
Džiugis komentarai
Mukutis, Rūta- ačiū ;D nuostabu , kad gabanotas, man labai smagu, kad jūs abu juo džiaugiatės
mes taip pat labai jumis džiaugiamės
Na komandų tai moka ir aš tuo galiu didžiuotis

2010-02-10 20:03:01
Na komandų tai moka ir aš tuo galiu didžiuotis
2010-02-10 20:03:01
kauliukas 
jei gali ir man atmesk
)
2010-02-09 11:39:22
jei gali ir man atmesk
2010-02-09 11:39:22
gaudyk kauliuka
2010-02-07 19:27:21
2010-02-07 19:27:21
Koks garbanotas!!!!
Labai garbanotas ir pilnas jėgų
Mes abu žavimės tokiu šuniuku
Kiek jis moka komandų......
2010-02-07 19:09:14
Labai garbanotas ir pilnas jėgų
Mes abu žavimės tokiu šuniuku
Kiek jis moka komandų......
2010-02-07 19:09:14
kauliukas nuo noros ir carlio 
2010-02-07 13:28:03
2010-02-07 13:28:03
kauliukas tau

2010-02-07 08:49:01
2010-02-07 08:49:01
Džiugis, gaudyk kauliuka nuo visos "šaikos"- Minos, Lili ir Džeksono 
2010-02-06 22:50:15
2010-02-06 22:50:15
| Norėdami komentuoti prisijunkite arba registruokitės čia |
Bone
Mice









































