Gyvūnų skrandžiai Jūsų augintiniui 2

2015 liepos 11d.

Gyvūnų skrandžiai Jūsų augintiniui

Skrandis – keista mėsa dėl, kurios augintiniai eina iš proto, o jų šeimininkai bijo! Skrandis yra tas produktas, kuris, tarsi nubrėžia nematomą liniją tarp šeimininkų, kurie tik pradeda augintinius maitinti natūraliais produktais ir tų, kurie jau viską „matė ir išbandė“. Jeigu dar nesate girdėje, kad skrandžiai yra puikus maistas jūsų šunims, ši informacija, kaip tik Jums. Skrandžiai ne tik turi daug naudingų medžiagų reikalingų augintiniams, bet ir nėra brangi maisto sudedamoji dalis, todėl maisto kaina, kurio sudėtyje bus skrandžių bus pigesnė.

Kokie skrandžiai naudojami maiste?

Gyvūnų maistui gaminti naudojami žoliaėdžių gyvūnų skrandžiai (karvių, jaučių, avių). Unikalūs žoliaėdžių sudaryti iš keturių angų, kurios sistemiškai išskirdamos enzimus, skrandžio sultis ir amino rūgštis virškina žolę.

Tikriausiai parduotuvės lentynose esate matę, kad jose parduodami skrandžiai yra apdirbti, balkšvos ar baltos spalvos. Ir tai yra ne tai, kuo norėtumėte šerti savo augintinį. Jūsų augintinio šėrimui reikia neapdirbto skrandžio, t. y. to, kuris gaunamas tiesiai iš gyvūno kartu su visomis sultimis.

Kodėl skrandžiai neturi būti apdirbti?

Virškinimo enzimai ir naudingosios bakterijos, kurio žoliaėdžiams padeda virškinti, lygiai taip pat padės Jūsų augintinio virškinimui. Tik pagalvokite, kiek sutaupytumėte pinigų, kurios išleidžiate enzimams ir probiotikams.

Virškinimo enzimai padeda virškinti maistą, tai reiškia, kad gyvūnai virškindami maistą sunaudoja kur kas mažiau energijos. Dėl šios priežasties, augintiniai iš maisto pasisavina kur kas daugiau naudingų medžiagų. Taip pat, virškinimo enzimai ne tik padeda virškinimui, bet ir valo ir šalina kraujyje esančius toksinus, parazitus, bei grybelius. Jie taip pagerina metabolizmą, hormonų funkciją ir imuninę sistemą. Apdorojimo metu miršta visi enzimai, todėl labai svarbu, kad jūsų šuo valgytų neapdirbtą produktą.

Skrandžiuose ne tik gaus enzimu ir probiotikų. Skrandžiai taip pat pasižymi aukštu kalcio ir fosforo kiekiu. Neapdoroti skrandžiai taip pat sudaryti iš naudigujų riebalų, linolo ir linolino rūgščių. Skrandžiai taip pat gali būti naudojami norint pagerinti augintinių dantų būklę.

Vienintelis minusas, kuriuo pasižymi skrandžiai yra tas, kad jie smirda. Tačiau, jeigu Jums tikrai svarbi augintinio sveikata kvapo faktorius neturės didelės reikšmės. O bėgant, laikui galėsite džiaugtis puikios sveikatos gyvibingu augintiniu.

 

Parašyta remiantis: Dogsnaturallymagazine

(straipsnio reitingas +8)

Skaitykite komentarus 2


reklama