Šunų mityba

Reportažai iš tarptautinių ir nacionalinių parodų. Nugalėtojai, statistika, teisėjų ir dalyvių komentarai.

Šunų alergija maistui ir maisto netoleravimas 2

Šunų alergija maistui sudaro apie 10% visų šunų alergijų. Kokie simptomai jai būdingi ir ko imtis įtariant alergiją maistui? Skaityti toliau »

Sausas šunų maistas. Lyginame Orijen ir Natyka 9

Laikoma, kad šunų maistas yra sveikesnis ir geresnis, jei sudėtyje yra kuo daugiau mėsos. Palyginsime du gamintojus, kurie pabrėžia ypač didelį mėsos procentą maiste: Orijen ir neseniai Lietuvoje pasirodžiusią naujieną Natyka. Skaityti toliau »

Sausas šunų maistas. Lyginame Araton ir Brit 12

Sausas šunų maistas - ne tik kokybės, bet ir finansinių galimybių pasirinkimas. Šįkart apžvelgsime puikiai žinomus, vienus populiariausių premium klasės maistus - Araton ir Brit. Skaityti toliau »

Sausas šunų maistas. Lyginame Pro Plan ir Genesis 3

Sausas šunų maistas tobulėja kartu su naujomis technologijomis. Šįkart apžvelgsime gerai žinoma maistą Pro Plan ir mažiau žinomą, tačiau ypač aukštą kokybę skelbiantį maistą Genesis. Skaityti toliau »

Sausas šunų maistas. Lyginame Hill's ir Eukanuba 11

Toliau lyginame gamintojų pateikiamą objektyvią informaciją, kuri galbūt padės Jums apsipręsti priimant sprendimą, koks šunų maistas bus tinkamesnis Jūsų augintiniui. Skaityti toliau »

Sausas šunų maistas. Lyginame Sam's Field ir Royal Canin 20

Tęsiame sauso šunų maisto palyginimą, šįkart mūsų virtualioje arenoje Sam's Fiel ir Royal Canin šunų maistas. Skaityti toliau »

Sausas šunų maistas. Lyginame Canidae ir Taste of the Wild 4

Šunų maistas - didėjanti pasiūla ir vis sudėtingesnis pasirinkimas. Lyginame du puikiai vertinamus JAV gaminamus maistus: Canidae ir Taste of the Wild. Skaityti toliau »

Sausas šunų maistas. Lyginame Nature's Protection ir Husse 14

Šunų maistas - vienas iš svarbiausių pasirinkimų šeimininkui, norinčiam auginti sveiką, žvalų ir energingą šunį. Šią savaitę lyginsime maistą Nature's Protection ir Husse. Skaityti toliau »

Šunų maistas. Lyginame: Brit Care ir Josera 30

Pradedame ciklą straipsnių, kuriuose lyginsime po porą populiarių šunų maisto rūšių. Šios savaitės palyginimui: Brit Care ir Josera. Skaityti toliau »

Sveikas šunų maistas: sudėtis ir reikalavimai 3

Koks maistas šunims sveikiausias ir kokie jam turėtų būti keliami reikalavimai, diskutuojama be galo daug ir tarp šunų šeimininkų, ir tarp specialistų. Pakalbėsim apie tai ir mes, pasiremdami pagrindiniais pripažintais faktais. Skaityti toliau »

reklama