Šunų sveikata ir priežiūra

Kasdienė šuns priežiūra: ėdalas, kailio puoselėjimas, higiena, šuns aksesuarai, pasivaikščiojimai.

Tariamas kalių nėštumas 6

Jūsų kalytė elgiasi taip, lyg tuoj turėtų šuniukų, tačiau jų vis nėra? Gali būti, kad augintinį ištiko dažnai pasitaikantis teriamo nėštumo sindromas. Skaityti toliau »

Displazija - skausminga liga 1

Displazija - liga, dažniau kamuojanti didžiųjų veislių šunis. Dėl šios ligos sąnariai tampa netvirti ir nestabilūs. Skaityti toliau »

Šunidžių kosulys 1

Šunidžių kosulys - dažnas šunų kvėpavimo takų negalavimas, kuris labai lenvai užkrečiamas. Kaip jį atpažinti ir kada sunerimti? Skaityti toliau »

Ką būtina žinoti apie anafilaksinį šoką 2

Anafilaksinis šokas – tai staigi alerginė reakcija, kuri nesuteikus skubios pagalbos yra mirtina. Kaip atpažinti ir kaip padėti gyvūnui? Skaityti toliau »

Žiemos pavojai – šuns peršalimas

Šuns peršalimas - dažnas negalavimas šalant orams. Kaip atpažinti peršalimą ir pasirūpinti augintiniu jam susirgus? Skaityti toliau »

Vėstant orams: paruoškite šunį žiemai

Žiema Jūsų augintinį gali paveikti dvejopai – suteikti ypatingų linksmybių arba sukelti stresą. Pasirūpinkite augintiniu žiemą. Skaityti toliau »

Šunų priežiūra esant odos pleiskanojimui 1

Neretai pasitaikanti šunų odos problema – pleiskanojimas, kuris gali ištikti dėl įvairių priežasčių. Aptarsime, kokia turėtų būti šunų priežiūra, jei pleiskanojimo priežastis - išsausėjusi oda. Skaityti toliau »

Kramtomi kauliukai – naudingi ir reikalingi skanėstai šunims

Kramtomi kauliukai naudojami kaip skanėstai šunims yra labai naudingi ir turi daug privalumų. Pasirinkite teisingus ir įsitikinkite, kad Jūsų šuo taip pat mėgsta kramtyti. Skaityti toliau »

Kiek vandens šuo turėtų lakti per dieną?

Šunys natūraliai jaučia kiek vandens jiems reikia, tačiau kai kurie yra linkę tą kiekį pamažinti arba suvartoti vandens per daug. Patariame kiek vandens šuo turėtų gauti per dieną ir ką daryti, kad augintinis jo gautų pakankamai. Skaityti toliau »

Pasiruoškite, kol naujas šuniukas atkeliaus į namus 4

Apsisprendėte įsigyti šuniuką? Pasiruoškite, kol naujas šuniukas atkeliaus į namus ir ši pradžia bus tokia džiaugsminga, kaip ją ir įsivaizduojate. Skaityti toliau »

reklama