Šunų sveikata ir priežiūra

Kasdienė šuns priežiūra: ėdalas, kailio puoselėjimas, higiena, šuns aksesuarai, pasivaikščiojimai.

Kaip išmaudyti šunį neapsitaškius? 19

Jei turite namuose augintinį, tikriausiai ne kartą jį buvote įkišę į kupiną putų vonią. Skaityti toliau »

Duokit man lakti 12

Pagaliau vasara. Kailiniuoti mūsų augintiniai vis dažniau ieško pavėsio. Iškorę liežuvius, lekuoja. Nori atsigaivinti. Šunų ir kačių vandens poreikiai beveik vienodi, bet jie smarkiai padidėja karštymečiu. Skaityti toliau »

Klausimėlis: ar pažįstate savo namų vilką? 10

Jis ėda žolę, vaikosi savo uodegą, „nevirškina“ girtuoklių ir kiemo kačių. Ir dar, jis slepia apgraužtus kaulus po kilimu. Koks keistas tas mūsų padaras, stebisi šeimininkai. Koks natūralus ir sveikas tas jūsų šuo, atsako zoologai. Skaityti toliau »

Kas yra supimo liga? 34

Supimo liga yra gana paplitęs reiškinys, pasireiškiantis 1 iš 6 įvairaus amžiaus šunų, tačiau maži šuniukai bei jauni šunys yra jautresni supimui. Skaityti toliau »

Gražūs batukai, o gal ir skanūs? 5

Grįžote į namus. Jus pasitinka ne mylimas šuo, o spengianti tyla. Koridoriuje voliojasi apgraužti jūsų batai. Norėtumėt gerai iškaršti savo šuniui kailį, bet per vėlu. Skaityti toliau »

Kad šuns sąnariai būtų sveiki! (Tęsinys) 2

Turbūt nemažai šunų šeimininkų žino, kas yra lėtinis sąnarių uždegimas, kitaip vadinamas osteoartritu – apie jį jau pasakojome straipsnelyje „Kad šuns sąnariai būtų sveiki!”. Išsamiau aptarkime šią temą. Skaityti toliau »

Erkės ir jų platinamos ligos 22

Ilgai lauktas pavasaris, atėjęs po žvarbios žiemos, džiugina žaliom pievom, žydinčiais augalais, šiltu oru ir saulės spinduliais, tačiau reikia nepamiršti, jog kartu su bundančia gamta atbunda ir erkės. Skaityti toliau »

Kad šuns sąnariai būtų sveiki 3

Mūsų ištikimieji sargai ir draugai šunys, kaip ir mes, kenčia nuo blogo oro. Pats šaltis nebaisus, bet, sergant chronišku sąnarių uždegimu (osteoartritu), blogu oru skausmas stiprėja. Dėl to mūsų keturkojo gali nedžiuginti rudeniškos audros ir stingdantis žiemos speigas. Skaityti toliau »

Ką turite žinoti ir ko imtis, jei jūsų šuo vemia 4

Šuo – ne tik jūsų augintinis, šeimos narys ir geriausias draugas. Jis – gyvas organizmas, kuriam reikia meilės, dėmesio ir nuolatinės priežiūros. Deja, kad ir kaip gerai prižiūrėtumėte ir mylėtumėte savo augintinį, greičiausiai nepavyksta išvengti įvairių susirgimų ar negalavimų. Skaityti toliau »

Kaip sportuoti su šunimi? 5

Žinote, jog yra tokia šunų sporto šaka kaip Agility ir Flyball, bet esate mažai informuoti ir nežinote nuo ko pradėti? Visą būtiniausią informaciją sužinosite čia. Skaityti toliau »

reklama