Šunų elgsena ir dresūra

Kaip suprasti ir auklėti savo šunį. Kokių klaidų vengti ir kaip ištaisyti auklėjimo klaidas. Šunų psichologija ir žmogaus elgesys.

Pradedančiųjų klaidos dresuojant šunį 2

Dauguma naujų šeimininkų patys savarankiškai nesusitvarko su savo augintiniais, jiems tiesiog pritrūksta žinių, pasireiškus šuns charakterio ypatybėms. Tad norime Jums papasakoti apie pagrindines klaidas, kurias daro pradedantieji šunų augintojai. Skaityti toliau »

Saugi ir smagi kelionė kartu 2

Dažnas šuns šeiminkas neįsivaizduoja išvykų į gamtą be savo augintinio. Trumpai pakalbame, ko nereikėtų pamiršti keliaujant automobiliu. Patarimai taip pat bus naudingi planuojantiems savo pirmas išvykas. Skaityti toliau »

Tarptautinės šunų kinkinių sporto varžybos 7

Klubas „Fluidus“ir Lietuvos šunų kinkinių sporto federacija kviečia visus į Tradicines tarptautines šunų kinkinių sporto varžybas. Renginys žiūrovams nemokamas. Skaityti toliau »

Sveikiname su artėjančiomis šventėmis! 7

Artėjant gražiausioms ir linksmiausioms metų šventėms, sveikiname Bone.lt lankytojus ir jų augintinius. Skaityti toliau »

Pirmieji šuniuko pasivaikščiojimai lauke 6

Pirmieji įspūdžiai išėjus į lauką gali visam laikui įsirėžti į šuns atmintį. Pasiruoškite tam... Skaityti toliau »

Šunų depresija: taip ar ne? 12

Depresija – tai nuotaikos sutrikimas, pasireiškiantis liūdesiu, sumažėjusiu aktyvumu, domėjimusi viskuo... Skaityti toliau »

Ar jūsų šuo skaito mintis? 12

Ar jūsų šuo gali skaityti mintis? Mokslininkai iš Floridos universiteto siekia ištirti, kaip šunys supranta žmonių gestus. Skaityti toliau »

Keturkojai muzikos virtuozai, kurie nušluostytų nosį garsiajai katei Norai (video) 10

Prieš pusantrų metų pasaulį sužavėjo pianino virtuozė katė Nora iš Jungtinių Valstijų, Filadelfijos, tačiau ji ne vienintelė tokia. Pasaulyje yra ne vienas muzikalus šuo, gebantis ne mažiau nei Nora. Tiesa, šie keturkojai kol kas nesulaukė tokio didelio pripažinimo, nors yra ne mažiau talentingi. Skaityti toliau »

Geriausias pasaulyje keturkojis namų tvarkytojas Jesse'as (video) 42

Jeigu tingite pats tvarkyti savo namus, o namų tvarkytojai samdyti neturite pinigų, išmokykite to savo šunį. Jis neprašys pakelti atlyginimo ir nieko nenugvelbs iš jūsų namų. Skaityti toliau »

Balsingiausias šuo – Dazas 14

Šuns Dazo balso stiprumas siekia 108 decibelus, todėl jis įrašytas į Guinnesso rekordų knygą... Skaityti toliau »

reklama