Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Mano šunys
Titulinis Blogai Kalėdinės dovanos šunų mylėtojams

Kalėdinės dovanos šunų mylėtojams


silverplane, 2014-12-14 20:08:10

O čia - netinkama dovana gyvūnų mylėtojui. Šunelis (ar kitas keturkojis) negali būti netikėta dovana. Dauguma padovanotų gyvūnų vėliau pakeičia šeimininkus ar iškeliauja į prieglaudas.

Sukate galvą, kuo nustebinti šunų mylėtojus ir jų augintinius? Į pagalbą skuba bone.lt ir siūlo, ką galima padovanoti keturkojams ir jų draugams. Kai kurios iš šių dovanėlių gali būti rankų darbo – paskubėkite, laiko iki Kalėdų liko ne tiek ir daug!

1. Įvairiausios smulkmenos su šunimis – nuo apyrankių ir pakabukų iki statulėlių ir puodelių, pagalvėlių bei dėlionių su keturkojų nuotraukomis. Dar geriau, jeigu dovana bus su draugo augintinio nuotrauka!

2. Skanėstai šuniui – galima pirkti prekybos centre, galima iškepti patiems. O gal šunų mylėtojui pačiam patinka kepti? Tuomet sausainių formelės – kauliukai bus puikus pasirinkimas.

3. Negalite išlaidauti, tačiau norisi pradžiuginti keturkojį? Yra puiki išeitis – rankų darbo žaislai. Nereikės net siūti! Užtenka sukarpyti senus rūbus ilgomis juostelėmis ir nupinti margą virvę, kurią šunims patinka tampyti ir graužti. Geriau, kad medžiaga būtų nebrizganti, nes šunys, ypač jauni, gali įryti siūlų.

4. Minkštas pledas su pėdutėmis – šuniui arba jo šeimininkui.

5. Keturkojų mylėtojai taip pat apsidžiaugs savo augintinio piešiniu. Jeigu nepiešiate patys, internete galima nesunkiai rasti menininkų, kurie sukurs augintinio portretą pagal nuotrauką.

6. Puiki dovana tam, kuris keliauja kartu su augintiniu – kelioniniai (minkšti ar sulankstomi) dubenėliai vandeniui, gertuvės, maisto krepšiai.

7. Jeigu norite dovanos tik pačiam šeimininkui, galite paieškoti knygų apie šunis (tiek enciklopedijų, tiek nuotraukų albumų), marškinėlių su mylimos veislės atvaizdu, žurnalo apie gyvūnus prenumeratos (jeigu draugas skaito anglų ar kita užsienio kalba – nes šiuo metu lietuviško žurnalo vien tik apie šunis nėra).

8. Puikia dovana gali būti atšvaitai ar antkakliai su LED lemputėmis, taip pat šviesą atspindintys pavadėliai.

9. Atrodo, kad augintinis turi viską, ką tik gali turėti? Puiki proga pasidomėti „protingais“ šunų žaislais. Tai tokie žaislai, į kuriuos įdedamas (paslepiamas) maistas. Šuo turi sugalvoti, kaip jį išimti – pastumti nosimi svirtelę, paspausti mygtuką, įsikandus nuimti dangtelį ir pan.

10. Netikėta dovana gali būti ir... muilo burbulai. Daugybė šunų su malonumu vaikosi ir gaudo muilo burbulus. Pralinksminkite augintinį!

Linksmų švenčių!

---
Gabija Vyšniauskaitė

(blog'o reitingas +5)

Kiti šio vartotojo blogai:

silverplane, 2015-07-31 20:08:34
Kai kuriems šunims sunku išlaikyti dėmesį, kai kurie moka „pamiršti“, jog šeimininkas egzistuoja. Kiti šunys stipriai reaguoja į svetimus žmones ir šunis. Jeigu ir jūsų šuo turi tokių problemų, skaitykite toliau. Dauguma tokių problemų kyla...
silverplane, 2015-07-31 18:20:46
„Neturiu tiek laiko dresūrai“. „Juk negaliu tam skirti visos dienos“. „Turiu ir savo gyvenimą, ne tik šuns“ – tokių ir panašių pasiteisinimų dresūros aikštelėje galima išgirsti ne kartą. Tik ar tikrai yra dėl ko teisintis? Ar turite laiko...
silverplane, 2015-07-21 01:38:12
Jeigu domitės dresūra klikeriu ar tiesiog pozityviu šuns auklėjimu, tikriausiai girdėjote, kad „šuniui negalima sakyti ne“. Taip sakoma dėl to, kad, jeigu šuniui nesiseka suprasti, ko iš jo norime, jam nedingtų motyvacija bandyti veiksmą atlikti...
silverplane, 2015-07-20 01:06:37
Ar žiovaujančiam šuniui tikrai nuobodu? Jeigu jau ne vienerius metus auginate šunį, tikriausiai daugiau ar mažiau skaitote jo kūno kalbą. Vis dėlto, šunys mums rodo ir tokius ženklus, kurių galime ir nesuprasti. Dauguma šeimininkų žino, kaip...
reklama