Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Diskusijų forumai
TitulinisDiskusijosDresūraDresuoju pats - 1

Dresuoju pats - 1San14
Žinučių: 236
kaip jum pavyko suni ismokyti (papasakoti ka daryti kaip daryti) bet kokios komandos.
STOVET: Is pradziu suni pasodinti paguldyti ir kt. svarbiausia kad jis nestovetu. Tada pakisti ranka po pilvi svelniai paspausti pilvuka i virsu ir sakyti stovet.
PATARNAUTI: Paemti skanesta ir kelti i virsu nuo snukucio (kol supras sistema) veliau sukioti aplink suni. Taip jis stoves ant 2 koju ir meiliai sukiosis.
GULET: Atsitupti preiesais savo suni, prie zemes prideti skanesta ir traukiau link saves, istsrti gulet. suo uostos paskui jis kad skanesta pasiektu gulsis.
LABAS: Suni pasisodinti priesais save ir istarti labas (jei suo nereguos) tada paimtijo letena ir aiskiai pasakyti LABAS tada paduoti skanesta.
BALSAS: Paimti skanesta, leisti suniui pauostyti iskelti i virsu ir sakyti Balsas. taip stoveti ir laukti kol jam paciam nusibos ir ims loti.
BUCKIS: Atsisesti ant zemes uzsitepti tepamo surio ant zando ir sakyti buckis. Suneli reikia girti nuosirdziai, pakartoti komandas keleta katrtu, jokiu budu nebausti suns jei neatlieka komandos (komanda jam buvo neaiski) Turekite daug kantrybes,tikekite savo sunimi.
NEGYVA:is pradziu suneli parverti ant sono ir sakai NEGYVA(s), tuo metu kai sunelis gules laikyti ji kiek ilgiau kad suprastu. Po to duoti skaniuka. Mokymasis truko apie 2 savaites (gestas: vertikali ranka tartum krentanti horizontaliai)
GRETA:nueiti nuo sunelio toliau ir sakyti GRETA kai jis ateis ir atsistos (ar atsises) pie kaires kojos uoti skanuka. mes atlikome per du vakarus (gestas: lengvas pleksnojimas per kaire koja, galima mokyti ir prie desines kojos)
APSIVERSK:pirmuosius kartus komanda reiketu padeti suniukui nes jis jos gali ir nesuprasti. Palengva versti suneli aplink tariant APSIVERSK, tuo paciu rodant gesta. Išmokome per viena savaite (gestas: riešo sukimas aplink).
PULK ir FAS: galima sakyti ir ČIUPK. Mes naudojome PULK ir FAS. Fas geriausia daryti su kamuoliuku mesti ir aiskiai sakyti FAS tuomet rodyti i kamuoliuka ir suniui ji atnesus duoti skanesta.(gestas: rankos mostas ten kur reikia) PENKI: pakelti ranka suniui virs galvos ir sakyti
PENKI (skanuka laikyti toje rankoje kur rodote penkis) tuomet suniui leisti padeti letenele i jusu delna ir labai pagirti bei duoti skanuka
Gal žinot dar kokiu kitu komandų?

------------------------------------------------------------------------------
Moderatoriaus pastaba: taip pat žr.
http://www.bone.lt/diskusijos/dresura/dresuoju-pats-2-id76/
2008-11-15 23:45:06
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9791
žr. šios vartotojos blogus:
http://www.bone.lt/vartotojai/Nolda/
2018-05-28 11:18:02
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9791
Rasiote
Žinučių: 2
Mes su šuniu ėjom porą mėnesių į šunų mokyklą Kaune, Reksas. Likom patenkinti ir buvo gerai pramokti pradmenis, bet buvo sunku prisiversti treniruotis namie. Todėl su vyru pradėjom daryti aplikaciją - šunų dresūrai. Aplikacija dar labai žalia, bet būtume be galo dėkingi, jei kas turit iPhone telefonus, jog išmėgintumėt mūsų produktą. Galima atsisiųsti nemokamai.

http://jfn4r.app.goo.gl/aM4K

Būčiau dėkinga, jei parašytumėt atsiliepimų man asmeniškai, kas patiko, o dar svarbiau, kas nepatiko ir kaip būtų galima patobulinti aplikaciją.

Atsiprašau už reklamą, bet manau visiems bus idomu išmėginti, beto nemokamai
2017-04-26 22:50:45, pakeista: 2017-04-27 16:27:12
gelel
Žinučių: 3396
Mano šuo tai kažkaip laba nepuola dėl maisto jis atsisėda ir gražiai su letena man bagsteli tada aš jam ir duodu kokį gardų skanėstą
2015-05-17 13:06:19
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9791
perkelta:

Gabijukas12
Žinučių: 258
Labas, visi. Čia padiskutuokite kaip Jūsų šuo reaguoja į atnešamą maistą(nesvarbu kokį). Gal jis ramiai sėdi? O gal iškart puola prašyti? O jei šoksta pačiupti kasnelio nuo stalo? Kaip tokiu atveju elgtis šeimininkui? Juk joks šuo neatsispirtų gardžiam picos ar mėsos gabalėliui
prieš 37 min.
2015-04-01 16:38:07
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9791
perkelta:

Dobenas
Žinučių: 0
Sveiki, turime tokią problemėlę. Kol namuose aš ir draugė, tai šuo klauso, visas komandas atlieka nesiožiuodamas(sėda, gula, eina į vietą ir t.t.). Šuns veislė: dobermanas. Problema iškyla tuomet, kai kas nors ateina į svečius. Tada šuo beveik neklauso komandų "į vietą", arba jei paklūsta, tai tik kokiai vienai minutei. O jei jau parodai šuniui, kad pyksti ir pakeltu balsu nuvarai į jo vietą, tada pastoviai inkščia ir po kelių minučių vistiek ateina. Žodžiu, lenda, kad atsigint sunkiai įmanoma. Žinoma šuniukas nieko blogo svečiams nedaro, bet ne kiekvienam žmogui malonu sėdėti prie agresyvios išvaizdos šuns.
prieš 2 val.
2014-11-27 13:28:06
silverplane
Moderatorius
Žinučių: 654
http://www.bone.lt/blogai/Kada-galima-pradeti-dresuoti-suni/
Dresūra, auklėjimas prasideda jau dabar. Malinos labai imlūs mokslams, jau dabar galite nemažai nuveikti su šuniuku.
2014-09-01 00:27:48
Rodnega
Ekspertas
Žinučių: 26583
Nuo pat pirmų dienų jau reikia dresuoti
2014-08-31 22:51:22
Baldras
Žinučių: 2
Ačiū už atsakymą, kiek suprantu iš to išaugsime, kadangi savo senojo šuns itin nebuvau suinteresuotas dresuoti, o šis atvejis kitoks, norėjau Jūsų nuomonės nuo kiek laiko šuniuką geriausią dresuoti, straipsniuose rašoma nuo keturių mėnesiu, maniškiam dabar trys, tačiau su skanėsto pagalbą sėdi, duoda labas, bei guli, visgi dresuoti sunku inksčia dėl skanėsto tamposi neįtin nori mokytis, galvoju gal anksti, nes negali sutelkti savo dėmesio?


sardnaskelA :
>Labas vakaras, Baldrai,
>vis dėl to, siūlyčiau parašyti čia:
>http://www.bone.lt/diskusijos/elgsena/jaunas-suniukas-viska-grauzia-ir-kandzioja-rankas-id1491/
>o galbūt ir kokį tinkamesnį atsakymą ten jau rasite.. Man Mukiukas ne vieną mėnesį
>braižė savo adatėlėmis rankas, dabar jei kada ir krimsteli iš meilės, tai jau seniai
>dantys nebe tie. Norisi paglostyti, paimti ant rankų, tai negi turėjau vengti tokio kontakto,
>turėjo ką graužti, kramtyti, bet šeimininko rankas vis tiek labiau mylės...
2014-08-31 22:45:35
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9791
Labas vakaras, Baldrai,
vis dėl to, siūlyčiau parašyti čia:
http://www.bone.lt/diskusijos/elgsena/jaunas-suniukas-viska-grauzia-ir-kandzioja-rankas-id1491/
o galbūt ir kokį tinkamesnį atsakymą ten jau rasite.. Man Mukiukas ne vieną mėnesį braižė savo adatėlėmis rankas, dabar jei kada ir krimsteli iš meilės, tai jau seniai dantys nebe tie. Norisi paglostyti, paimti ant rankų, tai negi turėjau vengti tokio kontakto, turėjo ką graužti, kramtyti, bet šeimininko rankas vis tiek labiau mylės...
2014-08-31 22:21:10, pakeista: 2014-08-31 22:25:02
Baldras
Žinučių: 2
Sveiki visi, prieš nepilną savaitę įsigijau Belgų Malinua, šuniukas sveikas hyper aktyvus viskas kaip turi būti tačiau turiu nedidelę (o gal didelę) problemą, kai šuniukas nepavargęs po lauko, arba dar nenori miego žaisdamas labai skaudžiai kanda, juokas juokais kad mažas, tačiau vos ne iki kraujo, žadina norėdamas į lauka taip pat neitin taktiškai, dažniausiai tai padaro netikėtai kai bandai glostyti ar pan, tačiau nepyktybiškai , draugiškas bei pripažįsta mane šeimininku, stengiuos neleisti, tačiau į darbą vis ateinu lyg susipjaustęs rankas. Akivaizdu jog jam auga dantukai, graužią žaislus t.t Norėčiau patarimo ar iš to išaugsime, kadangi daugelis sakė jog taip, tačiau prieš tai turėtas Retriveris nei karto nebuvo stvėręs, todėl tai kažkiek neramina. Taip pat šuniukas jau beveik išmoko sedėti bei gulėti, visgi lauke ypač nepaklusnus tiesiog neteko turėti tokio hyper aktyvaus šuns, todėl galvoju gal ką patars žinovai Gero vakaro.
2014-08-31 21:59:32
Rasaloidas
Žinučių: 4
Gulėti - iš pradžiu pasodinkite savo jorką, tada skaniuka pridėkite prie nosytės ir pamažu traukite link žemės , taip šuniuka privesite atsigulti taip mokinau savo taksiuka, teko paplušėti nes labai stengiasi daryti ,,zbitkas" o apsivest tai nežinau , pati ieškau kaip išmokinti

Rodnega :
>jorksyras
>AUSTYTELE
>Žinučių: 92
>Turiu 3mėn. jorksyra kaip ji ismokit gulet ir apsiverst?
>prieš 4 val.
2014-06-28 21:55:31
ruciux1
Žinučių: 5430
Komanda ,,greta", norint išmokyti šunį netempti pavadžio, netinka. Vesta įkėlė gerą nuoroda į straipsnį, kuris jums pagelbės.
sardnaskelA :
>perkelta:
>Viktorija1000
>Žinučių: 13
>Sveiki visi!!! Norėčiau paklausti kokius metodus naudojate komandai ''greta!''. Kadangi mano
>kalė yra labai energinga ir judri kai einame pasivaikščioti ji stačiai puola į priekį.
>Dažniausiai tokiais atvejais baisiai sunku suvaldyti šunis ir nulaikyti pavadėlį.
>PADĖKIT!!!!!!!
>prieš 3 min.
2014-06-25 17:18:31
ruciux1
Žinučių: 5430
http://www.youtube.com/watch?v=8DHyOAvGwGw&feature=youtube_gdata_player
Reikia nepatingėti paieškoti internete. Jokiu būdu neverskit šuns prievarta - taip jis gali išsigąsti. Ir dar patarimas - mokykit šunį šių komandų ant neslidaus paviršiaus


Rodnega :
>jorksyras
>AUSTYTELE
>Žinučių: 92
>Turiu 3mėn. jorksyra kaip ji ismokit gulet ir apsiverst?
>prieš 4 val.
2014-06-25 17:08:36
Umi
Žinučių: 20
Gulėti galima išmokinti taip: laikote rankoje skanėstą ir nuo šunelio nosytės vedate skanėstą prie žemės ir sakote "gulėt", na bent jau šitaip darome šunų dresūroje.
O apsiversti pasakykite "gulėti" ir su ranka šunelį paverskite


Rodnega :
>jorksyras
>AUSTYTELE
>Žinučių: 92
>Turiu 3mėn. jorksyra kaip ji ismokit gulet ir apsiverst?
>prieš 4 val.
2014-06-25 13:43:52
Vesta28
Žinučių: 7094
http://mypets.lt/2219/kaip-ismokyti-suni-netraukti-pavadelio/


sardnaskelA :
>perkelta:
>Viktorija1000
>Žinučių: 13
>Sveiki visi!!! Norėčiau paklausti kokius metodus naudojate komandai ''greta!''. Kadangi mano
>kalė yra labai energinga ir judri kai einame pasivaikščioti ji stačiai puola į priekį.
>Dažniausiai tokiais atvejais baisiai sunku suvaldyti šunis ir nulaikyti pavadėlį.
>PADĖKIT!!!!!!!
>prieš 3 min.
2014-06-25 13:24:02
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9791
perkelta:

Viktorija1000
Žinučių: 13
Sveiki visi!!! Norėčiau paklausti kokius metodus naudojate komandai ''greta!''. Kadangi mano kalė yra labai energinga ir judri kai einame pasivaikščioti ji stačiai puola į priekį. Dažniausiai tokiais atvejais baisiai sunku suvaldyti šunis ir nulaikyti pavadėlį. PADĖKIT!!!!!!!
prieš 3 min.
2014-06-25 13:07:56
Rodnega
Ekspertas
Žinučių: 26583
jorksyras


AUSTYTELE
Žinučių: 92
Turiu 3mėn. jorksyra kaip ji ismokit gulet ir apsiverst?
prieš 4 val.
2014-06-02 17:28:55
ruciux1
Žinučių: 5430
EvaDee, žiugu, kad viskas susitvarkė! Jei dar kils klausimų ar atsiras problemų - klauskit
2014-05-22 17:51:57
1 2 3 4 5 6 7 8 Kitas Kitas
reklama