Šuo nustelbė socialinio tinklo žvaigždes 1

2014 birželio 26d.
Jis turi daugiau kaip 13 milijonų draugų visame pasaulyje. Yra fotogeniškas ir noriai pozuoja fotografams. Leidiniai su jo nuotraukomis neužsiguli knygynų lentynose. Kas jis? Tai šuo Boo, socialinio tinklo „Facebook“ žvaigždė...

Šunelio išvaizda pakerėjo žmones

Kažkada niekam nežinomas šunelis Boo, gimęs 2006-ųjų kovo 16 dieną San Franciske, šiandien yra  socialinio tinklo „Facebook“ žvaigždė, prekių šunims reklaminis „veidas“, dviejų knygų „bendraautoris“ – leidiniai su jo fotografijomis išleisti daugelyje pasaulio šalių. Pastaruoju metu Boo dažnai fotografuojamas ir su Buddy, kuris taip pat yra špicas. Sako, kad jiedu gyvena drauge, tačiau šis faktas, kaip ir tikrosios Boo šeimininkės vardas, nėra patvirtinti.

Pasirodžius knygai „Boo: The Life of the World‘s Cutest Dog“ (Boo: Garsiausio pasaulio šuns gyvenimas), ant viršelio puikavosi J.H.Lee pavardė. Niekam nežinoma autorė netrukus buvo priversta prisipažinti esanti Irene Ahn. O jeigu taip, Boo gerbėjai netruko išsiaiškinti, kad Irene Ahn yra „Facebook“ finansų direktorė. Ko gero, ji ir bus sumaniusi šį pelningą šunišką projektą.

Kodėl žmonės susižavėjo paprastu mažu šuneliu? Boo išvaizda – naivi, valiūkiška, jis tarsi nužengęs iš šuniukų rojaus, nors jau seniai yra suaugęs šuo. Nuo snukelio nenykstanti šypsena, linksmos akys ir nuostabus kailiukas – skirtingai nei kiti špicai, jis kerpamas trumpai ir todėl atrodo žaislinis.  

Boo protėviai kilo iš Pomeranijos


Boo yra veislinis šuo, mažųjų vokiečių, arba Pomeranijos (Pamarėnų), špicų atstovas. Šie šunys dar vadinami karališka šunų veisle.

Įspūdingo kailio šuneliai kilo iš Pomeranijos (pietų Vokietija). Juos mėgo Rusijos carienė Jekaterina, Prancūzijos imperatorienė Žozefina, o kompozitorius Frederikas Šopenas net sukūrė „Mažų šuniukų valsą“.

Karalienės Viktorijos laikais (XIX a. pabaiga, Jungtinė Karalystė) Pomeranijos špicai kaip dovana karališkajai šeimai pateko į Angliją. 1891 m. susikūręs Anglijos Pomeranijos špicų mylėtojų klubas parengė šios veislės šunų standartą.
Lietuvos kinologai šiuo metu taip pat laiko nemažai šios veislės šuniukų, turime nemažai šunų parodų žvaigždžių, puikių reproduktorių – tiek išveistų Lietuvoje, tiek atsivežtų iš geriausių pasaulio veislynų.

Iš pradžių šie šunys buvo balti, vėliau buvo išveisti oranžinės, smėlio, juodos  spalvos špiciukai. Nors veislės pavadinimas nurodo, kad tai maži šunys, tačiau būdo savybėmis jie nenusileidžia dideliems šunims.

Mažieji vokiečių špicai yra ryžtingi, savarankiški, protingi. Jie draugiški visiems, tačiau nelinkę tuščiai pataikauti. Visada linksmi ir žaismingi, užtat su jais smagu leisti laisvalaikį, keliauti.

Jei mažasis vokiečių špicas laikomas visaverčiu šeimos nariu, jeigu nuo mažumės tinkamai auklėjamas, jis teikia vien džiaugsmą. Taip, jis yra nepasėda ir mėgsta pokštus, todėl pajudėkite ir jūs! Špicai moka užkrėsti žmones savo gera nuotaika, jie atviri ir geranoriški – matyt čia ir slypi Boo sėkmės paslaptis.

https://www.facebook.com/BooNuotr. iš Pinterest.com
Patiko straipsnis? Tuomet įvertink jį ar pakomentuok!
(straipsnio reitingas +12)

Skaitykite komentarus 1


reklama