Šunų mityba

Reportažai iš tarptautinių ir nacionalinių parodų. Nugalėtojai, statistika, teisėjų ir dalyvių komentarai.

Šuo išrankus maistui. Ką daryti? 11

Sauso maisto atsisakymas – dažna šunų šeimininkų problema. Kodėl sausas maistas šunims kartais nėra mėgstamiausias šuns pasirinkimas? Skaityti toliau »

Sveiki skanėstai šunims - gerai formai palaikyti 1

Daugeliui šeimininkų skanėstai šunims – neatsiejama kasdieninė dosnumo ir rūpesčio išraiška. Kokie skanėstai šunims yra sveikesni? Skaityti toliau »

Nuodingas maistas šunims: mums įprasta, jiems - pražūtinga 12

Mėgstami ir net sveiki jums ir jūsų šeimai produktai, panaudoti kaip šuns maistas ar priedas, gali tapti labai žalingi augintiniui. Daugelį tokių produktų tikriausiai nesunkiai išvardintumėte, tačiau gali būti, kad šiame nedideliame sąraše rasite keletą visiškai netikėtų. Skaityti toliau »

Šunų mityba kiekvienu gyvenimo periodu

Kiekvienu gyvenimo periodu šunų mityba turėtų būti pritaikyta pagal skirtingus amžiaus poreikius. Norint užtikrinti augintinio sveikatą ir gerovę, kiekvienam šeimininkui svarbu su šiais poreikiais susipažinti. Skaityti toliau »

Tinkamas sausas ėdalas: nelengvas pasirinkimas 3

Rinkdamiesi sausą ėdalą savo augintiniui šeimininkai pirmiausia turėtų galvoti apie šuns sveikatą ir gerovę... Skaityti toliau »

Ar šunims kenkia mišri mityba? 2

Ar galima maišyti sausą ir natūralų ėdalą? Ar tokia mišrainė gali pakenkti šuns sveikatai? Skaityti toliau »

Šuniukai: pirmųjų dienų „meniu“ 2

Pirmomis gyvenimo dienomis šuniukai turi gauti pažįsti krekenų. Ko dar jiems reikia?.. Skaityti toliau »

Kuo maitinti šunį? 6

Dažniausiai maitiname savo augintinius dviem būdais – RAW (natūralus maistas) arba sausu ėdalu. Dabar ir sužinosime šiek tiek daugiau apie kiekvieną iš būdų. RAW anglų k. - natūralus šėrimas žalia mėsa, žuvimi ir subproduktais. Racioną turėtų sudaryti 80% mėsos, 10% kaulų ir 10% subproduktų (paukščių, galvijų organai). Skaityti toliau »

reklama