskelbtus-skelbimus-id15652/,m.1, atsiliepimų apie skelbimus, temoje , taip aš lengviau sugaudysiu tuos "zuikius" ir greičiau pašalinsiu, dabar dažnai jie paskęsta maisto, kitų prekių reklamos skelbimų jūroje ir ieškodamas kartais jautiesi besikapstantis gal Karijotiškių sąvartyne. Bendradarbiaukime.
......................................................
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 5922

Gerbiamieji. to paties skelbimo nedubliuokite tą pat dieną ar net valandą, dubliuoti galima po ilgesnio laiko tarpo Be to, jei sugalvojote pakartoti skelbimą, pirmiau skelbtąjį prašytume ištrinti, palikite tik atnaujintą
prieš 2 mėn.
Atsakyti

leide666 :
>Ar nereikia trinti vienodų kaip ir susidubliavusių skelbimų?
>http://www.bone.lt/skelbimai/parduodamas-su-dokumentais-jorksyro-terjeras-id116896/,m.1
>http://www.bone.lt/skelbimai/

http://www.bone.lt/diskusijos/apie-viska/apie-musu-svetaineje-paskelbtus-skelbimus-id15652/,m.1
2015-03-23 09:44:14, pakeista: 2015-03-24 01:15:32
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
APIE NETINKAMOSE TEMOSE PASKELBTAS ŽINUTES

Kopija iš http://www.bone.lt/diskusijos/prieziura/didelis-suo-bute-id645/,m.1 :

sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 5767

Atsiprašome, ši tema apie šunis bute, tad Jūsų pasiteiravimą jau seniai perkėlėme į tinkamesnę vietą: http://www.bone.lt/diskusijos/prieziura/sunu-viesbuciai-id91/

Rincukas :
>Sveiki, gal kas galėtumėte paimti šuniuką keletui dienų kai išvažiuoju, tel. 862040244,
>Vilnius:-)?
-------------------------------------------

Gerbiamieji, netinkamoje temoje paskelbtos žinutės pašalinamos, ateityje nebeperkelsiu. Ši Rincukas žinutė skelbta temose apie šunis vegetarus ir "Didelis šuo bute".
2015-02-26 13:48:44, pakeista: 2015-03-23 09:41:28
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
KURIANTIEMS ŠUNŲ PROFILIUS

Priminsiu keletą elementarių dalykų, priminsiu vis dar pasitaikančias klaidas, kai kuriate šunų profilius:

1. Sukūrėte savo šuns profilį? prašom luktelti: pasirodo, kartais sistema labai lėtai aktyvuoja, nematote to, ką sukūrėte, bet turėkite kantrybės, kol sistema aktyvuos. Nepulkite vėl kurti (kartoti) profilį, nes sistema dubliuos, yra buvę net trigubų to paties šuns anketų. Vis dėl to, sudubliavote? Labai paprasta pašalinti dublį: nueikite į "Mano bone" (mėlynas langelis viršuje dešinėje), atsidarykite dublio anketą ir paspauskite mygtuką "ištrinti".

2. Šuns profilio foto. Niekada nesiskolinkite svetimų nuotraukų, šunų nuotraukų iš interneto, nors ir labai norisi pasipuošti, vartotojai Jus apkaltins vagyste. Įkelkite tik savo šuns foto, o jei jos neturite, tada ir nekelkite nieko. Nekelkite nuotraukos, kurioje vaizduojamas ne šuo, toks profilis bus pripažintas netinkamu. (Kas kita vartotojo profilis, ten rodykite, kas patinka, išskyrus necenzūrinius, nepadorius dalykus, alkoholio, narkotikų, rūkalų, millitaristinius ir pan. simbolius).

3. Šuns profilyje tekstas negali būti komercinio pobūdžio, reklaminis, toks profilis bus atmestas.

4. Kartais bone.lt svetainėje vietoj šuns sukuriate kito gyvūno (meškėno, triušio, ežiuko ir kt.) profilį, apie tai čia jau rašiau, kartoju: kelkite į Žaliosios akademijos klubą http://www.bone.lt/bone-klubai/Zalioji-akademija/ , nes, jei jį pristatėte kaip šuns profilį, jis bus pašalintas.

Linkiu abipusio supratimo
2014-12-20 10:40:36, pakeista: 2014-12-22 09:43:46
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
KURIANTIEMS NAUJAS TEMAS FORUME

Pirmiausia apsidairykite, gal tokia tema jau yra. Dubliuojamos temos paros bėgyje bus pašalintos. Ekspromtu galima klausti tik "Greitojoje pagalboje" http://www.bone.lt/diskusijos/apie-viska/greitoji-pagalba-2-skubus-klausimai-ir-skubus-atsakymai-i-juos-id14625/ arba ekspertų skiltyje .http://www.bone.lt/klausk-eksperto/
2014-12-20 10:29:21, pakeista: 2014-12-20 10:35:22
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
JEI KREIPIATĖS VIETOVĖS ARBA KONKREČIOS VEISLĖS KLAUSIMU

forume sukurta tema http://www.bone.lt/diskusijos/laisvalaikis/susitikimas--alytuje-id16234/

yra Alytaus klubas
http://www.bone.lt/bone-klubai/Alytaus/
------------------------------------
Gerbiamieji, kreipiantis vietovės klausimu, visada prašome kreiptis į tos vietovės klubą bone.lt, o kreipiantis veislės klausimu - į tos veislės klubą
2014-12-19 22:27:03, pakeista: 2014-12-20 10:24:04
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
KLONAI

akviliukas1234 :
>Ta pati vartotoja http://www.bone.lt/vartotojai/Faustairdina/ susikūrė naują anketą
>http://www.bone.lt/vartotojai/XxdinaXx
prieš 23 min., pakeista: prieš 2 min.
prieš 2 mėn., pakeista: prieš 5 d.
Atsakyti
------------------------------------
http://www.bone.lt/vartotojai/XxdinaXx jau pašalinta,
liko, tikimės, jau be klonų, http://www.bone.lt/vartotojai/Faustairdina/
2014-12-15 18:10:38, pakeista: 2014-12-17 09:10:59
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
SKUNDAI APIE VARTOTOJUS

Gerbiamieji,

jei rašote nusiskundimus temoje "Nusiskundimai dėl vartotojų elgesio" arba kreipiatės tiesiogiai į mane ar admin, prašome visada nurodyti:
1. Augintinio anketą.
2. Vartotojo anketą (mums orientuojantis, ji dar svarbesnė, nei augintinio).
3. Internetinę nuorodą į tekstą, foto ar kitą medžiagą, dėl kurios formos ar turinio nusiskundžiate,- tokiu būdu Jūs pagrindžiate savo skundą faktais. Arba pateikite kopiją (geriau fotokopiją, nes, kol skundas pasieks mus, tekstą ar foto jo autorius jau gali būti pašalinęs, ir savo skundo jau nebegalėsite pagrįsti).

Kai augintinio anketa jau pašalinta, surasti jo šeimininko anketą, šiaip jau, sunku, todėl vartotojo anketos nuoroda labai svarbi
2014-12-15 13:19:19, pakeista: 2014-12-16 10:33:45
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
DĖL VEISLIŲ

Sveiki,

retsykiais vis pasitaiko, kad vartotojai pageidauja plačiau pakalbėti, padiskutuoti apie veislę, kurios klubo neturime.
Norint kurti diferencijuotas temas apie veislę, būtina įkurti tos veislės klubą, (žr. klubų įkūrimo taisykles: http://www.bone.lt/diskusijos/bonelt/klubu-ikurimo-tvarka-bendrieji-savitvarkos-klubuose-reikalavimai-id2974/ ), o, kol jo nėra, prašome forume nekurti atskirų temų apie tą ar kitą veislę: visais klausimais apie ją diskutuoti galima, sukūrus "sumestinę", bendrą, temą apie veislę , kurios klubo neturime, skiltyje "Nauji klubai": http://www.bone.lt/diskusijos/nauji-klubai/

Turint klausimų ar pasiūlymų dėl veislės aprašo (arba jo išvis nėra), prašom rašyti čia:
http://www.bone.lt/diskusijos/bonelt/problemos-del-veisles-id134/
arba kreiptis į mūsų moderatorę silverplane, kuri administracijai geranoriškai yra pasisiūliusi tvarkyti aprašus:

silverplane
Moderatorius
Žinučių: 641

Atsakau į ankstesnįjį prašymą redaguoti veislių aprašymus. Jeigu randate netikslumų, parašykite man, paruošiu naujus arba redaguosiu senus veislių aprašymų tekstus, todėl laukiu visų pasiūlymų, pastabų ir komentarų
http://www.bone.lt/vartotojai/silverplane/
2014-12-10 08:55:27, pakeista: 2014-12-16 10:17:31
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
VIENKARTINIAI KLAUSIMAI

Gerbiamieji,
bendrajame forume vienkartiniams klausimams prašome neatidarinėti naujų temų, juos siūlau pateikti čia:
http://www.bone.lt/diskusijos/apie-viska/greitoji-pagalba-2-skubus-klausimai-ir-skubus-atsakymai-i-juos-id14625/
arba kreiptis į mūsų ekspertus: http://www.bone.lt/klausk-eksperto/
2014-11-03 09:25:09, pakeista: 2014-12-10 09:46:54
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 10018
ĮSISENĖJO:

1. Vogta foto iki šiol nepašalinta, nors praėjo 2 mėn.:

gabeliuskinas :
>Šeimininkas http://www.bone.lt/vartotojai/erikasrad/
>http://www.bone.lt/bone-parkas/Bartas215/
>Nuotrauka vogta iš http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=725375
>http://f-picture.net/lfp/s47.radikal.ru/i118/1104/c5/498d317f0e04.jpg/htm
prieš 16 min., pakeista: prieš 8 min.
-------------------------------------------
2. Foto galų gale, po 2 mėnesių, vakar pakeitė kita:

silverplane :
>Fotokūdroje nuotrauka įkelta 2008aisiais, o šuns profilyje nurodyta, kad jam dar nėra
>metų.
>sardnaskelA :
>>ačiū,
>>priimta, bet kur garantija, kad fotokūdroje ne šios vartotojos pateikta foto (tai yra, ta
>>pati autorė)?
>>Vesta28 :
>>>http://www.bone.lt/bone-parkas/Perlyte1/
>>>Nuotrauka vogta iš: http://fotokudra.lt/img.php?img=72340
>>>Šeimininkas Perliux1 http://www.bone.lt/vartotojai/perliux1/
prieš 20 min., pakeista: prieš 1 min.
-----------------------------------------------------

3. Ačiū už pranešimą, perduota administracijai, faktas visiškai neabejotinas,, kurio vartotoja nesiteikia išspręsti jau 1 mėn.po perspėjimo:


akviliukas1234 :
>Ta pati vartotoja http://www.bone.lt/vartotojai/Faustairdina/ susikūrė naują anketą
>http://www.bone.lt/vartotojai/XxdinaXx
prieš 23 min., pakeista: prieš 2 min.
2014-10-12 11:39:32, pakeista: 2014-12-10 09:52:20
reklama