Šunų naujienos

Šunų parodos, varžybos, gyvūnų šventės ir kt. renginiai. Nauji produktai ir paslaugos šunims.

Čekoslovakų vilkšunių paroda 3

Praėjusį savaitgalį sostinės Lengvosios atletikos manieže įvyko specializuota čekoslovakų vilkšunių paroda, kurią organizavo šios veislės šunų mylėtojų klubas. Skaityti toliau »

Gyvūnų globos draugijos suvažiavimas 2

Rugsėjo 11 d. Kaune įvyko Lietuvos gyvūnų globos draugijos suvažiavimas... Skaityti toliau »

Pasaulio šunys – Bratislavoje 11

Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyksta Pasaulinė šunų paroda... Skaityti toliau »

Akcija - 1000 gyvybių tavo rankose

Kviečiame visus prisidėti prie paramos akcijos „1000 GYVYBIŲ TAVO RANKOSE" - paaukojant 10 litų, kuriuos GGT "Pifas" skirs 100 laukinių kačių sterilizacijai. Skaityti toliau »

Reikalavimas gauti kaimynų sutikimą prieštarauja LR Konstitucijai 1

Šiandien Gyvūnų globos tarnybos „Pifas“ oficialiu raštu kreipėsi į Vilniaus ir Kauno savivaldybių merus, prašydama panaikinti Gyvūnų laikymo Kauno ir Vilniaus miestuose taisyklėse numatytą reikalavimą, jog pradėti laikyti šunį ar katę daugiabučiame name galima tik gavus buto kaimynų ar visos laiptinės gyventojų raštišką sutikimą. Skaityti toliau »

BALTIC WINNER’ 2009 7

2009 08 23, Talinas, Kalevo stadionas... Skaityti toliau »

Šuo „išrado“ alų 3

Čekija nuo seno garsi alumi, bet už vieną alaus rūšį čekai dėkingi šuniui. Tai „Chodovar“ alus, kurio dabar jau yra 10 rūšių, bet ant visų etikečių ir butelių kamštelių vis dar puikuojasi šuns siluetas. Skaityti toliau »

Seminaras „Šuns anatomija“ 5

Spalio 26-29 d. Vilniuje vyks šunų psichologijos žinovo, garsaus kinologo G. O’Shea... Skaityti toliau »

Naujas Bone.lt projektas - elektroninis žurnalas ŠUO 30

Šunų mylėtojų interneto svetainė www.bone.lt, baigiantis pirmiesiems veiklos metams, džiaugiasi subūrusi didelę šunų mylėtojų bendruomenę. Skaityti toliau »

„Dzūkijos vasara“ ir „Druskininkų mero taurė“ 12

Rugpjūčio 7-8 d. Druskininkų aerodromo teritorijoje vyko 2 tarptautinės šunų parodos: „Dzūkijos vasara“ ir „Druskininkų mero taurė“. Sekmadienį, rugpjūčio 9-ąją, parodų ringai buvo atiduoti specializuotų parodų dalyviams. Skaityti toliau »

reklama