Šunų sveikata ir priežiūra

Kasdienė šuns priežiūra: ėdalas, kailio puoselėjimas, higiena, šuns aksesuarai, pasivaikščiojimai.

Šuns plaukai nusėdo visus namus?

Kartais šuns plaukai pradeda kristi ypač intensyviai, tai ypač vargina gyvūną laikant namuose. Kas lemia padidėjusį plaukų slinkimą ir kaip jį sumažinti? Skaityti toliau »

Babeziozė 1

Vis dažniau šunims nustatoma erkių perduodama, gyvybei pavojinga liga – babeziozė. Pasakojame plačiau apie šią bauginančią ligą, apsisaugojimo nuo jos būdus, bei gydymą. Skaityti toliau »

Vitaminai šunims aktualūs treniruojantis

Vitaminai šunims, skirti kaulams ir sąnariams gali būti reikalingi treniruojamam šuniui, ypač pradėjus treniruoti nuo mažens. Jie taip pat dažnai pagelbsti didžiųjų veislių šunims. Skaityti toliau »

Erkės – pavojingas priešas 17

Neabejotinai baimę keliantis priešas, kurio nė vienas nenorėtume rasti nei savo šuns, nei kito augintinio, nei savo kūne. Kokius pavojus jos kelia, kaip apsisaugoti ir kaip šalinti pasakojame rūpestingiems šunų šeimininkams. Skaityti toliau »

Naujagimis šuniukas – reikiama priežiūra pirmas savaites

Naujai gimę šuniukai - džiaugsmas namuose. Tačiau kaip tinkamai pasirūpinti naujagimiais, jei jie liko be motinos? Juk šuniukai visiškai nesavarankiški pirmas savaites. Skaityti toliau »

Antiparazitikai: blusų kontrolė ir prevencija

Antiparazitikai šunims šylant orams ir prabundant įvairiems kenkėjams tampa svarbi šuns priežiūros dalis, juk retas šuo visiškai neišeina į lauką. Kaip išvengti blusų ir kaip visiškai jų atsikratyti, jų aptikus? Skaityti toliau »

Šunų priežiūra šėrimosi metu 1

Kokia šunų priežiūra reikalinga slenkant kailiui? Kaip šėrimąsi padaryti kuo lengvesnį. Patarimai, kaip šalinti sąvėlas. Skaityti toliau »

Ar reikalingi vitaminai šunims ir maisto papildai? 1

Ar reikalingi vitaminai šunims ir maisto papildai? Ar jie saugūs? Ekspertų teigimu, kai kurie iš jų veiksmingi, kai kurie ne, o kai kurie gali netgi pakenkti. Skaityti toliau »

Šunų skiepai 9

Jau ilgą laiką šunų skiepai laikomi vienu iš lengviausių būdų užtikrinti sveiką ir ilgą šuns gyvenimą. Yra ne tik skirtingų skiepų, užkertančių kelią skirtingoms ligoms, bet taip pat ir skirtingi skiepų tipai ir jų kombinacijos. Skaityti toliau »

Sveiki ir spindintys šuns dantys

Reguliariai valomi šuns dantys, sveikas ir subalansuotas ėdalas, o taip pat specialūs kramtomi žaislai šunims, gali labai atitolinti bet kokias galimas nasrų problemas. Skaityti toliau »

reklama