
Tai duoda žmonės, tik kad nereikia jų
saber :
>Aė šeriant RAW duodu ir varškės, ir kiaušinio, bet 1 kartą kas1-2 savaites.
>Teja :
>>Tai cia jau be RAW,o panasu i BARF gaunasi.Nes BARF salininkai propaguoja rugscius
>>priedus:kefyra,varske,nors ir kai kurie prie RAW duoda kiausinius,siek tiek kefyro ar varskes.
saber :
>Aė šeriant RAW duodu ir varškės, ir kiaušinio, bet 1 kartą kas1-2 savaites.
>Teja :
>>Tai cia jau be RAW,o panasu i BARF gaunasi.Nes BARF salininkai propaguoja rugscius
>>priedus:kefyra,varske,nors ir kai kurie prie RAW duoda kiausinius,siek tiek kefyro ar varskes.
2010-11-21 23:01:36
As sakau,jog yra kas duoda.As pati kartais duodu kiausini,bet labai retai,nes alergiskas suo.
saber :
>Aė šeriant RAW duodu ir varškės, ir kiaušinio, bet 1 kartą kas1-2 savaites.
>Teja :
>>Tai cia jau be RAW,o panasu i BARF gaunasi.Nes BARF salininkai propaguoja rugscius
>>priedus:kefyra,varske,nors ir kai kurie prie RAW duoda kiausinius,siek tiek kefyro ar varskes.
saber :
>Aė šeriant RAW duodu ir varškės, ir kiaušinio, bet 1 kartą kas1-2 savaites.
>Teja :
>>Tai cia jau be RAW,o panasu i BARF gaunasi.Nes BARF salininkai propaguoja rugscius
>>priedus:kefyra,varske,nors ir kai kurie prie RAW duoda kiausinius,siek tiek kefyro ar varskes.
2010-11-21 22:59:37
Aė šeriant RAW duodu ir varškės, ir kiaušinio, bet 1 kartą kas1-2 savaites.
Teja :
>Tai cia jau be RAW,o panasu i BARF gaunasi.Nes BARF salininkai propaguoja rugscius
>priedus:kefyra,varske,nors ir kai kurie prie RAW duoda kiausinius,siek tiek kefyro ar varskes.
Teja :
>Tai cia jau be RAW,o panasu i BARF gaunasi.Nes BARF salininkai propaguoja rugscius
>priedus:kefyra,varske,nors ir kai kurie prie RAW duoda kiausinius,siek tiek kefyro ar varskes.
2010-11-21 22:57:41
Kiek domėjausi, jų tikrai nereikia. Kaulai , kremzlės yra vietoj jų
2010-11-21 22:28:39
nu ,mes kai nuo seimininkes paemem suniuka,jai baisiausiai patiko varske ir kefyras,net dreba,kaip nori
nenorejom staigiai keist mitybos,bet taip ir uzsiliko
Rodnega :
>O kam tas kefyras ir varškė?
>Azarija :
>>nea as perku is utenos mesos kombinato,yra ju firmine parduotuve,tai ten jautienos ispjovos
>>1,2lt-1kg ,tikrai nemanau ,kad brangu,bet vis tiek 1.50lt kefyras+1.50lt varske=3lt(tai cia
>>tik pusryciai kasdien) 30d x 3lt=90lt,nu nezinau nezinau
kas pigiau.nu zodziu as
>>apskritai manau maisysiu ir sub'us ir sausiaka
o gal kas taip ir propoguoja?
Rodnega :
>O kam tas kefyras ir varškė?
>Azarija :
>>nea as perku is utenos mesos kombinato,yra ju firmine parduotuve,tai ten jautienos ispjovos
>>1,2lt-1kg ,tikrai nemanau ,kad brangu,bet vis tiek 1.50lt kefyras+1.50lt varske=3lt(tai cia
>>tik pusryciai kasdien) 30d x 3lt=90lt,nu nezinau nezinau
>>apskritai manau maisysiu ir sub'us ir sausiaka
2010-11-21 22:25:45
Duoda,bet kaip sakant,tik ant svenciu
Teja :
>Tai cia jau be RAW,o panasu i BARF gaunasi.Nes BARF salininkai propaguoja rugscius
>priedus:kefyra,varske,nors ir kai kurie prie RAW duoda kiausinius,siek tiek kefyro ar varskes.
>Rodnega :
>>O kam tas kefyras ir varškė?
>>Azarija :
>>>nea as perku is utenos mesos kombinato,yra ju firmine parduotuve,tai ten jautienos ispjovos
>>>1,2lt-1kg ,tikrai nemanau ,kad brangu,bet vis tiek 1.50lt kefyras+1.50lt varske=3lt(tai cia
>>>tik pusryciai kasdien) 30d x 3lt=90lt,nu nezinau nezinau
kas pigiau.nu zodziu as
>>>apskritai manau maisysiu ir sub'us ir sausiaka
o gal kas taip ir propoguoja?
Teja :
>Tai cia jau be RAW,o panasu i BARF gaunasi.Nes BARF salininkai propaguoja rugscius
>priedus:kefyra,varske,nors ir kai kurie prie RAW duoda kiausinius,siek tiek kefyro ar varskes.
>Rodnega :
>>O kam tas kefyras ir varškė?
>>Azarija :
>>>nea as perku is utenos mesos kombinato,yra ju firmine parduotuve,tai ten jautienos ispjovos
>>>1,2lt-1kg ,tikrai nemanau ,kad brangu,bet vis tiek 1.50lt kefyras+1.50lt varske=3lt(tai cia
>>>tik pusryciai kasdien) 30d x 3lt=90lt,nu nezinau nezinau
>>>apskritai manau maisysiu ir sub'us ir sausiaka
2010-11-21 22:24:51
Tai cia jau be RAW,o panasu i BARF gaunasi.Nes BARF salininkai propaguoja rugscius priedus:kefyra,varske,nors ir kai kurie prie RAW duoda kiausinius,siek tiek kefyro ar varskes.
Rodnega :
>O kam tas kefyras ir varškė?
>Azarija :
>>nea as perku is utenos mesos kombinato,yra ju firmine parduotuve,tai ten jautienos ispjovos
>>1,2lt-1kg ,tikrai nemanau ,kad brangu,bet vis tiek 1.50lt kefyras+1.50lt varske=3lt(tai cia
>>tik pusryciai kasdien) 30d x 3lt=90lt,nu nezinau nezinau
kas pigiau.nu zodziu as
>>apskritai manau maisysiu ir sub'us ir sausiaka
o gal kas taip ir propoguoja?
Rodnega :
>O kam tas kefyras ir varškė?
>Azarija :
>>nea as perku is utenos mesos kombinato,yra ju firmine parduotuve,tai ten jautienos ispjovos
>>1,2lt-1kg ,tikrai nemanau ,kad brangu,bet vis tiek 1.50lt kefyras+1.50lt varske=3lt(tai cia
>>tik pusryciai kasdien) 30d x 3lt=90lt,nu nezinau nezinau
>>apskritai manau maisysiu ir sub'us ir sausiaka
2010-11-21 22:16:52, pakeista: 2010-11-21 22:17:19
O kam tas kefyras ir varškė?
Azarija :
>nea as perku is utenos mesos kombinato,yra ju firmine parduotuve,tai ten jautienos ispjovos
>1,2lt-1kg ,tikrai nemanau ,kad brangu,bet vis tiek 1.50lt kefyras+1.50lt varske=3lt(tai cia tik
>pusryciai kasdien) 30d x 3lt=90lt,nu nezinau nezinau
kas pigiau.nu zodziu as
>apskritai manau maisysiu ir sub'us ir sausiaka
o gal kas taip ir propoguoja?
Azarija :
>nea as perku is utenos mesos kombinato,yra ju firmine parduotuve,tai ten jautienos ispjovos
>1,2lt-1kg ,tikrai nemanau ,kad brangu,bet vis tiek 1.50lt kefyras+1.50lt varske=3lt(tai cia tik
>pusryciai kasdien) 30d x 3lt=90lt,nu nezinau nezinau
>apskritai manau maisysiu ir sub'us ir sausiaka
2010-11-21 21:49:14
Ai koks skirtumas,bet zinau,kad daug 
Teja :
>Nea ne 10.Kazkur 6lt.
>Elvina :
>>Priklausomai nuo to is kur perkama mesa ir subai.Jai is prekybcentriu,tai tada tikrai,kad
>>pigiau sausekas,bet tenai kilogramas inkstu kaskur 10lt kainuoja
>>Azarija :
>>>paskaiciau as visu nuomuoniu ir zinot as cia paskaiciavau,kad kokybiskas sausiakas iseina
>>>pigiau nei visi sub produktai,nezinau as matyt blogai darau,nes sausiakas sudaro kokius tik
>>>40proc ,visa kita sudaro varske,visokios mesos,kiausiniai,kefyras,konservai ir tai gana
>>>brangiai iseina,nezinau gal is vis tik prie sauso pereit ir rami galva
Teja :
>Nea ne 10.Kazkur 6lt.
>Elvina :
>>Priklausomai nuo to is kur perkama mesa ir subai.Jai is prekybcentriu,tai tada tikrai,kad
>>pigiau sausekas,bet tenai kilogramas inkstu kaskur 10lt kainuoja
>>Azarija :
>>>paskaiciau as visu nuomuoniu ir zinot as cia paskaiciavau,kad kokybiskas sausiakas iseina
>>>pigiau nei visi sub produktai,nezinau as matyt blogai darau,nes sausiakas sudaro kokius tik
>>>40proc ,visa kita sudaro varske,visokios mesos,kiausiniai,kefyras,konservai ir tai gana
>>>brangiai iseina,nezinau gal is vis tik prie sauso pereit ir rami galva
2010-11-21 21:40:12
ne per daug baltymų jei kefyro ir varškės kasryt duodat?
iš tikro nesuprantu iš kur tokie skaičiai, man apie 100lt per mėnesį gaunasi, nes pigių mėsų (nuopjovos, kepenys, plaučiai, kaklai, vištų nugaros) perku maždaug už 50lt mėnesiui, kiti 50, na gal šiek tiek daugiau susideda iš to, ką geresnio randu parduotuvėse ar turguje, tai mėsingi kaulai, inkstai, blužnys, lašiša ir pnš.. žodžiu, skirtinga matematika gal mūsų, bet kokiu atveju mėsos su sausiuku nemaišyčiau.. 
Azarija :
>nea as perku is utenos mesos kombinato,yra ju firmine parduotuve,tai ten jautienos ispjovos
>1,2lt-1kg ,tikrai nemanau ,kad brangu,bet vis tiek 1.50lt kefyras+1.50lt varske=3lt(tai cia tik
>pusryciai kasdien) 30d x 3lt=90lt,nu nezinau nezinau
kas pigiau.nu zodziu as
>apskritai manau maisysiu ir sub'us ir sausiaka
o gal kas taip ir propoguoja?
Azarija :
>nea as perku is utenos mesos kombinato,yra ju firmine parduotuve,tai ten jautienos ispjovos
>1,2lt-1kg ,tikrai nemanau ,kad brangu,bet vis tiek 1.50lt kefyras+1.50lt varske=3lt(tai cia tik
>pusryciai kasdien) 30d x 3lt=90lt,nu nezinau nezinau
>apskritai manau maisysiu ir sub'us ir sausiaka
2010-11-21 20:55:57
Nea ne 10.Kazkur 6lt.
Elvina :
>Priklausomai nuo to is kur perkama mesa ir subai.Jai is prekybcentriu,tai tada tikrai,kad
>pigiau sausekas,bet tenai kilogramas inkstu kaskur 10lt kainuoja
>Azarija :
>>paskaiciau as visu nuomuoniu ir zinot as cia paskaiciavau,kad kokybiskas sausiakas iseina
>>pigiau nei visi sub produktai,nezinau as matyt blogai darau,nes sausiakas sudaro kokius tik
>>40proc ,visa kita sudaro varske,visokios mesos,kiausiniai,kefyras,konservai ir tai gana
>>brangiai iseina,nezinau gal is vis tik prie sauso pereit ir rami galva
Elvina :
>Priklausomai nuo to is kur perkama mesa ir subai.Jai is prekybcentriu,tai tada tikrai,kad
>pigiau sausekas,bet tenai kilogramas inkstu kaskur 10lt kainuoja
>Azarija :
>>paskaiciau as visu nuomuoniu ir zinot as cia paskaiciavau,kad kokybiskas sausiakas iseina
>>pigiau nei visi sub produktai,nezinau as matyt blogai darau,nes sausiakas sudaro kokius tik
>>40proc ,visa kita sudaro varske,visokios mesos,kiausiniai,kefyras,konservai ir tai gana
>>brangiai iseina,nezinau gal is vis tik prie sauso pereit ir rami galva
2010-11-21 20:44:20
Pigiau tai aisku sausiukas,nes suo to maiso nesuvalgo per menesi.
Azarija :
>nea as perku is utenos mesos kombinato,yra ju firmine parduotuve,tai ten jautienos ispjovos
>1,2lt-1kg ,tikrai nemanau ,kad brangu,bet vis tiek 1.50lt kefyras+1.50lt varske=3lt(tai cia tik
>pusryciai kasdien) 30d x 3lt=90lt,nu nezinau nezinau
kas pigiau.nu zodziu as
>apskritai manau maisysiu ir sub'us ir sausiaka
o gal kas taip ir propoguoja?
Azarija :
>nea as perku is utenos mesos kombinato,yra ju firmine parduotuve,tai ten jautienos ispjovos
>1,2lt-1kg ,tikrai nemanau ,kad brangu,bet vis tiek 1.50lt kefyras+1.50lt varske=3lt(tai cia tik
>pusryciai kasdien) 30d x 3lt=90lt,nu nezinau nezinau
>apskritai manau maisysiu ir sub'us ir sausiaka
2010-11-21 20:43:29
nea as perku is utenos mesos kombinato,yra ju firmine parduotuve,tai ten jautienos ispjovos 1,2lt-1kg ,tikrai nemanau ,kad brangu,bet vis tiek 1.50lt kefyras+1.50lt varske=3lt(tai cia tik pusryciai kasdien) 30d x 3lt=90lt,nu nezinau nezinau
kas pigiau.nu zodziu as apskritai manau maisysiu ir sub'us ir sausiaka
o gal kas taip ir propoguoja?
2010-11-21 20:40:27
Priklausomai nuo to is kur perkama mesa ir subai.Jai is prekybcentriu,tai tada tikrai,kad pigiau sausekas,bet tenai kilogramas inkstu kaskur 10lt kainuoja
Azarija :
>paskaiciau as visu nuomuoniu ir zinot as cia paskaiciavau,kad kokybiskas sausiakas iseina
>pigiau nei visi sub produktai,nezinau as matyt blogai darau,nes sausiakas sudaro kokius tik
>40proc ,visa kita sudaro varske,visokios mesos,kiausiniai,kefyras,konservai ir tai gana
>brangiai iseina,nezinau gal is vis tik prie sauso pereit ir rami galva
Azarija :
>paskaiciau as visu nuomuoniu ir zinot as cia paskaiciavau,kad kokybiskas sausiakas iseina
>pigiau nei visi sub produktai,nezinau as matyt blogai darau,nes sausiakas sudaro kokius tik
>40proc ,visa kita sudaro varske,visokios mesos,kiausiniai,kefyras,konservai ir tai gana
>brangiai iseina,nezinau gal is vis tik prie sauso pereit ir rami galva
2010-11-19 23:36:40
Skiriasi,žuvies baltymai turi omega-3,o mėsos ne.
Pualo :
>Gal kas man atsakys.Kvailas klausimas bet...LAbai svarbus.Suo alergiskas mesos baltymams...Ar
>skiriasi zuvies ir mesos baltymai?
Pualo :
>Gal kas man atsakys.Kvailas klausimas bet...LAbai svarbus.Suo alergiskas mesos baltymams...Ar
>skiriasi zuvies ir mesos baltymai?
2010-11-19 23:35:32
Man dviem šunims kainuoja 60 - 100 lt. O sausas kainuodavo nuo 150
2010-11-19 23:28:48
paskaiciau as visu nuomuoniu ir zinot as cia paskaiciavau,kad kokybiskas sausiakas iseina pigiau nei visi sub produktai,nezinau as matyt blogai darau,nes sausiakas sudaro kokius tik 40proc ,visa kita sudaro varske,visokios mesos,kiausiniai,kefyras,konservai ir tai gana brangiai iseina,nezinau gal is vis tik prie sauso pereit ir rami galva
2010-11-19 23:25:58
Gal kas man atsakys.Kvailas klausimas bet...LAbai svarbus.Suo alergiskas mesos baltymams...Ar skiriasi zuvies ir mesos baltymai?
2010-10-05 20:17:07
Tam farse buna tokiu kaulu skeveldros,kurios gali istrigti.Taigi atsargiai...
Montis :
>Nuopjovomis šerti tai aš visai sutikčiau, nėra labai brangios, o ypač turguje
Bet tai
>kiek suprantu, nėra blogai jomis šerti?
>O kaip dėl dar kažkokio keisto dalyko, kurį radau? Jautienos mėsos ir kaulų faršas.
>Žinau, kad reikia mėsą duoti gabalais, bet ar čia jo tik viena blogybė?
>tati :
>>As dabar daugiausia seriu jautienos nuopjovomis (daugiausia gerkliu, zandu), nes turiu
>>"taska", kur gavau labai pigiai, tad atkrito tokios problemos, kaip tau, Monti. Belieka
>>paivairinimui nupirkti ko nors ir kaulingu mesgaliu.
>>Mesines vistas visas paprastai perku, dabar kainos nebepamenu, apie 5 lt/kg, viena vista 2-3
>>kg sveria, tai jau susidaro kelios porcijos.
Montis :
>Nuopjovomis šerti tai aš visai sutikčiau, nėra labai brangios, o ypač turguje
>kiek suprantu, nėra blogai jomis šerti?
>O kaip dėl dar kažkokio keisto dalyko, kurį radau? Jautienos mėsos ir kaulų faršas.
>Žinau, kad reikia mėsą duoti gabalais, bet ar čia jo tik viena blogybė?
>tati :
>>As dabar daugiausia seriu jautienos nuopjovomis (daugiausia gerkliu, zandu), nes turiu
>>"taska", kur gavau labai pigiai, tad atkrito tokios problemos, kaip tau, Monti. Belieka
>>paivairinimui nupirkti ko nors ir kaulingu mesgaliu.
>>Mesines vistas visas paprastai perku, dabar kainos nebepamenu, apie 5 lt/kg, viena vista 2-3
>>kg sveria, tai jau susidaro kelios porcijos.
2010-09-29 12:49:33
Matai, tu duodi maišydamas maistą, o aš duodu vieną dieną vien tarkim paukštieną, kitą - subproduktus, kitą - mėsą ir t.t. 
saber :
>Savajam duodu irgi nuo 0,5 iki 1 kg.,kulninė nėra pagrindinis maistas, o tik priedas, kas
>antrą diena maždaug, apie 300 gr, kainuoja apie 3 lt., plius nugarelę, kepenys ar dar kas
>nors ir gaunasi apie kilogramą
Vištų galvas duodu paivairinimui, tik snapus nukirpti
>reikia
>Montis :
>>Na, manoji suėda apie 1kg mėsos per dieną, tai jei pvz kulnine maitinti, laaabai jau
>>brangiai išeina
Taigi, belieka maitinti nuopjovomis ir ieškoti alternatyvos,
>>paįvairinimo jom.
>>O kaip dėl broilerių galvų?
saber :
>Savajam duodu irgi nuo 0,5 iki 1 kg.,kulninė nėra pagrindinis maistas, o tik priedas, kas
>antrą diena maždaug, apie 300 gr, kainuoja apie 3 lt., plius nugarelę, kepenys ar dar kas
>nors ir gaunasi apie kilogramą
>reikia
>Montis :
>>Na, manoji suėda apie 1kg mėsos per dieną, tai jei pvz kulnine maitinti, laaabai jau
>>brangiai išeina
>>paįvairinimo jom.
>>O kaip dėl broilerių galvų?
2010-09-29 12:09:18
Bone
Mice











