Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Diskusijų forumai
TitulinisDiskusijosElgsenaAgresija prieš savo šeimininką (bei kitus šeimos narius)

Agresija prieš savo šeimininką (bei kitus šeimos narius)AgneCom
Žinučių: 139
Lota serga, į lauką vesti negalime, o dar labai kasosi. Ir pasidarė laaaaaaabai pikta. Nežinau ar čia todėl, kad neturi ką veikti, ar kad visur niežti, ar kad formuojasi labai jau sunkus charakteris:
Lotai dabar jau greit bus 3 mėnesiai, su mumis ji mažiau nei mėnesį. Jau vos tik atsivežėme ją, pastebėjome, kad turi tvirtą charakterį, retai urzgdavo, lodavo, bet dabar tai jau pasidarė nebepakenčiama...
Jeigu ji būna gerai išsimiegojusi ir pradeda daryti ką nors neleistino, o aš ją subaru ir patraukiu nuo tos vietos - ji pradeda urzgti ir taikosi įkasti.
jeigu kartais pažiūriu jai į akis, ji pradeda urgzti ir loti...
labai įsižaidusi pradeda lysti, painiotis po kojom, ant jų urzgti, loti, mėgina kandžiotis, jeigu subaru - tada į akis pradeda loti ir urzgti...
na ir dar daug atveju, kada ji urzgia ir loja. pradžioje maniau, kad gal taip mėgina atkreipti dėmesį, kviečia žaisti, bet negi ŠITAIP piktai?
o kas keisčiausia, kad net su visais nepažįstamais, ji elgiasi LABAI gerai, visus aplaižo, nori būti glostoma, visur sekioja.
na tiesa pasakius ji ir su manimi labai gerai elgiasi, kai neužeina tokie priepuoliai, rytais visada ateina į lovą, pasimeilina. kai paimu į rankas iškart nusiramina, kai kažkur išvažiuojam irgi būna rami... ir ji taip elgiasi kai būna vienam kambaryje, kuriame ir miega, kai išeina į kitus kambarius, taip nesielgia.
gal žinote ką visa tai reiškia? gal ji taip rodo lyderio poziciją? bet iš tiesų viskas darosi taip beviltiška, jos net nuraminti neįmanoma, nes kandžiojasi žiauriai...jai juk tik 2 mėnesiai... gal kokių patarimų turite?
2012-07-06 21:05:09
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9888
perkelta:

Rodnega
Ekspertas
Žinučių: 26404

Kruopščiai ištiriat sveikatą. Šunys ( būna ) puola kai skauda
Kastruojat
Dresuojat pas dresuotoją, kuris dirba su dominantais
prieš 2 d.
Atsakyti
2017-05-02 17:49:42, pakeista: 2017-05-02 17:52:27
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9888
perkelta:

Agresija

Ilousun
Žinučių: 0
Sveiki, auginame 9 mėnesių vengrų vižlą. Kartu su vyrų jį auginime iki 6 mėnesių, vėliau persikėlėmę į tėvų namus (kol susiremontuosim butą), pas tėvų gyvena mažas šuo, katė ir dar 3 šeimos nariai. Iš pradžių šuo elgėsi normaliai, bet po kelių mėnesių pradėjo puldinėti vieną šeimos narį - mano sesę. Pirma kartą nekaltai beglostant įkando į nagą, antrą kartą rastas nusikaltimo vietoje (draskant sofa) puolė kast į ranką (pirštui prireikė 9 siūlių). Išsikvietėme kinologą, kuris teigė, jog šuo gynėsi ir tai galėjo būti iš baimės. Trečia kartą jis šeimos narį užpuolė be jokios priežasties, bandė įkast į ranką, vėliau su dantim griebė į pilvą.. puolus kitiems šeimos nariams į pagalbą, apsižiojo ir kito šeimos nario koją, tačiau neįkando. Į pilvą rimtai taip pat nespėjo įkasti, siuti nereikėjo, tačiau liko žaizdelės. Kreipėmės į veisėja, keletą dresuotojų, niekas negali paaiškinti šuns elgeso. Kartais nė iš šio ne iš to jį beglostant jam kylą noras griebt į ranką. Gal kas buvote susidurę su tokia situacija? Nesinori šuns užmigdyti, tačiau baisu, kad neužpultų dar kartą. Dabar sesės jis nemato, ji išvis jam nesirodo. Todėl agresiją gali perduot ir ant mūsų. Dar kinologė užsiminė, jog tai gali būti šuns vaiduoklis, kuris laikinai aptemdo protą, dėl to jis nesupranta ka daro, esu pastebėjus keletą kartu, jog būna susikaupęs, žiūri į vieną tašką, jei prieini arčiau nervinai žiūri, tačiau pult nebandė.
prieš 19 val.
2017-04-30 16:00:23, pakeista: 2017-05-02 17:50:56
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9888
perkelta:

Šuns agresija

klaustukas
Žinučių: 1
Sveiki, turime vidutinio dydžio šunį, terjerą. Situacija tokia, kad kuo tolyn, tuo labyn progresuoja jo agresija saviems žmonėms, na tiksliau man. Nepatikus kažkokiam judesiui, rankos mostelėjimui ar tiesiog dėl pakelto balso jis iš karto pradeda pulti, viskas prasideda nuo didžiulio ir baisaus lojimo. Šeima pradžioje sakė, kad stengtis neišsigąsti ir tiesiog nekreipti į jį dėmesio, nusisukti, tačiau jo veislė o ir jis pats yra didelis karštakošis, tad dar labiau įsiaudrina, pradeda šokinėt, stumdyt ar žnaibo mane. Šiandien ryte skubėjau pas dantistę ir šūktelėjau broliui kelis kartus, kad paskubėtų. Šuo vėl pradėjo baisiu balsu loti ant manęs, na ir po to pulti. Labai bijau tokių dalykų, tad išsigandusi stengiausi kažkaip gintis, na ir atstačiau koją. Jis įsikando į batą ir nepaleido tol kol vos ne vos atskyrė mama. Sužeisti nespėjo, tik batus sugadino, na ir kiek perkandus juos lietė pirštą. Nesuprantam iš kur lenda agresija, nes buvo tikrai visų mylimas. Galbūt turėjo įtakos tas, kad iš veislyno jį pasiemėm jau gana didelį, 4mėnesių ir jis jau spėjo socializuotis. O ir elgesys jo nuo mažumės buvo keistokas, be galo baikštus. Bijodavo ir bijo prasilenkti su kaimynais, bijo, neprisileidžia svetimų ir pan. Šuniui yra 6metai, šiemet sueis 7. Norėjau paklausti ar dar įmanoma kaip nors sutramdyti jį dėl tokių dalykų ar jau per vėlu? Taip pat pradėjome galvoti apie kastraciją, kad galbūt tai šiek tiek nuramintų jį, bet vėl gi amžius gana didelis. Esam pasimetę ir nežinom ko imtis. Negi vis grįžinėjant namo savaitgaliais po paskaitų, teks vengti šuns, ar riboti savo veiksmus, kad tik nepradėtų pulti?
prieš 4 val.
Atsakyti
2016-01-29 00:06:55, pakeista: 2016-01-29 00:07:22
Sidas123
Žinučių: 191
Veškite pas Veta esu turėjas toki šunį tesiog visus sukandžiodavo tai vetas sako išeitis-Migdymas na tai teko užmygdyti gail buvo būtų pakeitusi charakteri būtų buvusi ilgai su manimi bet pasirinko ji toki keliuka siaura ir vingiuota
2014-10-06 15:09:11
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9888
PERKELTA:
benaskk98
Žinučių: 1
Sveiki,pries beveik metus pasiėmeme šuni iš prieglaudos jis jau buvo 2 metu bent jau taip sake tenais,parsivežėm viskas buvo gerai bet po kokiu puses metu pradejo pulti ant manes ir mamos,na suo turi savo guoli ir kai sutemsta einant pro juo guoli visada jis uzpuol kanda y kojas arba rankas,dabar mamai kazkodel nebekanda vakarais bet jo paglostyti nesvarbu kur jis bebutu neina nes iskart siepiasi ir nori kasti,bet man einant pro juo guoli vis dar reikia gintis,gal galite patarti ka daryti,gal kaip nors eina atpratinti,nes diena suo akip suo glima ir paglostyti viska bet tik vakaras ir suo agresyvus.dekui is karto.
2014-09-22 11:29:33
Gintarine
Žinučių: 7296
Kaip jau dauguma pasakė, iš pradžių reiktų šunį parodyt veterinarui, kad nustatytų ką ir dėl ko jam skauda, nes gal dėl skausmo baimės (matyt kažkada jį gal būt mušė ir dėl to bijo prisilietimo) jis bando apsiginti kąsdamas.

Po to geriausiai būtų kreiptis į Profesionalų dresuotoją. Kaip matau esate iš Vilniaus, ten yra tikrai profesionalių dresuotojų (yra ir dresuotojų neprofesionalų, neapsirikit), susiraskite kontaktus, susitarkite dėl susitikimo. Pradžiai būtų geriau, jei individualūs užsiėmimai būtų, kol šuo nepratęs prie apskritai svetimų ir kitų šunų, geriau išmokti elementarių komandų, suartėti su šunimi ir tik tada pažindintis su kitais. Žodžiu, parodykit veterinarui, tada dresuotojui ir sėkmės jums

Justina159 :
>Abejoju,nes jo negalima paglostyti.Jei paglostysiu,jis įkas,jam kažkas su nugara blogai,aš
>jį priglaudžiau,tai nežinau gal jį šeimininkai skriaudė...Bet geriausiai elgiasi su manim
>su kitais dar baisiau...Bijo pagalių,grėblių,vieną kart kai grėbiau tas dantis pašiepė
>žiūrėdamas į grėblį...Tai vat kaip žiauriai...Nežinau kaip su juo elgėsi
>šeimininkai...
>Gintarine :
2012-08-17 23:42:04
astuke666
Žinučių: 16250
Iš kitos pusės, jeigu šuo turi sveikatos problemų, jeigu jam kažką labai skauda, tai jis ir rodo agresiją. Pirmiausia gal reikėtų veterinaro
2012-08-17 22:30:26
Aikooo
Žinučių: 2859
Veterinarai migdyma siulo kaip paskutine iseiti. Taigi pirmiausiai manau iesko ,kas suniui negerai. O del elgesio korekcijos tai reikia kreiptis i dresuotoja., ir dar, nelaikyti suns ant grandines.


Justina159 :
>AgneCom,turiu irgi su šuniu tą pačią problemą,bet jis ir į svetimus taikosi.Pririšom
>prie grandinės,žinau kaip sunku su tokiu šuniu gyvent,visi man sakė kad jei vesiu į
>veterinarą,tai ko gero jį užmigdys...Todėl nelabai drįstu ten jį vežti,nes man širdis
>plyštų...
2012-08-17 22:28:33
astuke666
Žinučių: 16250
Ištirs veterinaras ir pasakys kur problema, nereikia iškart taip blogai nusiteikt


Justina159 :
>Ne...Nieks nepadės...Jei pamatytum jį...Žinotum kad jis tikrai serga...Nes jam aplamai
>kūną skaudą...O apie šeimininkų apsileidimą tai nežinau,aš jį priglaudžiau,tai gal
>šeimininkai jį skriaudė,aš jo nesiruošiu dar labiau jo traumuot palikdama kambary.O apie
>užmigdymą tai draugai sakė...Kad tipo gali nelikti kitos išeities kaip jį migdyt.Tai pas
>veterinarą vis dėl to vešim,žiūrėsim ką nustatys
2012-08-17 22:26:03
astuke666
Žinučių: 16250
toks čia atsakymas, paprasčiausiai pasipasakojau kaip pas mus šunelis elgiasi
O dėl priglaustų baimės, tai bijojo abu priglaustukai tiek pagalių, tiek lauko įrankių (grėblių..), būtent Ara ir šakės labai bijojo, nes buvo pasmeigta. Paprasčiausiai darėm savo darbus. Pasiimi grėblį ir eini dirbt, o ne šuniui apie nosį sukt ir žiūrėt ar bijo ar ne. Laikui bėgant, jei visi tie įrankiai, kuriuos pasiima šeiminkas šuns neskaudina, jis apsiramina. Dabar nei agresijos, nei kažkokių baimių nėra. Bet čia tik mūsų atveju.


AgneCom :
>Ačiū už atsakymą
2012-08-17 22:24:48
Vartotojas neaktyvus
Ne...Nieks nepadės...Jei pamatytum jį...Žinotum kad jis tikrai serga...Nes jam aplamai kūną skaudą...O apie šeimininkų apsileidimą tai nežinau,aš jį priglaudžiau,tai gal šeimininkai jį skriaudė,aš jo nesiruošiu dar labiau jo traumuot palikdama kambary.O apie užmigdymą tai draugai sakė...Kad tipo gali nelikti kitos išeities kaip jį migdyt.Tai pas veterinarą vis dėl to vešim,žiūrėsim ką nustatys


blevyzga :
>Labas rytas .Nuo kada veterinarai migdo sveiką šunį be šeimininko leidimo?Kita
>kalba jai šuo kažkam įkando ir dėl to kreiptasi į tam tikras įstaigas...
>Justina159 :
>>AgneCom,turiu irgi su šuniu tą pačią problemą,bet jis ir į svetimus taikosi.Pririšom
>>prie grandinės,žinau kaip sunku su tokiu šuniu gyvent,visi man sakė kad jei vesiu į
>>veterinarą,tai ko gero jį užmigdys...Todėl nelabai drįstu ten jį vežti,nes man širdis
>>plyštų...
2012-08-17 22:22:56, pakeista: 2012-08-17 22:23:32
AgneCom
Žinučių: 139
Ačiū už atsakymą
2012-08-17 22:17:51
astuke666
Žinučių: 16250
Mano šuo miega tame pačiame kambaryje, tik turi savo vietą. Visada rytais suskambėjus žadintuvui atlekia pasisveikint, jeigu dar nesikeliu, toliau eina miegot, jeigu nori laukan, prašosi. Kartais užšoka ant kelių, ar žiūrint tv pasikviečiu ant sofos. Nematau nieko blogo, šuo klauso, šunybių nekrečia. Paprasčiausiai parodo meilę. Per daug išlepint irgi nereikia


AgneCom :
>Taip ir niekas man per tuos ginčus neatsakė
>Būčiau tikrai dėkinga
2012-08-17 22:15:44
AgneCom
Žinučių: 139
Na taip, bet dresūra (nebūtinai pas dresuotoja) stiprina ryšį su šeimininku, leidžia įgyti pasitikėjimą ir paskatinimai skaniukais, rodo šuniui, kad šeimininkas nieko blogo nedarys, o tik bus apdovanojamas už gerą elgesį...
2012-08-17 22:14:50
niekogero
Žinučių: 9894
Manau šuniui pirma ne dresūros, o meilės reikia (įgyt pasitikėjimą bent jau šeimininke.)
2012-08-17 22:11:21
AgneCom
Žinučių: 139
Taip ir niekas man per tuos ginčus neatsakė
Būčiau tikrai dėkinga

AgneCom :
>Ačiū už patarimą, reikės išmėginti
>O kaip ten su šituo:
>AgneCom :
>>Bet vat vis dar iškilo man klausimų:
>>draugė, kuri labai domisi šunų dresūra, sakė, kad negalima leisti šokinėti ant lovos,
>>juo labiau, kai pats šeimininkas sėdi, nes tada šuo pradeda jaustis viršesnis, kad gali
>>visur šokinėti, net ir ant šeimininko, kai jis sėdi... Tai net nežinau... Ką jūs
>>galvojat? Nes pvz kai atsibundu ryte, Lota iškart prie manęs pribėga, užšoksta ant
>>manęs, atsigula šalia, laižo, sveikinasi arba kai sėdžiu, kartais užšoksta ant
>>manęs, atsigula, nori, kad paglostyčiau ar pažaisčiau su ja. Negi tai blogai?
>>
2012-08-17 21:59:22
AgneCom
Žinučių: 139
Na jei taip blogai, tada jei yra galimybė veskit į dresūros pamokas tikrai...
2012-08-17 21:58:24
niekogero
Žinučių: 9894
Šuo akivaizdžiai traumuotas. Reikėtų pakalbėt su tais, kurie susiduria su tokiom problemom kasdien (prieglaudos savanoriais ar kažkuo panašiu). Gal pasakytų, kaip šunį įtikinti, kad viskas gerai?
2012-08-17 21:57:49
Vartotojas neaktyvus
Abejoju,nes jo negalima paglostyti.Jei paglostysiu,jis įkas,jam kažkas su nugara blogai,aš jį priglaudžiau,tai nežinau gal jį šeimininkai skriaudė...Bet geriausiai elgiasi su manim su kitais dar baisiau...Bijo pagalių,grėblių,vieną kart kai grėbiau tas dantis pašiepė žiūrėdamas į grėblį...Tai vat kaip žiauriai...Nežinau kaip su juo elgėsi šeimininkai...


Gintarine :
>Geriau vežkite ne pas veterinarą, o į dresūros pamokas, galbūt pavyks išgelbėti ir
>gyvybę šuniukui ir sveikus aplinkinius
>Justina159 :
>>AgneCom,turiu irgi su šuniu tą pačią problemą,bet jis ir į svetimus taikosi.Pririšom
>>prie grandinės,žinau kaip sunku su tokiu šuniu gyvent,visi man sakė kad jei vesiu į
>>veterinarą,tai ko gero jį užmigdys...Todėl nelabai drįstu ten jį vežti,nes man širdis
>>plyštų...
2012-08-17 21:55:38
AgneCom
Žinučių: 139
Justina159, jau prabėgo maždaug 2 mėnesiai, kai rašiau ir su Lotos visom problemom jau beveik susitvarkėm Jokiu būdu nemigdykit šuns, argi dėl to geriau jausitės?? Tavo šuniui daugiau nei metai, seniausiai turėjo žinoti kas galima, ko ne ir toks elgesys, nepyk, bet yra TIK ŠEIMININKŲ apsileidimas... Tad geriau patiems ir ištaisyti viską, o ne leisti šuniui numirti, kuris yra nekaltas, nes nežino kas yra negalima...
Visu pirma, Tu turi būti lyderis. Ir šuo visada privalo klausyti. Jei neklauso, pasakyk komandą "ne" vieną kartą, griežtu balsu. Jei vis dar neklauso, nerišk prie grandinės, o geriau uždaryk kambaryje kur nieko nebūtų, nei žaislų, nei guolio ir palaikyk kokias 10min (priklausomai kaip nusikalto). į lojimus ir inkštimus nekreipk dėmesio, šuo turi apsiraminti. Bent jau mano Lota, po tokios bausmės, išeina kaip šilkinė Ir supranta vėliau ko negalima. Tiesiog jokiu būdu nenusileiskite šuniui, visada rodykite, kad šeimininkas Jūs, nerodykite baimės, nes šuo ją greit supranta, pamato, kad esi silpnesnis.
Aišku, į dresūros pamokas būtų ŽIAURIAI gerai, jei nuvestumete, nes tada dresuotojas tikrai išspręstu visą šią bėdą, bet jei nėra galimybės, mėginkit patys Ir visada skatinkite gerą elgesį skanėstais. Ir dar, jei šuo neklauso, įsakykite sedėti/ gulėti ar į vietą ir jei padaro, duokite skaniuką, tada šuo supras, kad Jūs čia įsakinėjat
2012-08-17 21:52:03
1 2 3 4 Kitas Kitas
reklama