Šunų naujienos

Šunų parodos, varžybos, gyvūnų šventės ir kt. renginiai. Nauji produktai ir paslaugos šunims.

Strongheart pelnė žvaigždės statusą

JAV kino ekranuose 1921 metais pasirodė vaidybinė juosta „Tylus skambutis"(The Silent Call), kuriame vaidino vokiečių aviganis. Tai buvo nebyliojo kino laikai, kai žmonės plūdo į kino teatrus ir žavėjosi viskuo, ką beparodytum, tačiau aviganio vaidyba juos tiesiog pakerėjo... Skaityti toliau »

Bone.lt žurnaliukas - 2014 Gegužė 4

Džiaugiamės pristatydami jums gražią "boniečių" iniciatyvą - pirmąjį Bone.lt žurnaliuką! Skaityti toliau »

Keturi faktai, kurių nežinojote apie šunis

Nors šunys gyvena su žmonėmis tūkstančius metų, vis tiek dar ne viską apie juos žinome. Skaityti toliau »

Gyvenimo scenarijus su Berno zenenhundais 2

Gatvėmis lapsinčius meškinus sveikino praeiviai ir ne vienas pagalvojo: o kokie iš tiesų yra ir kam skirti šios veislės šunys? Skaityti toliau »

Balandžio mėnesio šunų renginių gidas

Orams šylant, pamažu bunda ir šunų mylėtojai. Pats tikriausias to įrodymas – balandžio mėnesį kinologų laukiami seminarai bei parodos. Skaityti toliau »

Didžiausioje pasaulio šunų parodoje – lietuvių pasirodymai

Kovo 6 – 9 dienomis Birmingeme, Didžiojoje Britanijoje vyko kasmetinė šunų paroda Crufts. Per keturias dienas parodoje pristatyta... Skaityti toliau »

Panevėžio parodos

Šiais metais Panevėžio šunų mylėtojų klubas „Lunaris“ maloniai nustebino ir organizavo ne vienos, o dviejų dienų parodas. Savaitgalį sporto rūmus okupavo daugiau nei 100 skirtingų šunų veislių. Skaityti toliau »

Pirmosios 2014-ųjų parodos Lietuvoje

Sausio 25-ą ir 26-ą dienomis Lengvosios atletikos manieže Kaune varžėsi Lietuvos ir užsienio keturkojai. Šunų mylėtojai rinkosi į pirmąsias 2014-ųjų metų parodas – „Kauno žiemą“ ir „Kikos taurę“. Skaityti toliau »

Lengviausias kelias – pasmerkti mišrūnus mirčiai 1

Žiniasklaidos priemonese pasklidusi naujiena, jog antradienį Seime bus sprendžiamas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) bei Žemės ūkio ministerijos pasiūlytas Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo pakeitimo projektas, tiesiog pašiurpino daugelį portalų skaitytojų. Pasak informacijos šaltinių, patvirtinus šią pataisą, nepavojingi, draugiški mišrūnai, savo išvaizda bent kiek primenantys ,,pavojingų‘‘ veislių atstovus, bus konfiskuojami ir pasmerkti mirčiai. Skaityti toliau »

reklama