Beglobiams gyvūnams paaukota: 2898.95 Lt
Kaip gali prisidėti?
Priminti slaptažodį    Registruotis
Diskusijų forumai
TitulinisDiskusijosSveikataAtsiliepimai apie veterinarus. Veterinarijos klinikos

Atsiliepimai apie veterinarus. Veterinarijos klinikosaure111
Žinučių: 31
Noriu savo istoriją papasakot, gal kam panašiai buvo, o gal kam dar bus, tai nors žinos, ką galėtų padaryt...

Mano bokserei 11 mėnesių, niekaip svorio nepriaugdavo, ir alergiją turi, o šiaip linksma, šėlioja, jokių negalavimo požymių,tik kad liesa buvo, nors apetitas žvėriškas. Nuvedžiau padaryt kraujo tyrimą (ten ant tokiu juostelių kraują užlašino ir į aparatą kišo). Tyrė 5 parodymus,, tiksliai nebežinau... kasą, kepenis, inkstus. Tai rezultatas buvo toks: visi tyrimai gerai, tik kepenų labai blogi. Sakė. kad kepenys kaip seno šunįs. Prirašė mezym forte, carsil ir hepatil, vaistus daviau mėnesį ir nuėjom vėl. Pirmojo aparatas visai neužfiksavo (vetės pasakymu: toks blogas, kad neberodė), o kitas padidėjo. O šuo šiaip ir svorio priaugo ir alergija pamažėjo, bet kodėl tyrimai blogesni tai net pati veterinarė nustebo.
Po dienos toj pačioj klinikoj šuniui padarė citologinį kraujo tyrimą ir nustatė, kad kažkur yra uždegimas, net įtarė, kad gali būt židinys kepenyse... Sakė, reikėtų antibiotikų kurso ir lašelinę pastatyt. Kai išgirdau naują diagnozę ir planuojamą gydymą, visai nebežinojau, ką daryt... Nusprendžiau apsilankyt Kaune vet. akademijoj. Padarė kraujo tyrimą su tokiu pat aparatu, kaip ir pas mus tyrė. Pasakė, kad šuo sveikas, bet veterinaram reikėtų pasimokint dirbt su aparatu. Pasikalbėjau su vetu, tai viską man išaiškino, kad tyrimai kaip ir geri buvo Panevėžy padaryti, bet nesuprato vetai, ką tie rezultatai reiškia.
Tai šiandien nuėjau pas tuos „geruosius“ vetus, padaviau tyrimo atsakymą ir pas juos darytų tyrimų atsakymus, kad palygintų... Po to liepiau paaiškint, kodėl pas juos šuo labai sirgo, o Kaune sveikas kaip ridikas. Tai taip normaliai ir nepaaiškino, vis bandė suverst kaltę aparatui.
Papasakokit ir savo istorijas, kaip esat nukentėję nuo veterinarų, tai tikrai padės žmonėms pasirinkt, kur vest savo augintinius. Lauksim ir gerų atsiliepimų, patarimų, pas kokius specialistus geriau vesti.
2009-03-30 21:12:40
Eidintas
Žinučių: 3
Čia rekomenduoju https://www.118.lt/imones/vingio-veterinarine-gydykla-uab-vetamicus/7900816


sardnaskelA :
>atkelta:
>veterinaras
>samtukas
>Žinučių: 0
>sveiki, gal galite parekomenduoti tikrai gera veterinara klaipedoje? aciu
>prieš 18 val.
>Atsakyti
>sardnaskelA
>Moderatorius
>Žinučių: 9314
>http://www.bone.lt/bone-klubai/Klaipedos/Apie-viska/Klaipedos-veterinarai/
>------------------------
>http://www.bone.lt/diskusijos/sveikata/atsiliepimai-apie-veterinarus-veterinarijos-klinikos-id1944/
>prieš 2 sav., pakeista: prieš 2 sav.
2018-11-30 03:00:28
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9792
atkelta:

veterinaras

samtukas
Žinučių: 0
sveiki, gal galite parekomenduoti tikrai gera veterinara klaipedoje? aciu
prieš 18 val.
Atsakyti

sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9314
http://www.bone.lt/bone-klubai/Klaipedos/Apie-viska/Klaipedos-veterinarai/
------------------------
http://www.bone.lt/diskusijos/sveikata/atsiliepimai-apie-veterinarus-veterinarijos-klinikos-id1944/
prieš 2 sav., pakeista: prieš 2 sav.
2018-11-15 13:45:59, pakeista: 2018-11-28 11:16:16
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9792
2017-07-07 14:24:51, pakeista: 2017-07-07 14:25:11
Kotletas1
Žinučių: 2
Laba, tema matau sena, bet gal kas dar užsuka paskaityt,nenoriu nuteikinėt blogai prieš veterinarus, tačiau pieš vežant savo šunį gal labiau apsvarstyt pas kurį veterinara norit patekt.

Po šių metų susidariau neigiamą nuomonę apie Kriaučeliūno kliniką. Maždaug prieš metus įsigyjome šunį, jau po kelių mėnesių supratome, kad kažkas negerai, šuo eina lašina šlapima, labai dažnai eina į lauką, labai dažnai šlapinasi, nevalingai apsišlapina miegodamas, ramybės būsenoje. Apsilankėme pas savo veterinarus, skyrė vaistus normalizuoti šlapimtakiams - nepadėjo, skyrė kitus - nepadėjo, skyrė antibiotikus - neišgydė, skyrė leidžiamus vaistus - iki galo neišgydė, padarė kraujo, šlapimo, šlapimo pasėlio tyrimus, rentgeną ir echoskopiją, nieko nerado, dar skyrė vaistų - vis tiek nieko, išsiuntė į "rimtesnę" kliniką - kauno vet. akademiją/kriaučeliūo klinika pas veterinarę Ligitą. Iš naujo padarė kraujo, šlapimo tyrimus - nieko nerado, čia prasideda linksmybės, pasiūlė daryti kontrastinį testą su radioaktyviaisiais jonais (kenksmingas) , nes įtarė šlapimtakio atsivėrimą kitoje vietoje, dar pridūrė, kad "na neaišku ar rasime tikrai neaišku", manydama, kad čia jau paskutinis taškas sutikau. Šunį išlaikė 7valandas atidavė visą nuskustomis, pamėlusiomis,ištinusiomis ir subadytomis kojomis, dviem kateteriais, išsekusį (labai rimtai mąstau, kad laikė taip ilgai ir buvo subadytas, kad studenčiokai pasipraktikuotų) nakvoti palikti neleidau. Atvežus kitą dieną veterinarė visa laiką aplinkeliais mykė, kad "na nieko nerado, bet juk žinot čia gali būti milimetras į šoną ir t.t" savo diagnozę pateikė hipoteziškai, galiausiai pasiūlė daryti operaciją,(dar prieš tai gerti mėnesį antibiotikus) dėti šunį ant stalo, pjauti ir aklai ieškoti šlapimtakio ir operacija netruks mažiau 8valandų (nes studentams reikia mokytis) prasidėjo įtarimai ko ji čia taip mykia apie tą diagnozę nes už visus tyrimus, testus palikome nemažai pinigų, o operacija dar būtų atsiejus trigubai. Išrašų iš visų testų negavau, vėliau teko išsireikalauti.Tris kartus nukėlinėjau operaciją kol galiausiai susirinkau šunį, išrūkau į kitą kliniką iš kurios išsiuntė mus į Jakovo klinika.(Paskambinome veterinarei pasakyti apie kitą tyrimą kurį atliksime Vilniuje, tai buvo mūsų paskutinis pokalbis po jo toliau visą savaitę veterinatę nekėlė telefono tyrimus išsiieškojome tik per registratūra ) .Ten per 20min. padarė kontrastinę tomograma ir pūslės echoskopija, šunį atidavė iškarto net neišskutinėtą, rezultatus parodė mums tiesiogiai, pateikė savo aiškią nuomonę ir dar išsiuntė į užsienį tyrimus konsultacijai.

Diagnozė: šuniui šlapimo pūslės patologija, nepagydoma, operuoti nėra ką, radioaktyvių jonų kontrastinis tyrimas darytas vet. akademijoje net negalėjo parodyti tokio dalyko kaip šlapimtakis atsivėręs kitoje vietoje (šitas labiausiai nustebino), tolimesnis gydymas keliauti pas šunų gineokologą, kuris išrašys mums vaistus visam gyvenimui

Moralas: Neskubėkite tikėti veterinaru, atkreipkite dėmesį į tai kaip elgiamasi su jūsų augintiniu

Klausimas vet. Ligitai: Kam darėte kenksmingą tyrimą šuniui jei žinojote, kad neparodys atsivėrusio šlapimtakio? norisi juk tikėti kad esate kompetetingi.

Sumoje: rentgenas, 2 narkozės, radioaktyvieji jonai, įv. dažančios medžiagos, labai daug vaistų, antibiotikų ir vienas pagaliau laimingas šuo besidžiaugiantis gyvenimu be operacijos.
2016-11-18 14:37:52
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9792
Jūs iš Kauno, tai siūlau užsukti į tokią temą Kauno klube:
http://www.bone.lt/bone-klubai/Kauno/Paslaugos-sunims/Veterinarai/
2016-06-13 11:10:02
sardnaskelA
Moderatorius
Žinučių: 9792
perkelta:

Veterinaras

Gintarele
Žinučių: 2
Sveiki. Ieskau gero veterinaro savo mazyliui ar klinikos Kaune, Viliniui ar Alytui(noreciau patikrinti dantis ir patikrinti kojeles nes turiu itarima kad gali buti kelio girneles isnyrimas ) gal reiktu persviesti? Aciu uz pagalba.
prieš 14 val.
Atsakyti
2016-06-13 10:51:33, pakeista: 2016-06-13 10:52:35
kardinali
Ekspertas
Žinučių: 1911
Bet istiesu skundu apie Jakovo klinika pilna, nors vezimu vezk. Pradedant arogantisku personalu, baigiant gydytoju kompetencija. Tai va, zmogau, tikek netikejes
2013-08-15 17:05:36
Salli
Žinučių: 6626
Asta gerai parase - jei jau mirstantis suo atvezamas, tai ir Jakovas ne Jezus - neprikels ir stebuklo nepadarys.
O siaip, iki Jakovo klinikos daugeliui LT kliniku dar augt ir augt


paulius2 :
>girdėjau apie Jakovą, kad jis numarina gyvūnus tai tiesa nes apie ji turėjau gerą
>nuomonę.
2013-08-14 09:36:35
astuke666
Žinučių: 16250
jeigu žmogus kreipiasi į veterinarą kai šunelis jau leisgyvis, būna ir nelaimių, bet kiti gydo namų sąlygom, o kai jau nieko nesigauna bėga pas veterinarą. Šiam nesugebant gyvūną prikelt iš numirusių pasipila purvai, tai ką norėt. Tokia specialybė, kad visko pasitaiko.


paulius2 :
>girdėjau apie Jakovą, kad jis numarina gyvūnus tai tiesa nes apie ji turėjau gerą
>nuomonę.
2013-08-14 08:41:14
Basyte
Ekspertas
Žinučių: 2422
Kaip suprast numarina ?Metant tokius viesus kaltinimus,daugelio gerbiamam specialistui,turetum tai pagrįsti


paulius2 :
>girdėjau apie Jakovą, kad jis numarina gyvūnus tai tiesa nes apie ji turėjau gerą
>nuomonę.
2013-08-13 18:09:19
paulius2
Žinučių: 1247
girdėjau apie Jakovą, kad jis numarina gyvūnus tai tiesa nes apie ji turėjau gerą nuomonę.
2013-08-13 17:34:12
Aikooo
Žinučių: 2859
Ne ne,as nesakau,kad reikia tyleti. Bet viskam yra ribos. O kaip tas ribas daugelis perzengia, teko matyti ne viena karta... Todel palaikau Browing issakyta nuomone...


afrikas :
>Tai jei aš būčiau tylėjęs ir nėjęs niekur kitur, tai čia jau nebegalėčiau rašyti...
>Beje, pamąstymui, jei jau visi tokie geri veterinarai, tai kodėl yra tie išskirtiniai
>specialistai. Tarkim, jei problemos su kojom - Vaitkus. Tai gal todėl, kad ne visi sugeba
>sutvarkyti tą pačią problemą vienodai gerai, o kai kurie išvis nesugeba...
>Ne visi veterinariją 10-ukais baigia.. O įsidarbina kur per pažįstamus... Ir kas tada?
>Aikooo :
>>Siuo atveju komentarai apie atliekamas proceduras reikalautu siokio tokio medicininio
>>issilavinimo. Juk nekomanduosi gydytojui,pjauk cia, ar kodel vaistus leidi butent cia. Kartais
>>istiesu geriau patyleti,negu gadinti nervus sau ir vetui.
2012-10-17 19:59:54
Eolas
Žinučių: 2145
Jūsų nupasakota situacija yra gana dažna ir esant tokiai SAM politikai bei tokiai sveikatos reformai, - tai kartosis vis dažniau.

Kas pamena tarybinius laikus, neduos man meluoti, jog tada atėjus į polikliniką/priėmimą, - visų pirma buvo daromas bendras kraujas bei šlapimo tyrimai...Tai tarybiniais laikais mikliai būtų pastebėtas uždegiminis procesas. Taigi nieko keisto, - nėra kraujo tyrimų, ir te tau spazmolitikų. Būt kraujo tyrimas, - iš karto apendektomiją suorganizavę...O dabar turi sulaukti peritonito, kad į tave atkreiptų dėmesį...


afrikas :
>Tai jei aš būčiau tylėjęs ir nėjęs niekur kitur, tai čia jau nebegalėčiau rašyti...
>Beje, pamąstymui, jei jau visi tokie geri veterinarai, tai kodėl yra tie išskirtiniai
>specialistai. Tarkim, jei problemos su kojom - Vaitkus. Tai gal todėl, kad ne visi sugeba
>sutvarkyti tą pačią problemą vienodai gerai, o kai kurie išvis nesugeba...
>Ne visi veterinariją 10-ukais baigia.. O įsidarbina kur per pažįstamus... Ir kas tada?
>Aikooo :
>>Siuo atveju komentarai apie atliekamas proceduras reikalautu siokio tokio medicininio
>>issilavinimo. Juk nekomanduosi gydytojui,pjauk cia, ar kodel vaistus leidi butent cia. Kartais
>>istiesu geriau patyleti,negu gadinti nervus sau ir vetui.
2012-10-17 19:47:25
afrikas
Žinučių: 733
Tai jei aš būčiau tylėjęs ir nėjęs niekur kitur, tai čia jau nebegalėčiau rašyti...

Beje, pamąstymui, jei jau visi tokie geri veterinarai, tai kodėl yra tie išskirtiniai specialistai. Tarkim, jei problemos su kojom - Vaitkus. Tai gal todėl, kad ne visi sugeba sutvarkyti tą pačią problemą vienodai gerai, o kai kurie išvis nesugeba...
Ne visi veterinariją 10-ukais baigia.. O įsidarbina kur per pažįstamus... Ir kas tada?

Aikooo :
>Siuo atveju komentarai apie atliekamas proceduras reikalautu siokio tokio medicininio
>issilavinimo. Juk nekomanduosi gydytojui,pjauk cia, ar kodel vaistus leidi butent cia. Kartais
>istiesu geriau patyleti,negu gadinti nervus sau ir vetui.
2012-10-17 19:39:31
Eolas
Žinučių: 2145
Esant ekstriniam atvejui, kai reikia suteikinėti pagalbą, - tiesiog neįmanoma informuoti apie visas galimas patologines būkles ar galimas komplikacijas. Tai liečia tiek medikus, tiek veterinarus. Tokiu atveju prioritetas yra gyvybės gelbėjimas, bet ne gydymo plano dėstymas. Aplinkiniai turėtų suprasti, kad trukdydami medikams/veterinarams dirbti, - jie tiesiogine prasme kenkia nukentėjusiajam/gyvūnui.

Bet kokia procedūra, bet kokia intervencija, net ir kraujo paėmimas iš venos, - gali sukelti komplikacijų. Taip kad, - būkite malonūs. Pakentėkite su replikomis, - tiek atėję pas veterinarą, tiek pas medikus.

Pas mus irgi iki tam tikros ribos, pacientai veržiasi su "palaikymo komanda", tačiau palaikymo komandos (tėvai, vaikai giminės ar artimieji) yra išprašomi lauk. Be komentarų. Visada yra bandančių paaiškinti kaip reikia dirbti, ar bandančių paaiškinti, "o žinote, aš esu daktaras, tai pas mus ligoninėje yra tokia tvarka". Nereikia leistis į diskusijai nei su vienais, nei su kitais, ir jei kam tai nepatinka, - visada gali kreiptis į administraciją.padalinio vadovus/vyr. gydytoją.

Taigi visi būkime savo vietoje. Matau, kad Browningui spaudimas sukilo


Rodnega :
>Tuomet nėra ko smerkti neinformuotus šeimininkus , kurie iškilus tam tikroms situacijoms ,
>klaus kas ir kaip .Ne panikuos o būtent domėsis
2012-10-17 19:39:05
Aikooo
Žinučių: 2859
Siuo atveju komentarai apie atliekamas proceduras reikalautu siokio tokio medicininio issilavinimo. Juk nekomanduosi gydytojui,pjauk cia, ar kodel vaistus leidi butent cia. Kartais istiesu geriau patyleti,negu gadinti nervus sau ir vetui.


afrikas :
>O tai jei aš neturiu medicininio išsilavinimo, tai negaliu komentuoti, jog vienas medikas,
>mane apžiūrėjęs, liepė išgerti nošpos ir sakė, kad praeis, tačiau aš nuvykau į
>ligoninę ir po dviejų valandų man išpjovė pūliuojantį apendicitą? Ar kad komentuotum
>kažkurią sferą, būtinai reikia turėti atitinkamą išsilavinimą?
>Kaip žmonių gydytojai, taip ir veterinarai daro klaidas. Vieni dėl aplaidumo, kiti dėl
>po***istiškumo, dar kiti tiesiog suklysta ar nėra kompetetingi nustatyti vieną ar kitą
>diagnozę.
>Aikooo :
>>Esme yra tame,kad geriau nekomentuoti veterinaro veiksmu neturint medicininio issilavinimo.
>>Nemanau,vis delto,kad yra tokiu gyvuliu,kurie specialiai numarintu jusu augintini.
2012-10-17 19:36:08
Rodnega
Ekspertas
Žinučių: 26583
Norint spręsti apie tam tikrus dalykus nebūtina būti medikų . O kad tau neteko tokių gyvulių sutikti, toli gražu nereiškia, kad jų nėra


Aikooo :
>Esme yra tame,kad geriau nekomentuoti veterinaro veiksmu neturint medicininio issilavinimo.
2012-10-17 19:24:53
afrikas
Žinučių: 733
O tai jei aš neturiu medicininio išsilavinimo, tai negaliu komentuoti, jog vienas medikas, mane apžiūrėjęs, liepė išgerti nošpos ir sakė, kad praeis, tačiau aš nuvykau į ligoninę ir po dviejų valandų man išpjovė pūliuojantį apendicitą? Ar kad komentuotum kažkurią sferą, būtinai reikia turėti atitinkamą išsilavinimą?

Kaip žmonių gydytojai, taip ir veterinarai daro klaidas. Vieni dėl aplaidumo, kiti dėl po***istiškumo, dar kiti tiesiog suklysta ar nėra kompetetingi nustatyti vieną ar kitą diagnozę.

Aikooo :
>Esme yra tame,kad geriau nekomentuoti veterinaro veiksmu neturint medicininio issilavinimo.
>Nemanau,vis delto,kad yra tokiu gyvuliu,kurie specialiai numarintu jusu augintini.
2012-10-17 19:21:52
Aikooo
Žinučių: 2859
Esme yra tame,kad geriau nekomentuoti veterinaro veiksmu neturint medicininio issilavinimo. Nemanau,vis delto,kad yra tokiu gyvuliu,kurie specialiai numarintu jusu augintini.


sofi :
>Nu niekas nepraso veterinarui buti emocionaliu ir niekur to nerasiau. Tiesiog kazkaip
>nesuprantat esmes arba gal nesigauna parasyti suprantamiau, tad gal ir neverta toliau gilintis.
2012-10-17 18:49:41
sofi
Žinučių: 17
Jau tikiu, kad parasius labai daug negatyvo susilauksiu, tai nemanau, kad tai labai svarbu.
Cia apie metus, kadangi buvau pastebejus klausiama zinute, kurios jau nebematau...
2012-10-17 18:43:38, pakeista: 2012-10-17 18:45:39
1 2 3 4 5 6 7 8 Kitas Kitas
reklama